Parfémy ve filmech / a čím se voní herečky

Reklama

Ariana07 19.02.17 17:28

V novém filmu Jackie chvíli stojí Jacqueline Kennedy (Natalie Portman) před svým toaletním stolkem a na pozadí je vidět několik vedle sebe naskládaných flakónů s parfémy. Byly to ale takové mohutné, spíš starožitné, hodně zdobené flakóny. Nepřišly mi jako původní, spíš to vypadalo, jako že si je přelila do nějakých honosnějších flašek. :D Ale to je jen můj dojem, za těch pár vteřin se to nedá poznat, možná by někdo bystřejší rozpoznal něco konkrétního :lol:

Magnolie1 19.02.17 21:48

@Ariana07 přitom je známo, že stejně jako její sokyně MM milovala Chanel č. 5

vesper001 20.02.17 13:13

Zase jsem viděla Rozum a cit a tohle vypadá jako parfém. Že by předchůdce Aqua Allegoria XY? :nevim:

Ariana07 20.02.17 18:21
@Magnolie1 píše:
@Ariana07 přitom je známo, že stejně jako její sokyně MM milovala Chanel č. 5

Určitě milovaly obě Chanel č. 5. a zajímalo by mě, jaké vůně používaly ještě a co vlastně tehdy letělo za parfémy. četla jsem životopisy MM i JBKO, ale značek parfémů jsem se nedopídila…:)

vesper001 24.04.17 09:58

Yves Montand tady sice vypadá jako Divoch, ale poličku má jak ortodoxní aromák. :D

MagnolieS 20.05.17 12:06

Ze seriálu Sedmilhářky které se mi moc líbily :palec:
7.díl z Renatiny ložnice, když se líčí na školní dobročinný večírek.

Foceno z telky, kvalitka nic moc no …

Magnolie1 13.07.17 05:33

Včera večer jsem si pustila film Žena mého muže. Docela na začátku se Emmanuelle Béart ptá Fanny Ardant, jaký používá parfém a ona odpovídá - Jicky.

Zajímavé je, že na internetu jsem se dočetla, že Jicky, kromě Brigitte Bardot rovněž používaly i herečky Fanny Ardant, Joan Collins a Jane Birkin.

Příspěvek upraven 13.07.17 v 12:41

Kjitka 13.07.17 10:25

@vesper001 no to zírám :palec: i přímo sušené bylinky…

melany 28.07.17 21:38

Právě se dívám na Román pro muže a docela by mě zajímalo, co na sebe stříkají na svahu za parfém T. Pauhofová s V. Hybnerovou. Vypadá to jako Lanvin Eclat D'Arpege …

Kjitka 28.07.17 22:23

Když se Audrey dozvěděla, že Givenchy zpřístupní její parfém i ostatním ženám, pronesla: „Mais c´est mon parfum, je vous l´interdis!“ („ale to je můj parfém, zakazuji vám to!“). A název parfému byl na světě: L´Interdit, a jako bonus získal parfém svůj příběh, což se cení.

Kjitka 28.07.17 22:23

Belle de Jour (1966) si vedle Catherine Denevue zahrály flakónky s parfémy Mitsouko a Shalimar (bohužel, ten se za pár vteřin roztříští o dlažbu)

Kjitka 28.07.17 22:27

Parfém: příběh vraha z roku 2006. Příběh Jeana-Baptiste Grenouilla, génia, který dokáže svým nosem zachytit a popsat všechny vůně a který zoufale touží po vytvoření dokonalé vůně. Jedná se asi zatím o nejdokonalejší zprostředkování iluze všech možných vůní i pachů. Jde jen o to, vydržet sugestivní scénu z úvodu filmu, odehrávající se na páchnoucím rybím trhu v Paříži. Zajímavostí je, že k filmu byla vytvořena ultra luxusní a limitovaná sada patnácti vůní. Vztah k filmovému příběhu je zřejmý i z jejich názvů: Aura; Baby, Paris 1738, Atelier Grimal, Virgin Number One, Boutique Baldini, Amor & Psyche, Nuit Napolitaine, Ermite, Salon Rouge, Human Existence, Absolu Jasmin, Sea, Noblesse a Orgie.

mám z toho 2…právě ten rybí trh…ale to se zvedá fakt kufr, a to mám ryby ráda …jmenuje se to Paris 1738
a potom mám Sea
viděla jsem celou tu úžasnou kazetu u jedné sběratelky…

Kjitka 28.07.17 22:28

k filmu Edith Piaf (v originále La Môme, jak se Edith říkalo) byl uveden parfém La Môme (Pierre Balmain).

Stránka:  « Předchozí 1 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama