Parfémy Missha?

mmaat 18.01.16 22:31

Parfémy Missha?

Máma se mi v červnu chlubila, že od bývalé kolegyně dostala k sedmdesátinám nějaký hodně drahý parfém, prý Missha. Nikdy jsem o takové značce neslyšela, ale neznám všechno. Našla jsem nějaké jejich stránky, mají těch vůní několik, všechny stojí stejně, 30 ml za 1050,– Kč, což tedy opravdu není málo. O Vánocích mně dala ten zázrak konečně očichat a musím říct, že to byla podle mého názoru pěkně předražená ničím nezajímavá svěženka, kterou jsem po dvou hodinách vůbec necítila. Ostatní jejich vůně pochopitelně neznám. V diskusi jsem nic nenašla, máte někdo zkušenost?


Reklama

Ukulemba 18.01.16 23:14

Ja nejake zkousela v jejich kamence a neoslovily. Uz je to dyl, ale pamatuji se ze mi prisly dost podobne konkretnim znackovym vunim,uz nevim ale kterym. Mam rada od teto znacky bb cream, zkousela jsem masky,vzorky kremu,samponu.. Vse moc fajn,ale vuni bych nekoupila..

chimaera 19.01.16 08:21

@mmaat Zkoušela jsem je všechny při příležitosti otevření brněnské prodejny, některé jsou lepší, některé horší, ale všechny jsou prostě .. asijské. Jemné, slabé, učesané tak, aby nic nerušilo - prostě trochu nudné. Nejspíš to ocení jen delikátní asijské nosíky;)
Ale jejich kosmetiku (nebo všeobecně korejskou, pleťovou a některou dekorativku) mám moc ráda :srdce:

mmaat 19.01.16 10:19

@chimaera @Ukulemba Tak jste mi potvrdily to, co jsem si myslela, díky za reakce.

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama