Pomoc pro Raspenavu

Lalaith 12.08.10 18:01

Pomoc pro Raspenavu

Prosím, pokud jste někdo z Jablonce n.N. (případně z okolí), tak jablonečtí skauti pořádají sbírku věcí, které potom poputují přímo do Raspenavy (už se takto naplnil jeden náklaďák potřebnými věcmi).
Akce se bude konat 15.8.2010-od 14-18h a v pondělí 16.8.2010-od 15.30-18.30h ve skautské klubovně (křižovatka ulic Vysoká a Švédská - konkrétní adresa je Vysoká 41)

Co je potřeba:
Tak že:Ahoj všichni, Raspenava stále vítá věci ve sbírce. Oblečení ne!,ale nové

nenošené spodní prádlo-kalhotky,tren­ky,ponožky(ty mohou být nošené,ale vyprané,pak boty a nejlépe holínky,dále matrace,deky,pe­řiny,ručníky,u­těrky,jídlo- stále i pro děti výživy,sunary apod. a vody také,hygienické potřeby neustále v jakkékoliv množství,jak pro ženský,děti,tak i všeobecná hygiena(mýdla,šam­póny,toalet.pa­pír atd.) a REPELENTY a i zdrav.materiál…-náplastě,obva­zy,desinfekce apod.,pracovní nástroje-hadry na podlahu,rukavi­ce,lopaty,koleč­ka,košťata,ký­ble,vysoušeče,mo­tyky,pytle na odpad,kladiva apod.,vybavení domáctností-spotřebiče-fény,žehličky,rá­dia,televize,fun­gující telefony s nabíječkami,dále nádobí,příbory,hrnce,mis­ky i plastové jednorázové nádobí,kdo má tak třeba kamna,sporáky,různé fukary apod.,a drobný nábytek-židle,stoly,po­ličky…pokud by i někdo měl postele,tak dejte vědět a řekneme si,jak je naložit apod. nemá cenu je tahat na šumavu.

Kdybyste chtěli vědět další informace, tak přes SZ (akorát v neděli odjíždím pryč na týden… (dám případně kontakt na člověka, co akci organizuje - je možné se s ním domluvit na jiném čase předání).

Pokud se najde aspoň jeden človíček, bude to strašně moc fajn a já předem děkuju…:heart:

Ještě něco od lidí, co předávali věci v Raspenavě
„Nemůžu ani slovy popsat nadšení,radost až k slzám lidí,kteří byli v Raspenavě,všem děkovali,nesutále se vyptávali odkud jsme,a jak dlouho nám to trvalo naplnit apod. když se dozvěděli,že jsme toto zvládli za jeden den,nemohli uvěřit a o to měli větší radost,jak jsme se snažili a pomohli každý svou troškou do mlýna…a kdo to nestihl,tak já ještě možnost! Díky velkému ohlasu,jsme vyhlásili ještě jedno kolo…“

Jen doufám, že to tady nikomu nebude vadit, pokud ano, můžu vlákno smazat…


Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama