Pigmentové skvrny

Kleaa 08.04.09 14:56

Ahoj, tak o pigmentových skvrnách bohužel něco vím.
Moje máma na to trpí cca od 28 let, má je strašný a stěhují se jí po obličeji, teprve nyní, když jde do přechodu snad vypadá zcela zmizí.
Mně se začaly dělat zhruba před pěti lety. Zkoušela jsem kde co, hodně jsem toho přečetla jak na ně.
prý je dobrý od Biodermy Unitone (myslím, že se to tak jmenuje) a Neostrata americká kosmetika, poměrně drahá, ale ne zas tak jako

Mně pomoho to, že jsem vysadila HA, kteoru jsem brala předtím 12 let v kuse. Ta má na skvrnách velký podíl, takže pokud bereš, doporučuji vysadit - ale výsledky čekej nejdříve za půl roku rok. Také doporučují brát delší dobu Bkomplex.

já už toho hodně vyházela, ale našla jsem tu vzorek zesvětlujícího gelu od Neostraty. Je prý na skvrny dobrý, ale nemůžeš čekat výsledek ze vzorku, to u žádného krému. Většinou píší výsledky min. po měsíci.
Neostratu seženeš jen ve vybraných lékárnách. Pokud budeš mít zájem, ráda ti ten vzorek pošlu.

Lenka

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

zuzirozi 15.04.09 18:35

Dík za odpověď, teď jsem si všimla :wink:. No mně se dělají skvrny po akné, trápí mě to už jak dlouho, v pubertě pomalu nic a po dvacátém roce to začalo. HA budu muset stejně vysadit, protože mám zase jiné problémy (ale tím se mi asi pleť spíš zhorší)…O Neostratě jsem něco četla - to se používá na celý obličej nebo jen lokálně (to bych radši)? Dík.

Kleaa 28.07.09 22:07

jé Zuzko, já jsem teprve teď zjistila, že jsi odpověděla. Bohužel jsem se mezitím stěhovala a ještě jsem si říkala, když holčina nenapsala takovou dobu, asi nemá zájem, tak jsem ten vzorek v rámci zachování jen nejnutnějšího vyhodila :oops: …a to jsme spolu nedávno obchodovaly, ale adresku mám, takže ho zkusím znovu sehnat a případně pošlu.

Neostratu naslepo raději nekupuj. Já jsem od ní zkoušela kde co, ale všechny její přípravky jsou možná účinné, ale mně velmi nepříjemné určitě lze užívat jen lokálně.

ještě jsem slyšela chválu na tuto kosmetiku, mají také proti pigment. skvrnám, zkus se mrknout. já od nich zkoušela nějaký jiný krém a je to dost neobvyklá záležitost - myšleno v dobrém. http://www.prirodni-bio-kosmetika.cz/pr … p/429.html

Kleaa 28.07.09 22:11

to kdyby mně se měly dělat po akné, tak už jsem jedna velká pigmentová skvrna :hyster:

hafik 28.07.09 22:19

Holky, mně se začaly dělat pigmentové (stařecké ) skvrny na rukou a už je mám od svých 37 let :speechless: . Moje babaička i maninka je měly až někde po 50 letech .....Já je nechcííííí

Alena 28.07.09 22:42

hafíku nápodobně!! nejvíc na rukou, vypadá to jak olejová skvrna :cry:

Kleaa 29.07.09 00:26

holky, ale furt lepší na rukách než na ksichtiku :? já bych si je přesunula kamkoliv jinam - a to ťukám - teď je mám fakt světloulinké, ale má známá je má pod nosem a vypadá to jako knírek, to je tedy něco :roll:

hafik 29.07.09 08:13

Alenko, ani mi nemluv, jsem naštvaná na svoje ruce :cry:

hafik 29.07.09 08:14

Kleaa - tak to máš určitě pravdu, určitě jsou skvrny lepší na rukou, než na obličeji !! Chudák tvoje známá, ještě aby člověk vypadal, že má knírek :cry:

lacherka 29.07.09 10:52

Elizabeth Arden

Dobrý den, pokud by měl někdo zájem, mohu nabídnout přípravek od Elizabeth arden na pigmentové skvrny, běžná prodejní cena je 1290kč a více, já nabízím za 449kč je to pouze omezená nabídka, kdo by měl zájem napište mi.
balení 9.7ml aplikace s kuličkou

Kleaa 29.07.09 12:01
hafik píše:
Kleaa - tak to máš určitě pravdu, určitě jsou skvrny lepší na rukou, než na obličeji !! Chudák tvoje známá, ještě aby člověk vypadal, že má knírek :cry:

právě co jsem četla na fórech, hlavně na doktorce, tak tam píše hodně zoufalých co mají skvrny právě okolo úst a dělá dojem knírku nebo špíny :roll: že to není neobvyklé
mně se díky bohu dělají spíš na čele, ale člověk nidky neví, kde se mu co ještě vytvoří

přijde mi, že nic opravdu účinného ještě nevynalezli

dokonce i holčiny, co podstoupily laser, tak max. z poloviny jim to pomohlo, zbylá část zaplakala, protože se jim to ještě zhoršilo, to samé po chemických peelingách (snad jsem to dobře napsala, já tele)

Kleaa 29.07.09 12:07

jo a když už jsme u toho - mám dilema

co si myslíte o samoopalovacích krémech? já jsem právě v době, kdy se mi začaly objevovat používala. Asi by to nemělo mít souvislost, ale co když jo? přece jen to také zabarvuje… a co se vlastně stane, když s namazaným obličejem se samoopalovákem vyjdu na slunce, nebo třeba druhý den, kdy je ještě vpitý do kůže?

já jsem teď měla nutkání zase použít, abych si obličej trochu hodila do barvy (jsem hrozně bílá) ale bojím se, aby se mi skvrny nezvýraznily.
zatím mi nikdo nebyl vstavu opravdu zaručeně potvrdit že to na to nemůže mít vliv.

Sice jsou prý skvrny na jiné úrovni než svrchní buňky, které se barví těmi pigmenty z krémů, ale bojim bojim :roll: asi moc přemýšlím, co

Myskamauska 29.07.09 12:51

…jsem laik,ale řekla bych,že samoopalovák nemá se skvrnami nic společného :shock:

Ada 29.07.09 13:01

Samoopalovací krém působí opravdu jen na povrchu, zbarví nejsvrchnější buňky - proto dlouho nevydrží, protože ty buňky jsou už na odumření a brzo se oloupou i s barvou.
Akorát že když natřeš i fleky, tak se ty barvy pochopitelně sečtou a stejně si nepomůžeš. To spíš natřít se okolo a fleky vynechat, aby se barva sjednotila.
Na slunce si každopádně vem ochranný krém, barvička ze samoopalováku nemá žádné ochranné schopnosti.

Kleaa 30.07.09 23:55

díky za vysvětlení a hlavně za ujištění, že se nemůže nic pokazit

mmch, Ado, díky za doporučení na kosmetiku SynCare, někde tady na fóru ses zmínila, že je dobrá, tak jsem dala na tvůj tip a už ji mám doma. :whistle:

mám vzorečky make-upů a jsou dobré, neviditelné a můžu doporučit všem i na skvrny. Ty make-upy sice nejsou dobře krycí, ale tak bezvadně barevně sjednotí, že skvrny teda vidět nemám ani trochu. (nevím jestli zaberou na tmavé ale na ty světlejší fakt paráda a žádný efekt masky)

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama