Parfumové plány na rok 2018

Biely kvet 25.11.17 14:36

Parfumové plány na rok 2018

Pomaly, ale isto sa nám blíži koniec roka (akosi rýchlo ubehol). :think: Prichádza čas na plány nové, plány na rok 2018. Keď som sa pred chvíľou pozerala na moje parfumové plány na tento rok, musela som sa pousmiať… :-) Chcela som výrazne zredukovať poličku a kúpiť maximálne 3 parfumy. A realita? Polička sa mi rozrástla a parfumov som kúpila…no, to radšej ani nejdem počítať. ;-) Určite som kúpila viac, ako som mala v pláne a viac, ako som si vôbec na konci minulého roka vedela vôbec predstaviť… 8-)
V tomto roku som bližšie spoznala niektorých z Vás, čo ma veľmi teší :srdce: a vďaka Vám mám aj nové zážitky a spoznala som mnoho nových vôní…(čo má aj svoje nevýhody :-P )
Moje plány na rok 2018? Chcela by som kúpiť maximálne 2 flakóny, ale to sa mi asi nepodarí a chcela by som sa konečne zúčastniť aj pražského zrazu..A Vy? Aké máte parfumové plány na ďalší rok? :-)

Stránka:  1 2 3 Další »
Lucinela 25.11.17 15:47

@Biely kvet
Je to ještě brzy, ale už vím jistě, co chci na jaro a není to žádná láce - hned dvě Amouage (Love Blossom a konečně Opus III.) a Byredo (La Tulipe).

Jitka77 25.11.17 16:35

Užívat si, co mám, a nabrat v klidu dech. Zachovat si radost z vůní. Držet se svého nosu a svého úsudku.

Kupovat vůně tehdy, když je jejich období. Pořídit si začerstva nějakou novinku. Posílit sestavu jarních a letních vůní.

Nakupovat spíš flakony než co jiného a spíš v kamenných obchodech. Respektovat svůj měsíční finanční limit.

Probrat a protřídit vzorky.

Smířit se s tím, že parfémové lásky pomíjejí a že něco už prostě znova (nebo vůbec) mít nebudu.

Užívat si, co mám…

Verda2 26.11.17 15:02

Ráda bych si pořídila od Guerlain 2 letošní novinky a to Mon Guerlain a černé šatičky Black Perfecto by La petite Robe noire, tak snad někdy příští rok :-)

dobrotka 4.12.17 21:14

Milá děvčata, velmi mě láká si pořídit ten krásný parfém nebo toaletku Missoni, která je v tom nádherném barevném flakonku z foukaného skla.

Danilejka 4.12.17 23:17

@Jitka77 to jsi napsala krásně! Přesně tohle jsem potřebovala „slyšet“, děkuju! :srdce:

Plán je jediný a to Pure Eve na jaro/léto a Sun po novém roce. Nic moc neplánovat a nenechat se zlákat chvilkovým zamilováním, jako dříve.

Monika89 5.12.17 07:54

Držet si sestavu, kterou teď mám. Pořídit si plný flakon No°5 a MFK BACCARAT ROUGE 540 Extrait de Parfum a najít hezký letní parfem.

Hermesfan 5.12.17 09:08

mať max. 10 parfémov a nekupovať slepáky

Tanulik 9.12.17 13:40

Splnili sa Vám parfémové plány v tomto roku ? Ja za seba priznávam , že mne veľmi nie a to z dvoch dovodov . Po prvé , som minula zo zásob tak málo , že nové parfumy som si nechala nadeliť až k Ježíškovi . V priebehu roka som síce niečo doplnila z tých voní , ktoré chcem mať stále na poličke , ale po druhé , nejako som sa nevedela rozhýbať k novej voni tak , aby to bola moja milovaná voňa a nebola to len ozdoba na poličke . Je pravda , že vone , ktoré momentále používam sú mi milé a nejako zvlášť výrazne netúžim po niečom novom . Ale v priebehu roka 2018 určite niečo doplním a rada by som už na polici mala celý flakón En Passant Frederica Malleho a niečo od značky Nobile 1942 . :inlove:

Biely kvet 9.12.17 13:57

@Tanulik Ja som parfumové plány vôbec nedodržala. Odôvodňujem si to tým, že som na Arome niečo vyše rok a počas toho prvého roku som chcela všetko skúsiť, všetko mať (teda, skoro všetko). A tak som nakupovala a nakupovala…množstvo parfumov, čo mám, som kúpila v tomto roku… 8-) Väčšinou som trafila do čierneho, ale niekedy som bola aj sklamaná. Preto som sa s niektorými aj rozlúčila - darovaním, či predajom. No našla som aj dve nové parfumové lásky, o ktorých viem, že bez nich sa nezaobídem. Keby som si musela vybrať a nechať si len 3 - 4 flakóny, presne viem, ktoré by to boli. :-) S ostatnými by som sa vedela rozlúčiť. V roku 2018 si chcem VÝRAZNE zredukovať poličku a nechať si len parfumy, s ktorými sa cítim naozaj dobre. Viem, že úplnú absenciu nevydržím, ale 2 nové flakóny mi budú stačiť! :-) Budú musieť!!! :think:

Tanulik 9.12.17 14:05

@Biely kvet Jasne , abstinencia sa vylučuje :lol: :lol: , ale dva - tri nové … to by sme mohli zvládnuť . :hug: :-*

Příspěvek upraven 10.12.17 v 14:21

Tana1112 10.12.17 08:56

Já mám v plánu zakotven jeden jediný pevný bod - a to je Baccarat Rouge 540 extrait. Zatím mám flakón edp, takže mám na splnění plánu celý rok… :-)
K tomu: nahradit ubývající třicítkový flakónek Mon Guerlain padesátkovým a max. 2 možné nové přírůstky (víc ne).
Průběžný roční plán: spotřebovávat vůně, které mám a už nechci opětovně kupovat.
A zásadní plán: slepáky ani náhodou.
No… tož uvidíme :-)

Daňule89 10.12.17 09:56

Schválně jsem se musela podívat na své plány na přeechozí dva roky a jsem překvapená, že se mi celkem dařilo je plnit. Slepákům se zdárně vyhýbám, v tom chci pokračovat. V následujícím roce bych si ráda pořídila tyto vůně:

• Gourmand Coquin (zatím se mi podařilo sehant aspoň odstřik, můj už mi dochází)
  • Tabac Rouge
  • Harâm / Farah

A k nim možná něco od Jul et Mad, nejspíš Néu, Masque I-III Russian Tea a Cierge de Lune nebo Aedes de Venustas. V tužebníku toho mám sice daleko více, ale myslím, že pokud se mi podaří pořídit tyto kousky, tak mi to bude muset stačit.

Tanulik 10.12.17 14:20

@Tana1112 Táni , Ty máš na poličke také krásne kúsky , že by som sama nevedela , čo vyradiť :think: , tak radšej len pridávaj :-D

@Daňule89 Vone od Jul et Mad boli toho roku favoritky na aróme v hojnom počte a ani mňa túžba po nejakej z nich neobišla ;-) Ja mám v tužobníku
Stilettos on Lex Jul et Mad a veru nemienim ju odtiaľ odobrať :lol:

Daňule89 10.12.17 14:26

@Tanulik Stilettos on Lex jsem zkoušela a také se mi velmi líbila, tu mám jako náhradníka za Néu, kdyby mi z nějakého důvodu nevyšla. Vlastně, mi se líbilo úplně všechno, co jsem od Jul et Mad zkoušela. :-D

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek