Per una

Dasulicka 22.07.14 01:28

Per una

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat jestli jde tento parfém někde zakoupit. Jsem s ním nadmíru spokojená a jsem naprosto v koncích, už nevím kde ho najít. :,(

Děkuji za odpověď


Reklama

chimaera 22.07.14 06:45

Dasulicko,
přímo Per Una je podznačka oblečení a parfémů od Markse a Spencera, mají v ní více parfémů. Je to to, co hledáš? Napiš sem prosím celý název, ať Ti můžeme lépe pomoci..

Dasulicka 22.07.14 10:11

http://www.arome.cz/…cer/per-una/, ano koupila jsem jí jednou v Marks a Spencer, ale od té doby jí nemohu sehnat.

chimaera 22.07.14 20:12

Hmm.. :think: Když M a S rádi vůně ukončují ve prospěch nějakých nových..

Je několik možností:

  • poprosit prodavačku v Marks a Spencer, jestli by se nepodívala do systému (jednou mi něco z prodejny na prodejnu zjišťovali), zda-li ho nemají někde jinde v ČR, třeba by ho pak mohli přeposlat
  • pátrat na Aukru, jestli se neobjeví, případně na ebay, jestli by se nenašel někdo, kdo by byl ochotný ho poslat pozemní poštou. Přímo na oficiálních stránkách ji ještě mají (a jinak spoustu zajímavých vůní :jazyk: ), jenže nezasílají, stejně tak spousta prodejců z UK.


Zatracení teroristi! :pocitac:

  • Marks a Spencer (a Next) jsou známí tím, že při tvorbě vůní se často „inspirují“ u známějších parfémů, konkrétně Per Una by prý měla být podobná Chanel Coco Mademoiselle. Neradím jako náhradu hned sáhnout po Chanelu;), ale dá se očichat v parfumerce, jestli je tam podoba a pak už by tu třeba někdo znal parfém, který je CM podobný a dostupný (já bohužel ne, není to tak úplně má krevní skupina).
74SLena 23.07.14 09:49

Per Una není Coco Mademoiselle podobná ani trochu. Je to květinově dřevitá spíše svěží vůně na léto s výraznou magnolií a dřevitou růží. Jediné co by se dalo říct, že je podobné je to, že nejdou do sladka. Měla jsem jí asi před pěti lety a byla docela obyčejná zapomenutelná. Nenapadá mě žádná vůně které by byla podobná snad jen L´Air du Temps od Niny Ricci bez tý mohutný nálože mýdla a karafiátu.

chimaera 24.07.14 15:12

@74SLena
No prosím, pak věřte lidu internetovému..

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama