Pomoc! Poškozený balíček z ciziny

Lyonella 09.02.10 13:42

Pomoc! Poškozený balíček z ciziny

Ve schránce jsem měla oznámení, že mi balíček z ciziny nebyl doručen domů z důvodu: Došlo poškozeno.
Co bych měla ted' udělat? Já s tím nemám absolutně zkušenost. Nepřeberu a pošta to automaticky pošle zpět? A asi zaplatím poštovné, co?
Nebo přeberu a pak pošlu? Nebo co??
Pomoc!!! :speechless:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Parga 09.02.10 13:58

Šla bych na poštu a nechala si ukázat, v jakém stavu dorazil balíček. Pokud víš, co je obsahem a ten nebude poškozený, převzala bych ho.
Pokud ho pošta bude automaticky posílat zpět, poštovné by měla uhradit pošta, chyba je na její straně :wink:

Popelka 09.02.10 13:59

Myslím, že na poště musíš sepsat reklamační list,další postup ti asi řeknou na poště.

jerry 09.02.10 14:01
Lyonella píše:
Ve schránce jsem měla oznámení, že mi balíček z ciziny nebyl doručen domů z důvodu: Došlo poškozeno.
Co bych měla ted' udělat? Já s tím nemám absolutně zkušenost. Nepřeberu a pošta to automaticky pošle zpět? A asi zaplatím poštovné, co?
Nebo přeberu a pak pošlu? Nebo co??
Pomoc!!! :speechless:

Pokud zásilku odmítneš přijmout, tak poště žádné poštovné hradit nemusíš.

Lyonella 09.02.10 14:03

A pošta to pošle zpět odesílateli? Na svoje náklady??
Vyčetla jsem na stránkách eshopu, že poškozené zboží musí být vráceno do 28 dnů.

jerry 09.02.10 14:05

No jo, ale ty nevíš, co je vlastně poškozeno - jestli zboží nebo obal. V případě pouze poškozeného obalu bych zásilku přijala, jak radí holky.

Lyonella 09.02.10 14:06

No dobře, ale to musím na poště rozbalit a v tom případě tedy asi převzít? :conf:

Lyonella 09.02.10 14:07

Hele, já tam tedy jdu, ale je mi špatně, páč ten balík není pro mě. :(

Popelka 09.02.10 14:14

Musíš ho rozbalit za přítomnosti pracovníka pošty aby ti byla uznaná reklamace,pokud rozbalíš a zjistíš že je poškozený i obsah platit nic nebudeš a sepíšeš reklamaci.

Parga 09.02.10 14:30

Držíme palce a dej vědět, jak to dopadlo :wink:

hafik 09.02.10 14:46

Lucko, to je pech, viď :twisted: …Držím pěsti, aby vůně byla v pořádku :P a byla poškozená jen krabice :P

Lyonella 09.02.10 14:48

Díky. Taky se modlím, aby to byla jen krabice…

hafik 09.02.10 15:02

Dej potom vědět !

Lyonella 09.02.10 16:05

Slyšeli jste ten balvan, jo?
Byla poškozena jen krabice a přelepená izolepou.

Měla jsem na výběr dvě možnosti:
a) balíček nepřevzít
b) balíček otevřít v přítomnosti vedoucí pošty - což jsem udělala. V případě, že by něco chybělo, proběhlo by náhradové řízení, počínaje dlouhým vyplňováním lejster a asi by to bylo nadlouho.
Naštěstí byl obsah v pořádku!

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama