Parfumové plány na rok 2018

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
Tanulik 10.12.17 14:35

@Daňule89 To máš pravdu , Jul et Mad majú prekrásne vone , je zložité si vybrať . No ja som sa rozhodla pre Stilettos on Lex , lebo sa mi javí ako mne najnositeľnejšia a ja svoje vone fakt nosím , nemám ich na ozdobu poličky … až na niektoré ako Coco alebo Ostara , ale tie sú také úžasné , že si k nim aspoň občas " prifetujem " ;-) :inlove:

Tana1112 10.12.17 14:53

@Tanulik Děkuji, Táni :kytka: . Tvou poličku bych taky brala :-) . Je pravda, že už mi tam zbyly jen ty vůně, které bych neprodala. Něco málo asi přidám v příštím roce, ale ne moc… :-)

Beverly 10.12.17 19:14

Na další rok a spíš už navždy bych si strašně přála vyzkoušet co nejvíc vůní a co nejméně jich koupit (už z ohledu na moje budoucí dědice :lol: )
Zvlášť si plánuju zkusit vůně Toma Forda (znám jen jednu 8-O ) a Puredistance.
A pokud něco budu kupovat, nechť to není nic, co na mně nedrží!!! A už vůbec ne to, co sice drží, ale já to necítím, to potom musí být na plynovou masku.

HappyGirl23 20.12.17 12:55

Mým plánem je zachovat poličku v přibližně stejném stavu (počet kousků), tedy koupit si něco nového až potom, co něco vypotřebuju. Taky hned po novém roce plánuju objednat pár vzorků z ingredients (Lipstick rose, už se na tebe těším), užívat si zkoušení a snít o tom, že si něco z toho během pár let pořídím (třeba se manžel překoná na moje 30. narozeniny nebo 5. výročí svatby :lol: )… no a hlavně a konečně si příští rok pořídit dva kousky… La chasse a Manifesto… ale jak říkám, bude to chtít oběti :cert: :dance:

P.S.: odstřiky povoleny :-D

vlastina9 02.01.18 10:09

Chtěla bych poličku trochu zredukovat a vůni koupit maximálně jednu každé 2-3 měsíce :oops: Snad to dodržím :think:

Tanulik 02.01.18 13:23

Ako na Nový rok , tak po celý rok … aj v prvý deň v roku som sa " potešila " so svojimi parfémovými pokladmi a urobila na poličke poriadok . No , poriadok … proste som dala do popredia tie , kde je len niečo okolo 10-20ml s tým , že ich čo najskor upotrebím , aby nahradili plný flakón :lol: . Nakoľko Ježiško nebol skúpi :-P , po nových značkách momentálne zúfalo netúžim a budem pokračovať v nakupovaní podľa tužobníka . Prioritu má len En Passant , ktorý by som chcela veľmi - veľmi , ale na ten musím šetriť :cry: .
Krásny voňavý rok ! :-*

Tanulik 02.01.18 13:27

@vlastina9 Mne by stačili dva nové / okrem doplnenia tých, ktoré stále používam / na celý rok … moja spotreba nie je veľká , aspoň mám stále ten pocit , aj keď každý deň veselo voniam od rána do večera :-D

vlastina9 02.01.18 22:06

@Tanulik
No jen dva nové to bych asi nedokázala :-) Myslím,že i tak budu mít problém 1 vůni za 2-3 měsíce,ale zkusím na sebe být přísná :cert: Minulý rok jsem to trochu přeháněla :-D

ijáček 03.01.18 16:07

Došla mi Tonka Imperiale, takže se budu snažit ji někde sehnat. V únoru letím do Texasu, takže Heathrow to jistí. A ještě uvažuji o Santal Royale, tu jsem tam zkoušela a zdála se mi spíš zajímavá než hezká na první počich. Ale zajímavá tak, že budou i další počichy a pak se uvidí.

somon 05.01.18 15:52

Ja to mam naplánováno jasne..dokoupim Jil Sander Eve,zjistila jsem,ze ji proste musim mit po ruce porad…na Jaro Modern Muse,z novinek me láká Galop od Hermes- tu vezmu hned,jak nekde bude..

A jeste si pred letem koupím Blooming bouqet…nebo az v lete…A zadne experimenty… .joooo a kdyby se objevila Prada Tendre :-*

Frankie 05.01.18 16:02

@somon
Pradu Te prodával gonza, chcete-li bez čekání.
Už se nevyrábí.

somon 05.01.18 16:06

@Frantatata dekuji Vam,zamyslím se nad tim… :kytka:

Aromaterapie 07.01.18 21:05

Já jsem se rozhodla, že raději nic plánovat nebudu a nechám vše tak jak je.Vloni jsem měla tolik plánů a nedodržela ani jeden :-) .Snad jedině nekoupit víc než šest nových flakonů, nekupovat slepáky a nenakupovat bezhlavě všechno,co se mi zalíbí bez toho,abych to pořádně vyzkoušela.

Lucinela 08.01.18 18:52

@Tanulik
En Passant jsem zkusila po letech, když jsem si dělala pořádek ve vzorcích a divila jsem se, jak je krásný. Při zkoušení (už je to fakt dlouho) jsem tam měla šeřík namočený v okurkové vodě, teď je to šeřík po dešti, květy nacucané vodou, svěží, vonící, jásavé. Mně bude stačit odstřik, je nádherný :kytka: .

Tanulik 08.01.18 19:45

@Lucinela En Passant túžim vlastniť už dlhú dobu , hlavne pre ten úžasný orgován/ šeřík/ aj s listami . Na mne uhorka veľmi nevyznieva , čomu som rada , ale zato hodne cítim obilie … ako keď sa pečie čerstvý chlieb :-D a toto sa mi na voni veľmi páči , evokuje mi to krásne leto .
Tento rok by som si ju chcela postaviť na poličku , nuž uvidím či sa zadarí ;-)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
Váš příspěvek