Pepřový L'Occitane

BobStr 18.1.17 19:25

Pepřový L'Occitane

Dobrý den,

chtěl bych vás poprosit o pomoc. Hledám vůni (nebo spíše vodu po holení), kterou používal před cca 10 lety můj otec.

Co vím jistě
značka L’Occitane, lahvička hnědá, vypadala stejně jako dnešní Eau de Cade, Eau de L’Occitan…
  • v prvním závanu byl cítit především pepř
  • jsem si na 95% jist, že to nebyla toaletka, ale voda po holení

Do toho pepře jsem se zamiloval – mám MJ Bang, ale tam už je to síla a není tak svěží. Zkusil sem vzorek Eau de Bavx, Eau de Cade a nyní i Eau de L’Occitan, který by jako jediný měl mít v sobě pepř. Všechno to byly ale toaletky, a ani jedna neměla ,,v prvním závanu,, pepř. Vychází mi z toho tedy, že se kdysi dělaly i vody po holení, ale už nejsou k dostání a otec měl Eau de L'Occitan

Měl někdo z vás takovou vodu po holení, nebo je to jen moje mylná domněnka?

Díky

Stránka:  1 2 3 Další »
kamooo 22.1.17 20:37

K zadaniu má najbližšie už spomínaná L'Occitane Eau de Toilette .

Příspěvek upraven 24.01.17 v 07:22

Frankie 22.1.17 23:20

@BobStr
Když to najdu já, najdete to také. :think:
Pátrejte na fórech, co se zabývají nejlepšími vodami po holení.

nemo970 23.1.17 08:02
@Frantatata píše:
@BobStr
Když to najdu já, najdete to také. :think:
Pátrejte na fórech..
:roll:

(já jsem se to teď jen tak z legrace pokoušel hledat a nenašel, tuhle reakci bych chápal u dotazu, který se dá zjistit na 1-2 kliknutí, ale tohle není zrovna ten případ, imho.)

BobStr 23.1.17 08:07

Pane Franto, nedovolil bych si sem napsat dotaz bez toho, aniž bych se sám pokusil někde hledat. BN a fragr.. jsem prošel, i nějaké old výrobky od L'Occitane. Nenašel jsem a proto jsem se obrátil na místní elitu, které pod rukama prošlo téměř vše. Pokud nikdo nezná takovou vodu po holení, nic se neděje, já už to překousnu.

Každopádně díky všem ;)

slniecko 23.1.17 18:19

.

Frankie 23.1.17 20:49

@BobStr
Kolegyně s tečkou pravděpodobně hodlala upozornit na:

slniecko 24.1.17 14:12

no, nie…skôr na Eau de Badyan, nie každý rozozná rôzne koreniny a tá korenená bola a na fakt, že L´Occitane dosť pravidelne reformuluje, takže to kľudne mohla byť pôvodná Eau de L’Occitan.

haschm 24.1.17 14:53

taky začnu tečkou :mrgreen:

Příspěvek upraven 24.01.17 v 14:55

haschm 24.1.17 14:54

@BobStr
On tam opravdu nemusí ten pepř vůbec být. Podle časové lajny by to mohl být i Eau de Vétyver. Tan si ještě nezkoušel, ne?

Frankie 24.1.17 17:09

@haschm
Zmiňovaná Eau de Vetyver je v současnosti spíše cosi naředěné, nudné, rozplizlé a bez jasných kontur.
Viděl bych ji pro děti, tady bych utíkal neoholen rychle pryč, jde o „homeopatikum“.

haschm 24.1.17 18:18
@Frantatata píše:
@haschm
Zmiňovaná Eau de Vetyver je v současnosti spíše cosi naředěné, nudné, rozplizlé a bez jasných kontur.
Viděl bych ji pro děti, tady bych utíkal neoholen rychle pryč, jde o „homeopatikum“.

To jsem rád za info, ihned vyřazuji z hledáčku :mrgreen: . Nicméně před 10 lety tomu pravděpodobně bylo jinak. Ztěžuje to ovšem situaci hledání :mavam:

BobStr 24.1.17 18:27
@haschm píše:
@BobStr
On tam opravdu nemusí ten pepř vůbec být. Podle časové lajny by to mohl být i Eau de Vétyver. Tan si ještě nezkoušel, ne?

Vétyver jsem nezkoušel, věřím, že to nebyl on. Cade jsem vyřadil, protože toaletka se vyrábí teprve chvíli, ale ta after shave to mohla být. Každopádně to už asi nezjistíme, nedá se sehnat…

Díky všem za vyjádření

Bambitka9mm 25.1.17 06:55

A byla to voda? Nemohl to být balzám v tubě?

BobStr 25.1.17 07:31

Voda, mělo to stejnou lahvičku jako dnešní Cade, L'Occitan, Vétyver atd atd. Hnědou skleněnou se stříbrným vrškem

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek