perfumeportal.co.uk

Kriss 04.09.08 12:06

perfumeportal.co.uk

Poznate niektora www.perfumeportal.co.uk? Posielaju aj k nam asi za 6,63 libry.

Reklama

1Miru 04.09.08 12:36

Neznám.Ale mají mooooc hezký ceny u některých vůní,co bych chtěla!… :D

Kdyby nějaká kočena objednávala,přidala bych se a podělím se o poštovné!
A pro vůni bych si dojela,kam by bylo třeba… :wink: :D

Arome Šárka 04.09.08 12:53

To jsou ale ceny :shock: Jen kdyby neměli u poloviny věcí Sold Out :evil:

katerinka 04.09.08 14:50

Skoro u všeho mají - sold out :x už jsem byla natěšená, tak nic, šetřit se bude

chavah 04.09.08 16:38

Kolik je poštovné do ČR? Nějak mi tam ta informace chybí!

chavah 06.09.08 09:00

Poštovné - těch 6 liber a něco - marně to na jejich stránkách hledám.A také výslovné to, zda posílají do ČR.Ne všude nás berou jako rovnocennou část Evropy, EU. Můžete mi sem někdo hodit odkaz na stránku, kde je to poštovné? Moc děkuji!

Kriss 06.09.08 09:19

Ak si das tovar do kosika a vyberies krajinu, tak mne to na Slovensko ukazalo 6 , 63 libry. A este mi to potvrdili v emaily.

Kristina,

We ship to slovakia, the cost is around 6 pounds.

Thank you

On behalf of PerfumePortal.co.uk

Designer perfumes at unbeatable prices

www.perfumeportal.co.uk

chavah 06.09.08 09:36

už jsem to omrkla, díky. jen mne zlobí, že mají polovinu věcí vyprodánu.To není dobrá vizitka.

Kriss 06.09.08 09:53

Este nic, nerozhybala som sa, preto sa pytam, ci niekto nema skusenost, ale vybrat by som si vedela a moje favoritky maju…To je pravda, ze maju vela veci vypredanych, ale podla cien sa ani velmi nedivim…Vlastne aj na FX maju dost voni N/A a niektore su vypredane aj niekolko rokov ( odkedy poznam stranku) tak neviem, preco ich nestiahnu z ponuky.

Ronna 10.09.08 22:22

A u některých věcí posílají i 1,5 ml vialky, ale u nich je taky sold out. Ale některé ceny jsou fakt super.

1bludicka 12.09.08 12:16

Já bych se teda taky přidala a podělila o poštovné, kdyby jste se některá rozhodla :-)

ippolita 21.02.09 22:29

Dnes som si parkrat vyhladala komentare na tento obchod, lebo este stale sa mi neozvali s reklamaciou z minuleho leta. teraz uz neodpovedaju na maily. Ludia s nimi maju zle skusenosti, podla tych staznosti, a vyzera to, ze je to podvod, ze im poslali len cast objednavky, alebo vobec ziadny tovar. Prisla som o 2 parfemy, ktore sice nestali vela, ale zaplatila som ich a nemam ich. Druha objednavka mi dosla v poriadku. Podozrive je na tej stranke, ze tam nie je ziadna kontaktna adresa, iba email.

chavah 21.02.09 22:37

divný obchod. Pořád stejná nabídka, bez vývoje.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama