Podzim přichází...čím budeme vonět?

Michele 28.09.16 02:32

S Allure na letisti to dopadlo tak, ze jsem zase trapna a „originalni“, takze se muzete zeptat, ktereho Aliena jsem prikoupila :mrgreen: :lol: :lol: Pribyl mi prekrasny Eau Extraordinaire :srdce:

Jitka77 28.09.16 07:46

@Michele Gratuluju :potlesk: myslím, že v nadcházejícím období bude krásný, a třeba i držet bude o chloupek líp než v létě. Já jsem se ho právě v létě unáhleně zbavila a už ho mám na poličce znovu, a víckrát ho nedám :jazyk:

Dalia 28.09.16 07:49

@Jitka77 Je fakt, že v horku drží velmi málo. Asi ho také zkusím nosit v chladných dnech.

Michele 28.09.16 08:28

@Jitka77 Verim, ze tento Alien bude moc pekny prave v tech podzimnich jiskrive mrazivych ranech. Je takovy prijemne suchy.

Dalia 28.09.16 09:17

@Michele Ať se Ti pěkně nosí! kytka:
Myslela jsem, že ho zase do léta nevytáhnu, ale zkusím ho nosit i v zimě. V létě jsem z něj nic moc neměla.

Klarama3 28.09.16 12:44

Takže podzim…
Pro mě je to hlavně období HP … kdy si ho vyloženě užívám, i když je nádherný kdykoliv.
Po tom, co jsem poznala a přišla na chuť Angelovi, tak budu střídat všechny moje verze.
A určitě nebude zahálet Eau du Soir a Soir de Lune.

Michele 28.09.16 14:23

@Dalia Dekuji. Ja to prave se svezejsimi vunemi nejradeji zkousim v chladnejsí obdobi, mam pocit, ze jsou lepe zafixovane.

Dalia 28.09.16 14:47

@Michele Souhlasím! V létě se úplně ztratí.

Aromaterapie 28.09.16 21:24
@Michele píše:
S Allure na letisti to dopadlo tak, ze jsem zase trapna a „originalni“, takze se muzete zeptat, ktereho Aliena jsem prikoupila :mrgreen: :lol: :lol: Pribyl mi prekrasny Eau Extraordinaire :srdce:

Tak ten se mi taky líbí,ale právě na mě držel sotva hodinu.Dej prosím vědět,jak budeš spokojená s výdrží.Děkuji :mavam: .

Biely kvet 28.10.16 14:46

Eau Extraordinaire mám tiež, je dobrá, teším sa aj na Hermés Eau Merveilles, ktorá mi má prísť už v pondelok a pod stromčekom túžim mať Dior Poison Pure. :srdce:

Biely kvet 02.11.16 15:15

Hermes Eau Merveilles mi už prišla. A už som ju aj vrátila a tak som sa na ňu tešila…Objednávala som zo stránky NOTINO, ale som sklamaná, najskôr mi odpadol rozstrekovač a tá vôňa? Zacítila som trochu „dezinfekcie“ a potom už nič, ale že vôbec nič a to som si nastriekala aj na šatku, ale ani na nej nebolo nič cítiť.Inak to balenie vône a ten flakón- jedna báseň-nádherné. Bola som smutná, že to musím vrátiť. Aké máte skúsenosti s parfumami z e-shopov? Ja som zatiaľ bola celkom spokojná, ešte objednávam zo stránky ELNINO. :roll:

Orfelína 02.11.16 17:54

@Biely tulipán - jestli můžu, nakopíruj to taky do vlákna www.parfums.cz, ať to tady nezapadne. Každá takhle špatná zkušenost je varující. Do toho vlákna chodí člověk z Notino, může se k tomu vyjádřit a taky případně popostrčit reklamaci. Špatný rozstřikovač je dejme tomu výrobní vada, ale nevonící parfém, to je průšvih. Sama mám zkušenosti dobré, ale nakupovala jsem zatím málo. Měla jsem Parfums/Notino za nejspolehlivější e-shop. Kromě vzorků, ty někdy chodí nedovřené a tečou. :? Hodně zdaru. :kytka:

Biely kvet 02.11.16 18:25

Už som to tam prekopírovala. Ja som objednávala na notino.sk, ale veď to by malo byť to isté ako aj cz. alebo nie?

Orfelína 02.11.16 18:57

@Biely tulipán - už jsem tak zvyklá na zdejší dvojjazyčné prostředí, že jsem přehlédla tvoji slovenštinu. :oops: Obě verze Notino provozuje stejná firma, tak bych předpokládala, že i zdroje parfémů budou stejné. Myslím, že ti bez potíží uznají reklamaci kvůli tomu rozprašovači, ale stejně to člověku bere chuť něco objednávat. Co tady čtu, nestává se to často, ale výjimečné to není. Rozlepený celofán, otisky prstů na flakonu, parfém voní jinak, zkažený parfém, vyřezaný kód na krabičce, vybroušený kód na flakonu - o všech těchto případech se tu mluvilo. Je to trochu loterie. Ale reklamace většinou dopadne dobře, neboj.

Dalia 01.12.16 19:29
@Michele píše:
@Jitka77 Verim, ze tento Alien bude moc pekny prave v tech podzimnich jiskrive mrazivych ranech. Je takovy prijemne suchy.

Zkouším jej nosit v zimním počasí a líbí se mi velmi! Pro mě je to tedy univerzálka do každého počasí. Intenzita bohužel slabá, ovšem ve vlasech drží dobře. Zima mu rozhodně sluší!

Stránka:  « Předchozí 1 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 Další »
Váš příspěvek