Po kterých parfémech se vám nejvíc stýská?

Lucinela 10.5.20 14:17

Vzpomněla jsem si na tyto, ale je jich mnohem víc - hlavně před reformulací, přece jen už něco pamatuji, což je někdy na škodu :cert:

haifa 10.5.20 15:37

Lolita Lempicka L, Femme Mont Blanc, Iris Ganache, Tumulte, Gucci eau de parfum, Eau de Shalimar

Verda2 10.5.20 16:41

Je mi smutno po
Moments Priscilla Presley
Le Jardin Max Factor
Ispahan Yves Rocher
původním Diorissimo, to dnešní ani náhodou…
Dolce & Gabbana - ta původní…
Venezia (1992) Laura Biagiotti
možná vzpomínkový optimismus, bůh ví, jak by mi to dnes vonělo, ale vzpomínám se slzičkou v oku :-)

Habanita23 10.5.20 16:44
@Lucinela píše:
Vzpomněla jsem si na tyto, ale je jich mnohem víc - hlavně před reformulací, přece jen už něco pamatuji, což je někdy na škodu :cert:

Soir de Paris býval nádherný. Kúpila som ho znovu, ale už to nie je ono, dokonca sa mi z neho robí zle.

Habanita23 10.5.20 16:47
@Verda2 píše:
Je mi smutno po
Le Jardin Max Factor
Ispahan Yves Rocher
možná vzpomínkový optimismus, bůh ví, jak by mi to dnes vonělo, ale vzpomínám se slzičkou v oku :-)

Le Jardin - to som začínala pracovať po materskej a Ispahan ani nehovorím. Nádhery.

Lucinela 10.5.20 17:55

@Verda2 @Habanita23
Dámy, máme už za sebou skvělou minulost a před sebou ještě lepší budoucnost ;-) .

Verda2 11.5.20 10:19

@Habanita23 @Lucinela
skvěle napsáno :-* :hug:

fegitah 12.5.20 06:19
@fegitah píše:
Stýská se mi po Kenzu Parfum d'Ete 1992 a taky po původním Opiu YSL a Dior Dune.

Vkládám svůj starší příspěvek. Všechny vůně jsem nakonec postupně pořídila, jinak to prostě nešlo… :inlove:

Tana1112 12.5.20 07:49

@fegitah Po staré Duně se mi také stýská, stejně jako po staré Fidji. Povedená byla i letní Dune Sun, škoda jí. Ale po čem se mi stýská nejvíc a za co bych vraždila - je Tendre Poison :cry:
A ještě Kingdom… :cry:

fegitah 12.5.20 08:50

@Tana1112 Dávno před Arome jsem měla/zkusila jen zlomek zde často oplakávaných vůní. Původní Tendre Poison ani Kingdom tedy (naštěstí) neznám. Fidji taky ne, ale uvažovala jsem o současné verzi, myslíš, že to má ještě smysl. Některé reformulace byly totiž velmi drastické, ale některé zase méně…

Dune Sun byla bez alkoholu, tudíž jsem se už bála koupovat po tak dlouhé době od ukončení výroby. Taky se mi líbila. :srdce:

Tana1112 12.5.20 09:16

@fegitah Na současnou Fidji se (zejména tady na Arome) názory různí. Je pravda, že původní byla víc karafiátková a měla lepší výdrž. Nicméně… …pro mě je Fidji prostě srdeční záležitost a ta dnešní je pořád krásná jarní vůně a na mé poličce vždycky bude, i když ji používám méně často než dříve. Navíc její cena bývá víc než příznivá :-)

fegitah 12.5.20 10:22

@Tana1112 díky :rose: , asi opatřím, láká mě už delší dobu. :-)

michala333 12.5.20 10:36

NINA RICCI

Mne strašne chýba EAU DE FLEURS a FLEUR DE FLEURS od NR , neexustuje žiadna voňa na svete, čo by sa im aspoň náznakom podobala… :-(

Frankie 12.5.20 11:45

@michala333
Prý je podobná Sikkim, :think: to je neověřeno, jen jsem na to zlehka kouknul.

Habanita23 12.5.20 15:27
@Verda2 píše:
Je mi smutno po
Le Jardin Max Factor
Ispahan Yves Rocher
možná vzpomínkový optimismus, bůh ví, jak by mi to dnes vonělo, ale vzpomínám se slzičkou v oku :-)

Skús toto:
https://makeup.sk/product/295987/#…
Dnes mi prišla. Vyrába ju iná firma. Ale vôňa je veľmi podobná tej pôvodnej - po rozležaní. Aj flakón je podobný, iba obal sa líši.

Stránka:  « Předchozí 1 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 Další »
Váš příspěvek