Po kterých parfémech se vám nejvíc stýská?

Stránka:  « Předchozí 1 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Verda2 12.5.20 15:50

@Habanita23

Jsi hodná, díky :rose:
Já si raději uchovám krásnou vzpomínku, vím, jak jsem byla rozladěná současným Diorissimem a tou novou DG.
Ona je spousta jiných krásných vůní, naštěstí :-)

Petra Psavá 12.5.20 20:07

Nejvíc asi oplakávám Alchimie od Rochas. Byla to slaďárna, ale mně prostě sedla. Ještě dnes, když si vybavím třeba jen flakón (o vůni nemluvě) , začnou se mi sbíhat sliny :choco: :sweet: :orange: .
A Yvresse Legére…ta se na trhu moc dlouho neohřála. Díky černému rybízu byla svěžejší než původní Yvresse, ale její charakter si zachovala.
A pak…původní Opium. Začalo mi vonět v době, když už se prakticky nedalo normálně koupit.
Takže tak… Mimochodem, x-krát jsem si říkala, že už nebudu lkát nad nepovedenými reformulacemi a vůněmi, které do dnešních dnů nepřežily…a je to tu zas :oops: Tak snad příště ;-)

Silvuna 15.9.20 20:46

Me chybi od Palomy Picasso Tentations, to byla korenena krasa. :inlove:

Lucinela 15.9.20 21:23

@Petra Psavá
Alchimie mi chybí stále a Inside od Trussardi. Asi nejvíc mi chybí Jaipur Saphir od Boucheronu.

Bridgett 15.9.20 21:41

Stále oplakávám starý Addict :disappointed_relieved: Krásnější vůni jsem pro sebe již nenašla, ten novy je o ničem, bohužel. A take Guerlain SPI a SPI L'Eau. Mam zbytek ve flakonku a bude mi moc chybet az nebude.

Nelly 918 16.9.20 09:59

Já nemohu zapomenout na Experiences od Priscilly Presley a moc mi chybí Aspasia od Oriflame. Ale těch krásných vůní, které už nejsou je daleko víc.

Vera 16.9.20 12:36
@Lucinela píše:
@Petra Psavá
Alchimie mi chybí stále a Inside od Trussardi.

Ano :cry: dále moje milovaná Mira Bai, pak Python, Cerruti Blanc, Arpege edt, By, Fragile, Lacoste for Woman, Esencia de Duende, Gio, Le Parfum Sonia Rykiel, Liberte…
minuta ticha za mé parfémové lásky :srdce:

Lilychic od Escady, Skin od Trussardi, Nu/YSL,Vanila Musk / Coty, Rouge Now or Newer / Lancome.

Ale nejvíc mi chybí Celeste - netuším značku, asi tam ani žádná napsaná nebyla. Neznáte ji někdo, prosím?

Lucinela 17.9.20 12:05

@Vera
Fragile, hlavně EdP, jak jsem mohla zapomenout. Dlouho moje signature. Dneska jsem viděla, že už je dokonce So Scandal a to už fakt s Gaultierem nekamaradim, to je skandál.

Magnolie1 17.9.20 12:22

Mně třeba chybí Alexander McQueen Kingdom nebo jsem měla i ráda Dolce & Gabbana By Woman

Tana1112 17.9.20 12:23

@Magnolie1 Kingdom byl úžasný :srdce: :srdce: . Ten mi taky hodně chybí. :cry:

Stránka:  « Předchozí 1 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
Váš příspěvek