Parfumové plány na rok 2018

Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Misha17 19.01.18 08:23

Povedala som si, ze ziadne velke plany robit nebudem, vlani mi aj tak ziadny nevysiel, pretoze som mala pocas roka presne 3 zachvaty sialenstva pocas ktorych som zakazdym kupila minimalne 3-4 flakony :lol:
Takze v podstate si chcem uzivat to co mam. Uplne absentovat v nakupoch nebudem, chcem nieco pekne nove na jar (uz aj mam par tipov, som zvedava co to nakoniec bude). Na leto si znova kupim SUN, bez nej by to nebolo ono, ale kedze velka flasa stoji pod 20 eur, tak to sa v podstate ani nepocita :andel:
Slepakom sa dufam uspesne vyhnem a snad sa mi podari trosku policku aj zredukovat. Uvidime, necham sa prekvapit :-)

lenka225 24.01.18 18:47

Přeji všem krásný a voňavý rok! :D Chtěla bych si koupit La Vie Est Belle (Lancome), ale kvalitní vůni, která vydrží. Ten v parfumeriích je dost drahý. Doporučíte mi kvalitní imitaci?

Misha17 24.01.18 19:08

@lenka225 myslim ze na tejto stranke kde su parfemove maniacky ti nikto imitaciu radit nebude… ziadna nieje kvalitna, su to vodicky ktore sa tvaria ako parfem, su vlezle otravne a na konci maju casto synteticky chvostik… V kazdom pripade ak sa ti vona paci, treba zainvestovat len a len do originalu.

lava1 10.02.18 13:30

Plánuji se těšit z vůní, které mám, pořídit odstřiky En Passant a Amouage Honour a flakon Pure Poison. Skoro rok jsem si nepořídila ani vzoreček (nějak není vidět, že by se zásoby snížily…)
Příští týden si vyzvednu na jaro Ellenisiu. Jinak si nechávám prostor pro nějakou novou lásku… :andel:

Jitka77 25.11.18 12:22

Koukám, že je to přesně rok, co jsem plánovala…

Užívat si, co mám, a nabrat v klidu dech. Zachovat si radost z vůní. Držet se svého nosu a svého úsudku. - Půl napůl. Občas se nechám strhnout - ne ani tak lákavou cenou, jako sugestivním popisem, ale to k tomu asi patří. Radost z vůní mám pořád, ale stejně tak se občas cítím přehlcená nebo znuděná a zkoušení a nákupy nových vůní už nejsou, co bývaly.

Kupovat vůně tehdy, když je jejich období. Pořídit si začerstva nějakou novinku. Posílit sestavu jarních a letních vůní. - Stoprocentně mi vyšla radost z čerstvé jarně letní novinky: Nina Ricci Bella. Nádherná vůně a skvěle mi sedla.

Nakupovat spíš flakony než co jiného a spíš v kamenných obchodech. Respektovat svůj měsíční finanční limit. Probrat a protřídit vzorky. - Vzorky jsem redukovala snad na polovinu (co mi nevoní, jde do světa nebo do koše u těch starších), takže aktuálně jich je asi stovka, odstřiků mi zbylo sotva deset. Flakon prostě k požitku z vůně patří - dřív jsem to tak nebrala.

Smířit se s tím, že parfémové lásky pomíjejí a že něco už prostě znova (nebo vůbec) mít nebudu. - Tak napůl. Má smysl pořídit záložní flakon velké lásky, dokud je k dostání a dokud je to velká láska - a nenavazovat neperspektivní vztahy…

Užívat si, co mám… - Osvědčuje se mi a baví mě vybrat si každý měsíc osm deset vůní, které budu mít po ruce. Obvykle se z toho vyklube jedna nebo dvě velké lásky, dvě tři solidní jistoty, pár prostě pěkných vůní a pokaždé taky nějaká, která půjde buď do archivu, nebo z kola ven.

Lucinela 25.11.18 16:25

Už léta chci zpět signature. Co jsem na Arome, opustila mě veškerá vůle :lol: . Jinak plánů je hodně, zatím 190 Ans extrait, Misia, Beige na jaro, nějaká pořádná růže na léto a pořád Narcotic Venus - konečně na ni našetřit a nenechat se unášet momentálními jednorázovkami, láskami na jednu noc ;-) . A La Toscu (Xerjoff) - to by dle okolí měla být moje signature (trošku dražší, než mám v úmyslu) :cert: . Děj se vůle boží :andel: .

A celkově - nejen parfémově - se musím umravnit. Jsem milovnice luxusu - chci nejen krásné vůně, miluji šperky, boty, oblečení, kvalitní kosmetiku. Potřebuji nutně nové vozítko, takže bych asi měla zůstat jen u kosmetiky, bez té to nejde, zbytek musím omezit. To se nedá, nejsem žádná hraběnka :lol: . Mé jediné štěstí je, že toho málo sním, což zdatně za mě dohání zbytek rodiny :-P . Ale co se týče šperků, čeká mě vánoční radost - vltavín s českými granáty - miluji tuto kombinaci, doplní mou sbírku českých granátů.

Tanulik 25.11.18 19:30

Nezvyknem bilancovať , ale keď som si teraz pozrela príspevky z konca minulého roka , zisťujem , že všetky parfémové želania som si vyplnila. Do roku 2019 nemám veľké túžby , lebo to , čo mám momentálne na poličke , ma úplne parfémovo uspokojuje a som rada , že som si našla vone , ktoré ma tešia dlhšie ako jeden rok , lebo ten neustály " výskum " nových značiek ma začína nejako unavovať . :think: Týmto sa ospravedlňujem všetkým parfémovým maniačkam a maniakom , ktorých " výskum " stále teší a láka . Nech Vám tento úžasný pocit vydrží dlho !!! Ja som s ním žila niekoľko desiatok rokov :-D
V novom roku by som si chcela znovu postaviť na poličku Iziu od Sisley , lebo táto voňa je mi príjemná a príjemne sa mi nosí - kedykoľvek . A mám vo výhľade jeden nový objav a predpokladám , že aj " pristane " na mojej poličke . Je to celkom zaujímavá voňa a hlavne pre mňa nositeľná - A Lilac A Day od Vilhelm Parfumérie . Ostatné vone budem len dopĺňať a niektoré celkom vyradím :-(

Stránka:  « Předchozí 1 2 3
Váš příspěvek