Plzeň a okolí

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Frankie 17.4.18 00:04
8-O

Příspěvek upraven 18.04.18 v 23:32

Hanka H 17.4.18 09:10

@Frankie
Franto, z Tvé (poněkud pozdní :-P ) kritiky zaznívá zklamání, žes neuspěl :hug: . Uznávám, že kosmetické tamponky nebyly tím nejvhodnějším testovacím podkladem, ale vialky došly. Mileráda se zúčastním (a pravděpodobně těžce pohořím v :lol: ) testu, který připraví někdo (samozvaný 8-) ) povolanější. A na tu výhru jsem tedy zvědavá - poukázka dle vlastního výběru do Ingrediens :-D ?

Jinak článek je zpracován a měl by v nejbližších dnech vyjít. A nebojte, fotky našich krásných osobností v něm nebudou.

A ještě soukromá otázka pro Fra - co to znamená to Hanka (dříve 176) - nechápu, přesedám si, a stále nechápu :pudl: :think: .

Rosa N. 17.4.18 09:51

@Hanka H já jsem taky nerozuměla, tipovala jsem výšku. Pokud jsi, Hani, vyšší, tak logicky muselas projít výškou zmíněnou. :o) ))

Frankie 17.4.18 09:54

@Hanka H

Že jsi nám tady hodně povyrostla!? :-)

Rosa N. 17.4.18 10:02

Pokud se Váš rozhovor dotýká pupenů naší brněnské větve. Chci Vás ubezpečit, že se nejednalo o soutěž. Sama jsem výrazně nesoutěživá (zastávám názor, který zazněl ve filmu Dobří holubi se vracejí), leč zvědavá a zajímalo mě jen, jaký bude Váš názor, rozpoznáte-li Code od Armaniho od Code přiznaně napodobenou od Essens. Já nikoliv, nepoznám nic.
A pak Extrait, můj největší úlet (za který se na sebe zlobím i díky Tobě :lol: ), a který znáš a pěkně jsi mi ho přímo a bez vytáček břitce sepsula neb jsi mi nad něj vysoko postavila přiloženou Edp zaslanou ke srovnání, kdybych uměla počítat, řekla bych řádově kolikrát levěnější. Ale půl ml jednou někdo, kdo umí počítat spočítal na sedm set kachlí. Ačkoli cena se vyšplhala pro křišťálový flakon. Podotýkám, že Lalique má hezčí flakony i mnohem hezčí. Ale protože se mi líbila Satine EdP, byla jsem nesmírně zvědavá na ten Ext. domnívajíc se, že to bude andělská vůně, z čehož jsi mě sice upřímně vyvedla, ale mám Tě přesto ráda :lol: nejspíš i právě proto, že jsi taková Rovnou tady rovnou.. :-P rytířka řádu nás obojživelníků „kvákajících“ bez bázně a hany. :rose:

sans effort 17.4.18 13:27

@Rosa N. Franta myslí soutěž, kterou připravila @Hanka H a u který jsme společně, kromě @fegitah, pohořeli. :-) Můj „výtečný nos“ uhádl (na 100%) pouze jedinou vůni z deseti. Omluvou pro nás s Frantou je snad jen to, že se jednalo o poznávání dámských vůní. Nicméně své „odborné selhání“ nesu statečně :-) a nehroutím se.

Frankie 18.4.18 23:01

Mrzí mne to, Hanko. :unicorn:

Rosa N. 19.4.18 07:42
@Frankie píše:
@Hanka H
Mrzí mne to, Hanko. :unicorn:

Původně jsem se ptala, co Tě mrzí. Ale pak jsem si teprve všimla, že sis vsiml, že to, co jsi napsal nebylo moc hezké.
Hezky jsi to smazal, Frankie. :rose:

Herbs 20.4.18 21:24

@Hanka H Hani, test byl super :palec: :palec: :palec: .
A nic na tom nemění, že jsem prolítla. Beru to tak, že jsem repetentem a musím si ještě vše náležitě zopakovat. No a na to opakování se fakt těším :hug: .

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Váš příspěvek