Pěkná a dobrá móda

Ada 10.05.09 19:00

pěkná a dobrá móda

Nepřímo navazuju na vlákno o „fashion“… Docela by mě zajímaly vaše tipy na pěknou a kvalitní módu. Tím myslím ne nutně drahé, super značkové věci, ale taky ne hadry z Kenvela, New Yorkeru atd. Co třeba lněné kalhoty v nemačkavé úpravě, hedvábná halenka nebo tunika, pěkné (a nepředražené) džíny, pohodlné kožené boty, nepřeplácané kabelky?
Vyznávám dva módní směry - etno/boho, kdy na sebe navěsím sárí nebo cikánskou sukni a kilo cingrlátek a jsem spokojená, jak na mě všichni koukají, a vedle toho ne tolik nápadné, kvalitní oblečení. Hedvábná tunika vs. polyesterový skleník, měkké prodyšné boty vs. umělohmotné hrůzy, ve kterých se dělají puchýře a zarůstají nehty, to se nedá srovnat. Jestli to máte podobně, uvítám jakékoli tipy…
Třeba jako velmi pohodlné boty se mi osvědčily Gabor Comfort, dobré zkušenosti mám s Tamarisem, docela i s Baťou. Cenové rozpětí 1000-2000. Z oblečení je u nás fajn třeba Pietro Filipi, Marks & Spencer, vybere se v Promodu nebo v Mangu, když se trochu hledá - a všechno taky za nepřemrštěné ceny.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »

Reklama

chavah 10.05.09 19:14

standartní kvalita, dobré střihy = Camaieau.Fran­couzská konfekce, dá se vybrat.Není to móda pro náctileté a je poměrně nadčasová. Cenová úroveň střední, na úrovni Manga. Kvalita rozhodně lepší.

Lyonella 10.05.09 19:16

Já mám ráda Esprit. :heart:

Elvira 10.05.09 19:26

Už několik let se neobejdu bez Tatuumu.

1Miru 10.05.09 19:55

..Pietro Filipi mi připadá předražené vzhledem ke kvalitě
Nejraději:
Quiksilver
Next
Esprit
Cherokee
Banana Republic
George
Mark/Spencer

  • všechny tyhle a další(často italské méně známé značky) z 90% ze sekáčů


(málokdy se mi chce dát za kus oblečení moc peněz, takhle mám za stejnou částku víc kusů..,
zrovna nedávno: dvoje letní šaty+sukně=660kč)
:D

Stane se, že mám na sobě jen spodní prádlo a boty „normálně koupené“,
zbytek sekuš a nikdo to nepozná…! :twisted: :D

klubko 10.05.09 20:20

Víceméně to mám podobně, až na Marks & Spencer, tam si nějak nevyberu a nemůžu si pomoct, většina těch materiálů a střihů mě neoslovuje.
Ráda nakupuji boty u Bati, poměr ceny a kvality je víc než přijatelný.
Z oblečení jako kočky výše: Camaieu, Tatuum, Esprit, Next, atd. Pietro Filipi má krásné věci, pro mě už leckdy dražší, ale např. investice do nadčasového kostýmku se mi mnohokrát vrátila :wink:

estelle 10.05.09 20:22

Idealne by bolo tu vlozit aj zopar peknych a dobrych kuskov :-)

Pre inspiration…

llenni 10.05.09 20:23

Z Camaeiu mám snad 70% šatníku… jejich kolekce se mi líbí, střihy mi sedí, barvy a materiály naprosto vyhovují a jejich ceny nevadí. Ulítávám tam také na bižuterii, té mám tedy už velmi, velmi mnoho… :lol:

Boty mám docela ráda Tamaris - jen letos už jsem zakoupila troje :oops: . Jsou kožené, pohodlné a obvykle mají šmrncovní kolekce..

Elvira 10.05.09 20:28

Taky mám ráda Jackpot, ovšem ceny jsou poněkud vyšší, tak tam zajdu jen občas. Podle mě je ale lepší jeden kvalitní dražší kousek než pět hadrů, které vydrží měsíc.

chavah 10.05.09 20:29
llenni píše:
Z Camaeiu mám snad 70% šatníku… jejich kolekce se mi líbí, střihy mi sedí, barvy a materiály naprosto vyhovují a jejich ceny nevadí. Ulítávám tam také na bižuterii, té mám tedy už velmi, velmi mnoho… :lol:Boty mám docela ráda Tamaris - jen letos už jsem zakoupila troje :oops: . Jsou kožené, pohodlné a obvykle mají šmrncovní kolekce..

Camaieu je taková stálice, dobré materiály, jdou s módou, ale není to hadrárna.Velmi ochotné prodavačky, možnost vrácení nákupu, průběžné slevy.

Elvira 10.05.09 20:31

A z Tatuumu mám i kabelky a bižuterii (mají tam krásné korále, moje oblíbené jsou teď takové podlouhlé červené ze dřeva). Kdyby zrušili Tatuum, tak nevím nevím :)

barbucha 10.05.09 20:45

Marks & Spencer využívám na kalhoty, už jsem si tady někde libovala, že mají vždycky tři délky od jedné velikosti. Občas beru nějaké tričko, od zimy mám od nich i flaušák.Při té příležitosti ovšem vždycky vyplením i jejich potravinový koutek :wink:

Tatuum - spousta těch tady zmíněných lněných hadříků, a i dobrý pánský košile mají…
Jackpot je taky fajn, a když mají výprodeje, hodně se to vyplatí :lol:

Na botky chodím do Vagabonda většinou, naposled jsem ještě zabrousila do Salamandru a odnesla si Espritky mokasíny. Baťovky mě vždycky tlačej…
Tašek mám asi nejvíc od Lacoste, dobře se mi ten jejich materiál nosí.

Elvira 10.05.09 20:53

Nadávno jsem si koupila sukni v Reserved a jen tak mě tam někdo nedostane, protože se hned začala párat u zipu :evil: Tak se mi nevyplatilo, že jsem zkusila jednou opustit Tatuum :) Co mám tak z doslechu, Reserved se líbí v mém okolí spíš mužům.
Na „prázdninové“ období mám ráda Rejoice (kytkáče).

Luna 10.05.09 21:03

občas zadju do HM, Reserved nebo Promod, dobrá je docela Bershka…

Příspěvek upraven 08.07.14 v 19:10

radmila.k 10.05.09 22:11

Poradíte, ve kterém z obchodů, o kterých tu byla zmínka, mají i větší (teda spíš hodně velké) oblečení? Kromě Marks Spencer, ten znám. Nejlépe něco v Brně.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 Další »

Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama