Parfumerie Generale Praline de Santal

Ronna 24.04.11 15:13

Parfumerie Generale Praline de Santal

• pudrová dřevito-gurmánská
  • heliotrope, sandalwood, hazelnut, cedar, cashmere
  • unisex

http://www.fragrantica.com/…l-12143.html

Reklama

1Miru 24.04.11 21:06

VELICE zajímavé.! …a jakože PG vůně sakra umí.!, takže…

WildOrchid 24.04.11 23:15

je krasna :) oriskova, s lehkym naznakem hrozinek. Ja mam pocit jako bych citila cerstve rozloupnuty vlassky orech, takovej ten co se jeste da oloupat. A intenzita je taky slusna.

moudjahidine 25.04.11 00:48

Sakra to složení mě vážně dostává! Konečně zase po dlouhý době to vypadá na hodně originální novinku.

Barbarra 25.04.11 16:47

Hmm, tak na tuhle se vážně těším. PG opravdu umí, tohle nemůže být průšvih!

WildOrchid 28.06.11 23:20

furt se komentuje Tonkamande, a co tahle? zkousel nekdo? libila se vam?

janicka24 29.06.11 12:38

Je krásná…oříško­vá..spíš ale lískáče…a také jakoby do smetanova…drží opravdu dobře,je intenzivní…po asi půl hodině na mě udělá pro mě nechutný smrad švédského čaje-silný čaj s mlékem a do toho ty ořechy…nemohu si pomoct i po tolika zkouškách to tam pořád cítím.....to je jen můj pocit…jinak určitě vyzkoušejte,stojí za to

slniecko 29.06.11 14:39

Neviem si predstavit to nosit…ako je to zaujimave na ovonanie, ako lieskace, ktore sa prazia na panvici, neskor premiesane so santalovym drevom, ale na sebe, no co ja viem…

moudjahidine 29.06.11 18:43

Přesně tak. Lískáče a pak teda ten santal… no ale jak to nosit, nemám ponětí :|

bubena 29.06.11 20:23

hmm…zaujimave zlozenie…

andry 16.09.11 07:11

mně přišla moc sladce ořechová, jak oříškové oplatky. santal tam objevil přítel po dvou hodinách, načež po dalších dvou hodinách po ní nebylo ani vidu, ani slechu. no za tu cenu se moc nepředvedli :roll:

blackviolet 19.09.11 15:22

Zkouším ji dnes od rána na zápěstí a povlává kolem mě celou dobu nesladký oříškový krém. Je opravdu moc moc příjemná.
Začátek přesně jako psala slniečko - lískové oříšky s dřevěnýma hoblinama z cedru a santalu, které se spolu praží na pánvi, potom krásně zkrémovatí.
Určitě se dá nosit, ale ne když chceme na sebe upozornit, spíš když se člověk chce sám pro sebe kochat.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama