Parfémy na mě voní jinak než na ostatních

Andělala 24.7.12 14:17

Parfémy na mě voní jinak než na ostatních

Nevím, čím to je, ale každý parfém na mě voní jinak, než na ostatních.
Vím, že je to běžné, ale u mě je ten rozdíl, opravdu velký a navíc na mě žádná vůně nevydrží moc dlouho. Prý je to tím, že se skoro vůbec nepotím.

Nemáte někdo stejný problém a neporadil by mi někdo, který parfém vyzkoušet?

Ted jsem si objednala Armani code a je to stejné, na mě se ta vůně vůbec nerozvine a za chvíli už není cítit vůbec :roll:

Celitia 25.7.12 13:43

Mám ten samý problém… nic na mě nedrží a většina vůní se změní v něco úplně jiného než u ostatních. Drží na mně akorát sladké těžké vůně, ale to není můj vkus. Začala jsem teď pátrat po ostřejších vůních, a ty na mně drží a voní mi. Líbí se mi třeba SJP Lovely. Další typy hledám.. :think:

elisa 25.7.12 15:04

Můžu doporučit aplikovat vůni na šálu nebo šátek (roztřídit je podle vůní, které nosíte), na oblečení zevnitř, pokud vůně nebarví. Výrazných a zajámavých vůní je hodně, musíte zkoušet, nikdy se nedá dopředu odhadnout, jak na konkrétním člověku se vůně rozleží.

Celitia 25.7.12 20:51

To je dobý fígl.. :D děkuji hned vyzkouším :potlesk:

vanity 8.8.12 17:39

Môžem potvrdiť, na kolegyni Musc Red rose voňala ako aroma bohov, zatiaľ čo na mne voňala len ako mydlovo - pudrová ružička. Sakra!!!

barbucha 18.8.12 12:44

Muhehe.
Stejný problém už řeším léta… samozřejmě, skřípajíc zuby závistí - protože bych tak ráda měla parfémy, které na ostatních nádherně voní… ovšem kdo už se mnou něco prozkoušel, potvrdí že u mě se skutečně jedná o prokletí a nezměnitelný trpký osud :mrgreen:
ALE!
Dá se to! Úporným, vytrvalým zkoušením lze nalézti pár kousků, které nejen že na dotyčné kůži nebudou strašlivě páchnout, ale dokonce i hezky vonět :lol:

  • Citovat
  • Nahlásit
Afrika 21.8.12 17:58

Aj na mne parfémy voňajú inak ako na ostatných. Neni sme my tu nakoniec sestry?

barbucha 25.8.12 16:01

No, kdyby šlo jen o to, že vonějí jinak, tak jsem ještě celkem v klidu.
Horší je, když ty jinde krásně vonící vysloveně smrděj :cert:

  • Citovat
  • Nahlásit
Kateryna 25.8.12 20:30

@barbucha
A který třeba?

Já jsem asi opačný případ. Na mně vůně voní snad vždy líp než na ostatních.

Váš příspěvek