Parfumerie Madeleine (Brno)

Ada 15.12.08 16:55

parfumerie Madeleine (Brno)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Svatka 15.12.08 18:52

No, tak jsem se tam nadšeně vypravila v sobotu. Měli mít otevřeno, ale byly tam mříže a tma. Tak snad jindy. :evil: Tetelím se nedočkavostí.

ledifia 24.03.09 21:43

A kde je v Brně tento obchod? Že bych na něj ještě nenarazila…?

Ada 24.03.09 21:44

V Zámečnické ulici kousek od Svoboďáku.

ledifia 27.03.09 20:03

Už jsem našla… Radši jsi mi to ani neměla říkat… :shock: :roll:

malaeva 15.11.09 20:53

madeleine v Brně

V tomto obchůdku se mi docela líbilo. Mají tam několik prodavaček, které se střídají. Na můj vkus jsou sice dost upovídané, ale nakonec to nikdy nebylo ke škodě. Když si paní nebyla něčím jistá, dívala se do katalogu. Trošku mě to překvapilo, ale nakonec proč ne? Taky nevím všechno co bych třeba vědět měla nebo mohla.

donsalieri 14.05.11 20:32

Moje dojmy jsou více než smíšené. Na jednu stranu skvělé zboží, které člověk nikde v jinde v Brně nesežene, na druhé straně se ale nachází všechno ostatní - informovanost personálu, přívětivost, služby zákazníkům.

Obě prodavačky víceméně opakují to, co si přečetly v PR materiálech a ve třech katalozích, kde mají napsané složení, zcela zbytečně se naváží do „chemických“ parfémů (protože žijí v představě, že ty jejich jsou zjevně 100 % přírodní) a celkově spíš nadšenému fanouškovi parfémů náladu zkazí.

Nabídka parfémů se za poslední měsíce snížila. Obchod navzdory dojmu, že jde o oficiálního distributora značek Annick Goutal, L'Artisan, The Different Company a dalších, funguje spíše jako mezisklad. Prodává se, co má zrovna paní na skladě (a zbytek je schovaný „pod pultem“), novinky k dispozici nejsou nebo jsou to „novinky“ dva roky zpět. Pokud si přesto chce člověk něco objednat, nedostane žádnou informaci, kdy zhruba zboží přijde, a je mu víceméně naznačeno, že si má raději vybrat něco jiného (co je skladem).

Škoda… bylo by skvělé mít v Brně funkční a přívětivý obchod nikových značek.

kakadu 21.10.11 21:34

Nevíte někdo jaké jsou tam ceny? Myslím Brno
vyplatí se tam třeba koupit Amouage? (pokud ji tedy vůbec mají?
Nebo je lepší v cizině?

chavah 28.10.11 16:54

Dotaz obecně na ceny v Madeleine. Prosím vás, kolik tam stojí 100 ml " Rosinek"?Díky

Dalia 01.11.11 16:53

Nejsem si jistá, ale mám pocit, že 2900 Kč.

prvni.zena 15.11.11 14:16

100 ml stojí 2900, vím to na 100%, ale bylo to velká hloupá koupě…kterou už snad nezopakuju a hlavně nevrátím, Madeline se obkloukem vyhýbám, prodavačky poměrně vlezlé a moc se nevyznají, opakují to stejné dokola a jak už zde bylo zmíněno, jen to jejich je úžasné a všechno ostatní je chemický póvl

Majki07 30.12.11 14:39

Stěhovaní

Dneska jsem byl Madeleine a paní prodavačka mě řekla, že se stěhují. Vzala si od mne číslo a že pak zavolá.

Lákala mě na značku The Different Company, dokonce mě chtěla „dát napít“, očuchat vůni, jenže mám mám rýmu.

Až budou na novým místě, pujdu čuchat, prý mají super trupr vůně, žádná syntetika.. :mrgreen:

RainyWeather 30.12.11 19:43

Jojo čistě přírodní, asi jako Oriflame :mrgreen:

chavah 19.02.12 22:58

A ještě jeden množstevní dotaz - kolik stojí v Madeleine 50 ml Rosinek?Díky.

Dalia 19.02.12 23:04

2 000,–
… tedy, když jsem se ptala naposled (loni na jaře).

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama