Parfumové plány na rok 2019

Misha17 30.12.18 19:32

Parfumové plány na rok 2019

Kedze sa nam konci rok, je nacase planovat alebo neplanovat ked to proste nejde :-D Citam ake plany som mala na rok 2018 a musim sa zas usmiat:
.....vlani mi aj tak ziadny nevysiel, pretoze som mala pocas roka presne 3 zachvaty sialenstva pocas ktorych som zakazdym kupila minimalne 3-4 flakony
Takze zachvaty boli aj tento rok. Prvy az v lete, vydrzala som 6 mesiacov kludu, druhy na prelome novembra a decembra :oops: uz len dufat ze v novom roku nebudu. A ked ano, aspon budem vonat :lol:

Slepakom sa dufam uspesne vyhnem a snad sa mi podari trosku policku aj zredukovat.
Slepaky boli len 2, jeden musel z domu, druhy hviezdi na policke :) Redukcia nevysla, rok som zacinala s 21 flakonmi, koncim s 26 napriek tomu ze som nejake vone predala a spotrebovala :-)
Takze co do noveho roku? Idem si uzivat to co mam na policke, nejdem si nic zakazovat, lebo duplom to porusim a mozno konecne zistim, ze mi uz nic nove na policku netreba (aj ked v tuzobniku je par horucich adeptov este) :-)
A vy ako? Idete planovat, ci?

Aromaterapie 30.12.18 22:13

Já radši nebudu plánovat nic, protože to pak dopadne přesně naopak.Sice jsem tenhle rok spotřebovala dost flakonů, ale hned jsem pořídila jiné,(možná i něco navíc :-P) takže polička je pořád stejná. Budu si užívat to co mám a budu to brát tak, že vůně jsou záliba a radost a tu si každý přece musí občas dělat :-).

Tana1112 31.12.18 11:40

Já v tuto chvíli vím, že budu nutně potřebovat 2 flakóny: Aqua Sextius od Jul et Mad na léto a flakón Battito d'Ali od Profumum Roma na příští podzim/zimu. A dál se uvidí… :-D

Jitka77 31.12.18 13:31

Chci se vrátit k některým vůním, které jsem měla ráda a dobře se mi nosily, stejně tak budu příležitostně kupovat záložní flakony největších oblíbenců. Proložím to samosebou nějakou novinkou a pořídím si i jeden dva vybranější kousky.

Každý měsíc chci provětrat pár vzorků - opravdu je nosit, ne jen očichávat. A taky nosit vůně, které mám nejvíc ráda - ne si je nechávat „na potom“.

Co už mě netěší, to pošlu do světa - nebo dám na chvíli k ledu, abychom se mohli za čas znovu setkat.

A snad se mi vrátí radost z psaní, letos jsem v tomhle směru byla dost zaneprázdněná.

Hermesfan 31.12.18 14:39

vynosiť vône ktoré mám rada a darovať / zbaviť sa tých ktoré mi zbytočne stoja na poličke. Cieľ - max. 10 parfémov. Nekupovať slepáky.

Mizyan 23.1.19 21:29

Ja si dal za cil nekoupit nic dokud nespotrebuji jeden flakon, realita, flakon mam nespotrebovany a dalsich x vuni navic :lol: :lol: :lol:

Marusia 24.1.19 19:32

@Mizyan , :lol: :palec: , presne ako ja :lol:

mimi 26.1.19 10:39

Zavazok ziaden, vlani som vydrzala dlho a potom na dovolenke dva flakony a koncom roka dalsie dva. Takze, nechavam si zadne vratka, ak ma nieco oslovi, tak to kupim. Vacsinou aj tak kupujem iba 30 ml balenia. Co by som vsak chcela zopakovat je Chanel cristalle eau verte. Zistila sim, ze v chladnejsom pocasi dlhsie drzi. Na leto by som zas rada Fior di salina od l erbolario. A este uvidim :think: ;-)

Misha17 26.1.19 13:54
@Misha17 píše: ...........nejdem si nic zakazovat, lebo duplom to porusim a mozno konecne zistim, ze mi uz nic nove na policku netreba (aj ked v tuzobniku je par horucich adeptov este) :-) ..................

No a este ze som si nic nezakazala, lebo prvy kusok v tomto roku vcera pristal na policku :lol: ale bol z tuzobnika a nie mimo poradia, tak aspon nieco :lol:

Váš příspěvek