Nenápadný parfém pro muže, který bude vonět všem

Stránka:  « Předchozí 1 2
Frankie 26.10.16 21:47

@paty
Jasně, vonělo to prima (vydána r. 94), sám jsem také kdysi neodolal i koupil, ale nyní po reformulacích voní (ve smyslu páchne) příliš syntetikou.

I když pokud někdo rád čistou syntetiku, nebo už mu vypínají smysly, vlastně proč ne? ;) :mavam:

Název vlákna zní: „Nenápadný parfém pro muže, který bude vonět všem“. (chybí tu žárovka, aby se některým rozsvítilo…)

Slovy, „čo bolo, to bylo“.

paty 27.10.16 00:38

@Frantatata Chápu Františku, že vy jste odborník téměř na vše, ale některá moudra byste si mohl odpustit.Stačilo by úplně normálně napsat názor na vůně a tím to hasne.A netřeba ani žárovky.

bab58 27.10.16 00:51
@Jirka001 píše: … Ja osobne mam rad vune citrusu - citron, pomeranc. …

V tom případě bych volila BURBERRY WEEKEND FOR MEN, je to opravdu nenápadná a přitom velmi příjemná vůně.

Admin Arome.cz 27.10.16 17:25

@Frantatata

Dobrý den,

neurážejte prosím ostatní uživatele.

Díky
Andrea

zdensy 27.10.16 19:52

@Jirka001 , vybrala bych WHITE (Lalique) a LALIQUE POUR HOMME EQUUS (Lalique), klidně objednat i naslepo. Z těch dražších třeba AUTOPORTRAIT (Olfactive Studio), měli by mít ve Fann a pokud ne, mohou dovézt z jiné parfumerie.

chavah 27.10.16 21:36
@paty píše:
@Frantatata Chápu Františku, že vy jste odborník téměř na vše, ale některá moudra byste si mohl odpustit.Stačilo by úplně normálně napsat názor na vůně a tím to hasne.A netřeba ani žárovky.

Netřeba být namistrovaný znalec.Stačí býti jenom znalec, milý Františku.

viky 28.10.16 03:06

@Jirka001 Já bych doporučila svou oblíbenou Guerlain Homme L'Eau.
Pro mě asi nejpříjemnější svěží vůně pro muže, co znám. :)
(Sice má ve složení i Tebou neoblíbený grep, ale ten v ní zrovna není výrazný.)

Jirka001 30.10.16 12:29

Ahoj,
moc Vam vse dekuji, vase navrhy chodim postupne zkouset, musim rict ze vubec neni lehke neco vybrat, protoze Vase ty jsou opravdu vyborne.

Moc Vam vsem opravdu dekuji

Verda2 30.10.16 14:21

@Jirka001

Podle mne velmi vhodný je tento:

http://www.arome.cz/…/dior-homme/

Jemný, elegantní, nositelný celoročně a rozhodně ostudu neudělá :)

Tak šťastnou ruku při výběru a hlavně spoustu spokojených a vyléčených pacientů! :kytka:

Poéma 31.10.16 11:39
@Verda2 píše:
@Jirka001

Podle mne velmi vhodný je tento:

http://www.arome.cz/…/dior-homme/

Jemný, elegantní, nositelný celoročně a rozhodně ostudu neudělá :)

Tak šťastnou ruku při výběru a hlavně spoustu spokojených a vyléčených pacientů! :kytka:

Za tenhle se přimlouvám i já. :palec:

KamilS 02.11.16 17:53

Zrovna dnes jsem zkoušel Sander for Men od Jil Sanderu a dle mého je to právě něco takového nevtíravého, pěkně vonící. Originální a přitom ani ne moc drahé. Takže nevadí že mírnou intenzitou to voní jen 3 hodinky a a pak další dvě tři pri kůži. Zkrátka člověk se přestřikne. Ve vůni pěkně voní břečťan, máta a tomu sekunduje koření kardamon, řebíček, koriandr, ale nic extrémniho, jen to to zelené dotváří a když vyprchají tak to zeleně přikryje cypřiš a přidá se dřevo. Super, není to sladké, univerzální. Elegantní.

Určitě neurazí ani Bottega pour Homme extreme. Voní to jak les. Přímo o vůni se píše že to má evokovat muže, který se vydal do alp, sedí na horské chatě ke které vane vánek z nedalekých borovico jedlových lesů. Aby to nebylo moc podobné běžným vůním tak eleganci tomu dává kůže a zajímavé to dělá jalovec v ůvodu a později chilli, muškátový oříšek.Výdrž cca 7 hodin.

Biely kvet 04.11.16 20:51

Ja odporúčam G.Armani Acqua Di Gio Essenza. Je jemná, akvatická, ale zato veľmi príjemná, aj pre okolie jej nositeľa.

parfumylacno 05.11.16 13:15

podľa mňa by mohol byť vhodný aj Yves SAINT LAURENT L’homme - má elegantnú, príjemnú klasickú vôňu, všeobecne, zhruba má sviežo citrusovú vôňu s jemným sladkastým pozadím ale dá sa tam rozoznať aj drevitý nádych, trošku korenín..

Stránka:  « Předchozí 1 2
Váš příspěvek