Podzim přichází...čím budeme vonět?

Michele 2.12.16 08:42

@Dalia Já si taky myslím. A když napadne sníh, tyhle vůně začnou mnohem více „jiskřit“

Lucinela 20.8.17 14:37

Ať chceme, či se těšíme, dnešní den dokazuje, že podzim pomalu klepe na dveře. Čím se budete letos vonět? Přiznám se, že bych si ráda něco „přikoupila“, vítám jakékoli nápady. Zatím používám N°19 Poudré.

MP Karkulin 21.8.17 08:36

Já teď používám N°19 a Iris Prima, ale až bude opravdu podzim, přesedlám hlavně na De profundis. Tu mám nejraději, krásně koresponduje s vůní spadaného listí a vlhkým vzduchem. Případně ještě Daim Blond, ten můžu od podzimu do jara a Bois d'Iris, s tou to mám zrovna tak, ale musím na ni mít náladu.
Ale hodilo by se mi možná ještě něco, co by mě trochu hřálo, mohla by v tom být třeba sušená růže. Nějaký tip?

Michele 21.8.17 09:07

V zari je nejkrasnejsi Alien Essence Absolue a kdyz se uz ochladi a zvlhne vzduch, tak Hypnotic a Alien EdP a jeste Coco . Jak to bude letos, to jeste uvidim.

mimi 21.8.17 09:20

v skrini caka english pear and freesia, povodne som ju myslela az na zimu, no vidim, ze pride jej cas uz skor ;-)

Aromaterapie 21.8.17 10:40

Já už se těším na všechny Muglery,co mám na poličce :inlove: .

domenica 21.8.17 15:37

Na podzim budu chtít prostřídat co nejvíc vůní z poličky - většině vůně podzim ohromně svědčí (nejvíc ze všech ročních období). Navíc je to období, kdy přichází největší vlna novinek, konají se různé parfémové akce… nádherná sezóna, parfémově nejbarevnější. Navíc ten podzim sám o sobě… :srdce:

Lucinela 21.8.17 15:39

@MP Karkulin
Hezkou růži pro období babího léta jsem měla v Quel Amour!, kdysi dávno La Mome. Jinak k podzimu patří u mně přece Beloved (Amouage) a těžce mi cuká ruka u Profumo (Acqua di Parma).

Danilejka 21.8.17 18:23

Attar de Roses, Candy, Miss Dior Blooming Bouquete, Eau de Shalimar, Mon Guerlain, :kytka: takový bude převážně můj letošní podzim :srdce:

Příspěvek upraven 23.08.17 v 17:20

Makiiii 21.8.17 19:13
@domenica píše: … nádherná sezóna, parfémově nejbarevnější. Navíc ten podzim sám o sobě… :srdce:

Mluvíš mi z duše. Podzim je mé nemilejší roční období :srdce: a podle poličky se to dá také poznat. Už se ho nemůžu dočkat. Také vyvětrám většinu své poličky, zejména se pak těším na Bois d´Arménia, Love (By Kilian), Fifi Chachnil, Vanitas, Versilia Aurum, Angélique Noire a v neposlední řadě na Quand Vient La Pluie.

MP Karkulin 21.8.17 22:32
@Lucinela píše:
@MP Karkulin
Hezkou růži pro období babího léta jsem měla v Quel Amour!, kdysi dávno La Mome. Jinak k podzimu patří u mně přece Beloved (Amouage) a těžce mi cuká ruka u Profumo (Acqua di Parma).

La Môme, na tu vzpomínám, dala bych si říct, ale předpokládám, že už se nedá sehnat… :/

Lucinela 22.8.17 20:27

@MP Karkulin
Bohužel nedá, je sice jiná, ale s podzimem mi ladí z růží La Fille de Berlin.

mimi 22.8.17 21:45

Pisala som sem vcera, ze v skrini caka „hruska s freziou“?
Uz necaka v skrini, nacala som ju dnes a neviem sa jej nabazit :lol:
Ale aby vydrzala do jesene musim ju striedat. :think:

Biely kvet 22.8.17 21:48

@mimi Aká je to vôňa? Hruška s fréziou sa zdá byť lákavá… :-)

Makiiii 22.8.17 21:57

@mimi Krásnou hrušku s frézií mám ve Stilettos on Lex (Jul et Mad). ;-)

Stránka:  « Předchozí 1 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 Další »
Váš příspěvek