Pfúúúúj to je ale smaráááád.....aneb jste taktní ?

Stránka:  « Předchozí 1 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Další »
Barbarella 27.04.12 11:34
@Pozér píše:
„Máme stejné právo vonět jako oni smrdět“

Ješííš, kam si to mám vytesat, aych to nezapomněla!!? Já jim dám, holomkům

Frankie 27.04.12 16:20
Skvělé argumenty, holky! :palec: Zapamatuju si a budu používat.
@moudjahidine píše:
Usmála jsem se na dědka a řekla jsem mu, že mám stejný právo vonět jako on smrdět.
@drobececek píše:
8oAch ta IRONIE! Kde vzala paní ten dojem, že nadávat cizímu dospělému člověku do výprasku hodných fracků je projev vychovanosti?!
  • Citovat
  • Nahlásit
Kamila01 27.04.12 21:32

Ta fráze o právu je skvělá. A už tolikrát by se mi v hromadných dopravních prostředcích i jinde hodila, tu si musím také zapamatovat.

• Citovat
  • Nahlásit
haifa 30.04.14 12:34

No ještě že oni smrdí a my voníííme :kytka: ;)

safík 03.11.14 20:39

Já parfémy tedy nekomentuji-beru to tak,že každý má nějaký vkus,a pokud nezamoří větší prostor jak 2m kolem sebe,tak mi to nevadí-prostě poodstoupím od epicentra,myslím si své a je to.Se smrádky jiného druhu se ani nestýkám,a pokud jsem něco potkávala a potkávám-tak dechobijce :mrgreen: a tam praktikuji to samé-dodržuji odstup a uhýbám hlavou pokud s nimi tedy musím být v slovním kontaktu.Říct nahlas bych to asi nedokázala-na to nemám povahu a odvahu :oops:

Gosh 04.11.14 13:51

Pracujem v prevažne mužskom kolektíve, a viac než vône riešim smrádky. Ja som teda aspoň u kolegov otvorenejšia, ostatne s nimi sedím každý deň v kancelárii. Včera sa jeden nový kolega, starší pán, sa cez obed riadne spotil a to som teda otvorene, ale neadresne zahlásila, že to v kancelárii smrdí potom, nech poriadne vyvetrajú. Pokiaľ sa to bude opakovať, poradím mu aby začal používať deodorant. Takisto minulé leto som cítila spotené nohy v pomerne veľkej kancelárii prakticky všade :poblion: , tiež som sa hlasno postažovala a vinník to napravil.
Ja mam dosť citlivý nos a takéto nedostatky v hygiene, ktoré je cítiť na celú miestnosť netolerujem.

drisha 28.10.15 21:21

Zajímavé téma.

• cizím lidem /tramvaj, metro../ nikdy - stejně by si to nevzali k srdci
  • pokud má někdo z mých známých silný parfém, řeknu, že to neí můj šálek čaje /ale naopak je chválím, když mi voní/
  • pot a neprané oblečení - v práci jsem to řešila několikrát, na mé pozici jsem musela informovat dva mé zaměstnance, aby o sebe více dbali, jedno byla zaměstnankyně z Indie a druhé mladý kolega ze Skandinávie; no, lehké to nebylo, nutné ano, díky openspace, oba to vzali OK, v létě to prostě bylo nesnesitelné
safík 29.10.15 17:51

Máme novou paní v práci-SMRDÍ na tom jsme se dnes shodli všichni a tím pádem už je napůl odepsaná.Je to smrad moc nemytého těla a nepraných hadrů-vzhledově šmucig,velmi neupravená.Zlá asi není-ale jak jí to říct?Nikdo s ní nechce být a je to velmi,ale opravdu velmi nepříjemné-protože ten těsný pracovní kontakt tam musí bohužel být…

Sasa 29.10.15 17:56

@safík Tohle je práce pro vedení…

• Citovat
  • Nahlásit
safík 29.10.15 18:02

@Sasa No-tak vedení to rozhodně řešit nebude.Vedoucí směny s ní v těsném kontaktu být nemusí,takže to řešit nebude.A nemáme s ní takový vztah,abychom jí to nahlásili…Tohle je tak smutný-vůně máme zakázané,ale smrady se neřeší…A každý se bojí udělat si zle a dotyčnému to naznačit…Přece jen dělat musíme společně a rozhoď si kolegu s kterým musíš stát celý den a pracovně komunikovat…

drisha 29.10.15 18:07
@safík píše:
@Sasa No-tak vedení to rozhodně řešit nebude.Vedoucí směny s ní v těsném kontaktu být nemusí,takže to řešit nebude.A nemáme s ní takový vztah,abychom jí to nahlásili…Tohle je tak smutný-vůně máme zakázané,ale smrady se neřeší…A každý se bojí udělat si zle a dotyčnému to naznačit…Přece jen dělat musíme společně a rozhoď si kolegu s kterým musíš stát celý den a pracovně komunikovat…

Dobrý den,
to je přeci jedno, jestli vedoucí směny s paní je či není v kontaktu, pokud ale máte pokaždé jinou vedoucí směny a nemáte důvěru, že to neroznese mezi ostatní, kontaktuje vaše personální oddělení, které by mělo spolu s vedením situaci vyřešit.

Rozhodně nedoporučuji nevoňavou kolegyni informovat z Vaší pozice - ať vy či kdokoliv z kolegů ve stejném pracovním zařazení, máte našlápnut ke konfliktu a nemilé atmosféře.

Lucinela 29.10.15 18:36

@safík
Nedá mi to nenapsat ti. Poté, co mi kolegyně naplno řekla, že jí moje vůně vadí a údajně vadí celému oddělení, ať se tedy prosím tak moc nevoním, bych s naprostým klidem řekla kolegyni, která je cítit potem, ať s tím něco dělá, že mi to vadí. Pokud je vás více, tím lépe, máte na to plné právo. Chození kolem horké kaše, kupování deodorantů, dovolávání se řešení vedení či dokonce HR, je házení perel sviním. Není to příjemné, ale mně bylo stejně nepříjemné, když jsem si před pěti dámami vyslechla de facto to samé, že smrdím. Nemyslím si, že si našlápnete ke konfliktu, chce to samozřejmě člověka, který to řekne citlivě, důvodů, proč se paní nemyje, může být spousta. Řekla bych asi (pokud si vykáme): „Můžete na chviličku? Ráda bych vás poprosila, abyste více dbala na osobní hygienu. Věřte, že se nám spolu bude lépe pracovat“.

Arome renet 29.10.15 18:58

@safík u nas to kdysi resil a vyresil vedouci. Vtipne kolegovi rekl, at vice dba na osobni higyenu, kdyz pracuje s mladyma kockama. Nam zase rekl, at ho pak pochvalime a voni se do dnes. A je to vice jak 10let :mrgreen:

safík 30.10.15 08:51

@Arome renet @Lucinela @drisha No nebude to jednoduché-náš hlavní vedoucí je mladý namyšlený hošánek 23let který mezi nás ani nechodí a nic řešit nechce-vždycky nás odpálkuje ať si to nějak sami vymyslíme a uděláme(jakýkoliv problém)a vedoucí směn to sice s námi komentovaly,jak moc paní zavání-ale nechtějí si dělat konflikt a nic neřeknou.Tak nevím,jak se my ostatní postavíme situaci a dořešíme to.Ale pokud by zase padl znovu zákaz vůní a parfémů,tak se ozvu-že až se přestane tolerovat smrad,tak teprve pak omezíme vůni.Je to fakt ožehavé téma-aby se vlk nažral a koza zůstala celá :think:

safík 30.10.15 09:10

@Lucinela Tvůj návod jak na to se mi moc líbí-až seberu dost odvahy se ozvat,tak jej zkusím aplikovat a uvidíme co to udělá ;)

Stránka:  « Předchozí 1 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 Další »
Váš příspěvek