Podobné vůně Max Mara a Hugo XX

Kerze 03.11.08 21:07

Podobné vůně Max Mara a Hugo XX

Kočky, poraďte, prosím. Letos jsem se rozhodla svoje věrné klientky obdarovat parfémy, jako poděkování za spolupráci. U některých mám jasno, ale u jiných váhám. Vždycky vím, co dotyčná nosí - v 90% případů jsem to poznala, že jo ?! 8) Nicméně nechci kupovat totéž, chci je překvapit, no a u jedné obzvlášť váhám - nejoblíbenější vůně jsou Max Mara a Hugo XX - mimochodem jsem nevěřila, jak velmi jsou si podobné… Tak co místo nich ?


Reklama

Iris 03.11.08 21:43

Zajímavé - moje kamarádka má ráda přesně tyto dvě :-)… Ale mimo to si libuje ještě hooodně v Hugo Boss Intense a D&G The One (taky proto, že na ní lépe drží). Tu první vím, že má i hodně chválenou. A mně v kanceláři taky nevadí 8)

A sestra taky měla v létě XX a teď je věrná Premier Jour a Max Mara Le Parfum :D

PetraSK doma 03.11.08 21:46

no moja kamarátka používala MaxMaru a mala aj lacoste Pour Femme a zdali sa mi podobné, nejaké absurdne, ale podoba tam bola, Max bol sladší, Lacoste sviežejšie, ale obe sú tak zvláštne pikantné, takže možno niečo také, ale ak aby jej bola práve tá teplejšia stránka Maxu príjemná, možno by som siahla po Burberry Brit EDT, nie EDP alebo Premier Jour Ninna Ricci

A s XX od Bossa no to asi neporadím, asi raz som si ju striekla na ruku a nič mic, taká obyčajná teen vôňa, ale nie zlá, to by som šla po parfémoch typu Love In Paris, písala som, že je podobná s JˇAdore, ale Lovce je krajšia, také ženskejšie milá

Kriss 03.11.08 21:47

Max Mara je velmi podobna YSL Cinema. Huga som nikdy neskusala.

03.11.08 21:47

MaxMara se mi hodně líbí,Boss XX je podobná, to je pravda.K nim bych přidala Cinema YSL nebo Phyton Trussardi to by se taky mohlo líbit.

Popelka 03.11.08 21:50
Anonymous píše:
MaxMara se mi hodně líbí,Boss XX je podobná, to je pravda.K nim bych přidala Cinema YSL nebo Phyton Trussardi to by se taky mohlo líbit.

to jsem já :oops: ještě bych přidala London :lol:

Kerze 04.11.08 08:54

Hm, London by mne asi nenapadl…Ale Lacoste možná ano…Tu vyzkouším… :wink:


Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama