Parfémy podle krevních skupin:)

prokera 18.04.13 11:23

Parfémy podle krevních skupin:)

Napadla vás někdy možná souvislost mezi rozkladem vůní a typem krevní skupiny:)? Jaký na to máte názor? Je známou věcí, že každá kůže jinak voní a (pokud opomenu stravovací zvyklosti) mám pocit, že právě krev (a s ní související druh pižma) na ten konečný výsledek může mít velký vliv :)…Možná je to blbost :oops:, ale krev přece jen prostupuje celým tělem…no - uvidíme, co napíšete a jestli vystopujeme nějaké souvislosti :lol: !
Abych začala u sebe: mám B Rh+ a hodně mi sedí vůně, které jsou kořeněné nebo jdou do pudrova (i bych řekla, že se jich na mě většina tak rozloží). Naopak co mi občas dělá problémy (byť se mi líbí) jsou věci s civetou - tam to jde někdy lehce do zápachu moči (Diva Ung.) :oops: :D ; a co mi málokdy sedí jsou některé ovocné a hlavně květinové vůně. Jsou i takové, co na mě silně připomínají zápach zvratků :poblion: :D .
Takže pěkně vychází třeba Eden, Oscar, Diamonds and Rubies, Sun, Maitresse, Sun Moon Star…
Horší jsou některé novější vůně jako např.: Idole d'Armani, Sunris od Franck Olivier, Passenger for Women - S.T. Dupont, ale i třeba Angel Sunessence Eau de Toilette Légère - v těch mi prostě „něco“ (nevím jaká složka ) vadí :oops: .
Absolutní katastrofou jsou vůně typu Anais Anais a Chloe (KL) - zmiňované zvratky 8o .
A co vy - jak jste na tom ;) ?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

NYorka 18.04.13 11:54

Krevní skupiny

Něco na tom bude…
Jsem O Rh - a preferuji zásadně ovocné a květinové sladké vůně. Znamení RYBA

prokera 18.04.13 11:59

Tak to jsou přesně ty vůně, které já z valné části nemůžu :( (i když jsem některé moc chtěla :D ), ale s mou chemií (krví? :) ) to prostě absolutně nešlo dohromady :oops: …

fantomka 18.04.13 13:07

Ja som 0 Rh + a vsimla som si, ze najlepsie znasam kvetinove, aj niektore ovocne vone, jemne sladke, tiez chladne. Dost divne sa na mne rozkladaju kysle vone(grep, citron) a tie, co obsahuju ceder (ked, tak len v minimalnom mnozstve), korenie… Zle sa mi robi z voni obsahujucich viac vanilky, privela jazminu a inych bielych kvetov…
Naposledy som skoro neustala Eden a L. Lempicku…

viky 18.04.13 13:09

Tak schválně.. Najde se tu ještě nějaký svěženkář se skupinou AB? :mrgreen:

prokera 18.04.13 13:14

@viky Tý jo - ty máš tuhle vzácnost (AB) 8o :D ?

prokera 18.04.13 13:17

Jinak zajímavý, že jste už dvě „nuly“ co mají rády zřejmě podobné vůňky :) …ovoce + květiny ;) .
Jsem zvědavá, jestli se ozve i nějaký „béčkař“ - abych porovnala :mrgreen: …

lucil 18.04.13 13:34

Já jsem Béčkař :D B Rh - a jsem na gurmánky a vůbec nemůžu takový ty ovocenky, svěženky, všechno to na mně voní stejně - divně a nedrží to na mně :mrgreen:

Arome maky 18.04.13 13:36

B Rh+ já jsem spíš na gurmánské jedlé vůně (vanilka, med…) nemusím takové ty svěží kyselé citrusy… asi ale nemám vyhraněnou složku o které bych věděla že jí nesnesu nebo mi nevoní. Já to mám vždy jako celek

Gita 18.04.13 13:38

Mám B Rh + , viz moje polička.

prokera 18.04.13 14:00

@lucil @lucil @Gita Hmm - ale my se ve vkusu docela vážně shodujeme holky 8o ! Téééda - to mě až překvapilo :) !!! Také mám ráda gurmánky, vanilku a naopak ovocenky /svěženky ke mě nejdou (+ to co jsem už popsala…) ;)

lucil 18.04.13 14:02

@prokera no tak uvidíme, jestli se ozve někdo další, jinak zatím se opravdu shodujeme :D

betulapendula 18.04.13 14:07

taky jsem B+ a svěženky taky moc nemusím,kdyžtak musí být nějak neobvyklé a zajímavé,třeba DKNY Woman.Ale to asi bude tím,že jsem Vodnář a to už je zase do jiného vlákna

prokera 18.04.13 14:21

@lucil Přesně - počkáme si na další holoubky :mrgreen: …

AB Rh +, spíše gurmánskyy laděné vůně, popřípadě květinové, svěží se na mě rozkládají do pánska:-)

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama