Piercing

Amy 16.07.09 12:10

Tetování ani piercing nebrat, bolí to a není to hezký :?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

WildOrchid 16.07.09 12:19

tak piercing mam v pupiku. Chtela jsme ho uz jako mala, tak ve 14ti. ale poslechla jsem mamu, ze si to mam rozmyslet. Tehdy jsem jeste uvazovala, ze si necham nastrelit kaminek doprostred cela :lol:

Nastesti jsem tedy pockala, a kdyz mi bylo 19, a touha po piercingu v pupiku neustoupila, byl k dispozici zdravotnik co by mi to udelal, tak jsem do toho sla. Odvedl me tam muj tehdejsi pritel, tak jsem vedela ze jemu se to libit bude. Nelituju toho, a kdyz mi zacne povolovat bricho ve stari, dycky ho muzu vytahnout, a zustane jen mala jizvicka.
Zase si ale neumim predstavit, ze bych ted chodila bez nej. Libi se mi moje bricho s piercingem, nelibi se mi bez nej :lol:

Libi se mi piercing v pupiku uz zen co maj nejakej ten spek, ale jeste ne takovej, aby delal zahyby i vestoje. Na hubenych holkach se mi vubec nelibi. No a na jinych castech tela je to taky individualni. Nekomu to proste slusi :)

Perla 16.07.09 12:32

Tak já piercing nebo tetování ani náhodou :) Chápu, že někdo má potřebu si občas na sobě něco propíchnout nebo namalovat, ale když někdy potkám chodící železářství, tak to už zavání úchylkou :roll:

Kačaba02 16.07.09 12:52

Mě se přiměřený piercing líbí…Uši jsem si propichovala sama asi od 15, a na stará kolena mám od jednačtyřiceti nostril-piercing na levém nosním křídle..Ale to mi připadá stejné jako náušnice, to můžu nosit do sta, nebo to vyndat.. :)

dracatko 16.07.09 21:46

Já mám propíchaná jen ouška - v každém normální náušnici a jednu nahoře v chrupavce. Měla jsem ani ne rok piercing v jazyku, ale po maturitě jsem ho vyndala :-)

verunka2201 16.07.09 21:57

V přiměřeném množství a na vhodných místech OK. Teď ještě stanovit ty míry :lol: Ale to každý sám.
Kdybych měla hezký tělo, nechala bych si propíchnout pupík a ozdobila ho něčím drobným, jen aby se to hezky malinko zatřpytilo pod světlem/sluncem. Nelíbí se mi přívěšky, co sahají až k lemu kalhot :roll:

U některých konkrétních lidí se mi líbí i pecka v nosíku. K těm lidem mi to prostě sedí, nepřijde mi to vůbec nepřirozené. U jiných to ovšem říci nemůžu.
Moc nemusím ty „madonky“ či jak se to jmenuje. Přijde mi to, že si to dávají téměř výhradně vystajlované fiflenky, jen proto, že to zrovna „má několik holek ve třídě a vypadá to fakt dobře!“ Tak to ne.
Obočí - jak kdy, intimní partie a prsa - to je každého věc, i když to taky moc nechápu, no a jazyk - tak to je otevřená brána ke všem možným gastrologickým potížím a nemocem, včetně různých druhů rakoviny. (To prosím nemám ze svojí hlavy, ale z hlavy lékařky.)

Sama mám jen druhou dírku v uchu a maximálně mi to vyhovuje. O dalších kovech v těle neuvažuji (leda bych podstatně zeštíhlela a zpevnila všechny břišní svaly :lol: )

Popelka 16.07.09 22:03

Když je to přiměřené,tak se mi to líbí.Třeba nos,pupík.Nelíbí se mi v obočí,přes ret,propíchnutá brada zdobená 2cm bodcem.Intimní partie vůbec nechápu(au) a 50 děr na uších taky ne.Mám akorát v jednom uchu 2 dirky. :wink:

Luna 16.07.09 22:18

S piercingem to mám stejně jako s tetováním…
např. holky, které mají piercing v nose…ale musí k tomu být přizpůsobený i celkový styl…jak to má na sobě nějaká pipka v halence od Číňana a ve fuskách v sandálech, tak jí to prostě nesedne.
Ale jinak když to shrnu, tak se mi piercing, dredy, roztahováky do uší, všelijaký vypalování jizev nebo tunely líbí…a chápu, že po tom někdo moc touží. Já jsem zatím do této fáze nedospěla.
Ale co opravdu NEMUŽU skousnout je piercing v jazyku. Dělá se mi v toho fyzicky špatně… :? :vomit: joo, za to člověk nemůže :lol:

Daisy.zlouky 16.07.09 22:34

Já nic takového nemusím.Kamarádka si ho dala dělat na jazyk,14 dní šišlala a pila brčkem,nechápu :roll: V pupíku ano,ale musí to vypadat hezky,dnešní holčiny vyvalí pneumatiku a ještě k tomu ozdobenou :twisted:

Širín 17.07.09 08:28

Pro mě je měřítkem, že se to dá vyndat… I když jak to některé holky nosí ve tváři, to nechápu… U mě by to vypadalo jako další pupínek :lol::x a když se to pak vyndá, tak tam bude díra dost viditelná…

Ovšem můj kolega v práci si to nechal udělat do žaludu (ne, že bych to viděla, vykládal o tom)… teď má v každé bradavce jeden (to tedy vidět je) a v tom penisu má tři (nevím už, jak).

Myslím si, že kdo si to nechá dát do pohlavních orgánů, tak je… praštěný. … eufemicky řečeno…

Daisy.zlouky 17.07.09 13:09

Proboha,takové lidi nechápu,jak se mu s tím asi ..........no jak to napsat …pracuje? :) Už vidím,jak dotyčná musí na gyndu,že má někde u děložního čípku naušnici....... :D A to nechci psát o tom,jak ji to potlouklo zubní sklovinu :D :D :D :D :D :oops:

evik77 17.07.09 13:29

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Mně se piercing nelíbí a do pohlavních orgánů - to je fakt hnus (dle mého osobního názoru). A ta hygiena asi… :speechless:

Co se týče ucha - představte si, kolik je tam nervových drah. Co vše se dá při akupunktuře napíchnout. A někdo si tam dá 15 náušnic…

Kačaba02 17.07.09 13:52
Daisy.zlouky píše:
Proboha,takové lidi nechápu,jak se mu s tím asi ..........no jak to napsat …pracuje? :) Už vidím,jak dotyčná musí na gyndu,že má někde u děložního čípku naušnici....... :D A to nechci psát o tom,jak ji to potlouklo zubní sklovinu :D :D :D :D :D :oops:

Casto jsem o tom přemýšlela, když jsem to někde viděla..
:D :D :D

Dejna 17.07.09 14:03

Že by se to před „šichtou“ vyndavalo? :?:

Kačaba02 17.07.09 14:09

No ale to pak může trvat tak dlouho,že jaksi, mezitím, prostě než se z toho žaludu vydolujou ty nážaludnice,tak „chcípne“ a je po zábavě… :lol:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reklama

 Váš příspěvek

Další témata z kategorie


Reklama


Reklama