Pomůžete mi vybrat vůni?

Veruška 06.03.11 19:01

Pomůžete mi vybrat vůni?

Ahoj, jsem tu nová a rozkoukávám se.
Bohužel mám problém, že když jdu očichávat do parfumérky, tak můžu max. 2 vůně a pak musím pryč, protože hned nic necítím… Takže bych vás chtěla požádat o rady, na jaké vůně se zaměřit.

Můj velký oblíbenec je Armani - Code, už mám třetí flakón a nechci, aby se mi vůně omrzela, takže hledám něco nového…
Dále mám ráda Chanel Chance. K Vánocům jsem dostala nové Aqua di Gioi - není to úplně můj šálek čaje, ale nechávám na léto. Nemám ráda vůně typu Light blue, I love love Moschino atp. protože jsou cítit naprosto všude.

Chtěla bych vůni, která je něčím zajímavá, mám ráda i relativně těžší vůně, je mi 28.

Poradíte?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

tormale 06.03.11 19:29

Já bych určitě doporučila vyzkoušet Addict od Diora, je nádherný a tou čokoládou maličko podobný Code.

Tigra 06.03.11 20:18

Vera Wang Princess - čokoláda s mandarinkou a sušenou meruˇmkou

Janka 07.03.11 16:49

Zkus třeba Pradu Tendre

RoSa 07.03.11 18:42

já bych šla do šanelovskejch exkluzivek - tam se snad nedá splést, a nebudeš to cítit fšude :wink:

caciare 08.03.11 13:15

Guerlain také dělá prima exkluzivky :wink: Vůně, které nepotkáš na každém rohu. Mrkni do sekce medvědi a pročti si recenze na dané vůně v databázi :)

Evulik 08.03.11 13:58

no to ste jej teda poradili :mrgreen: príde sem chudinka nováčik a hneď že exkluzivky :roll:

aj medzi mainstreamovými sú pekné, výrazné a elegantné kúsky - Addict, Coco, Allure, Allure Sensuelle, Poisony… atď

janicka24 08.03.11 19:50

Začala bych od těch běžně dostupných :wink: …zkus kouknout do nabídky vzorečků a vyber si nějaké do začátku a zkoušej…nebo choď na čuchandu do parfumerky,něco hoď na papírky,něco na ruku…Můžeš to vzít po jednostlivých značkách…Začala bych,jak píše Evulík asi u Dioru…Poisony-hlavně Hypnotic…třeba Dior Chérie…Addict…Z dal­ších sladších pak Coco Madm.,Cinema,Armani She-ne moc sladká vanilka,Lolity-hlavně L…pak Jil Sander má pěkné parfémy…Pěkná s kávou a čokoládou je Inside Donna…a nebo ty exkluzivky :mrgreen: Tonka Imperial…třeba :whistle:

janali 09.03.11 12:55

k tomu, že necítiš viac ako dve vône: pomáhajú kávové zrná. A pomáha aj pričuchnpť k obyčajnej uvarenej neske, keď už budem doma „pracovať“ s navoňanými papierikmi. Keďže väčšina parfumérií v našich končinách tie kávové zrná nevedie.
No že by sme urobili hromadný útok a začali sa dožadovať? Keby tak za deň do každej naklusalo 10 aromáčiek a nezávisle od seba si pýtali zrná, snáď by sa spamätali :mrgreen:

Veruška 10.03.11 18:54

Tak holky - dneska jsem byla v parfumérkách - ve Fannu a Douglasu… Mám to 20 km daleko, takže nemůžu chodit tak často. Vůně, která zaujme, tak dávám na ruku.
No, byla jsem strašně zklamaná. Nalákaly jste mě na Guerlain - nemají, Pradu také ne. Poison měli jen jeden.
Vyzkoušela jsem nakonec jen Allure - ten se mi celkem líbí, připadá mi jako taková čistá vůně. Pak jsem zkoušela Paco Rabanne Million - ze začátku mi voněl, ale teď cítím jako by tam bylo něco pánského…

Co přesně jsou medvědi? Někdo koupí velké balení vůně a poté rozlije? Kdybych takto objednala - v čem mi vůně potom přijde? Tohle by mě totiž lákalo… :conf:

Veruška 10.03.11 18:57

A kávová zrna u nás mají, ale přijde mi, že hodně stará… :lol: moc nefungují… :D

barbucha 10.03.11 19:00

Medvěd ti přijde v refanu, jakej si vybereš - vždycky při domlouvání medvěda si objednáme i co kdo chce…
Tady se můžeš podívat, jaký jsou: http://arome.cz/…iewtopic.php?…

Veruška 10.03.11 19:08

Tak to je bomba…
a jak tady píšete exkluzivky, tak jak jsem na to koukala, tak ty se tady nedají koupit, co? Samé neznámé názvy… :shock: No nic, už jsem asi doma… :D

Zyra 10.03.11 19:13
janali píše:
k tomu, že necítiš viac ako dve vône: pomáhajú kávové zrná. A pomáha aj pričuchnpť k obyčajnej uvarenej neske, keď už budem doma „pracovať“ s navoňanými papierikmi. Keďže väčšina parfumérií v našich končinách tie kávové zrná nevedie.
No že by sme urobili hromadný útok a začali sa dožadovať? Keby tak za deň do každej naklusalo 10 aromáčiek a nezávisle od seba si pýtali zrná, snáď by sa spamätali :mrgreen:

Treba si ich nosit so sebou - tie zrnka :lol: Ale ja tiez nemozem v parfumerke cuchat viac ako dve, lebo potom v tom mam bordel. Robim to vzdy pred kinom, jednu na pravu druhu na lavu a v kine pocas filmu testujem, obcas sa aj miesto vedla mna uvolni :mrgreen:

Veruška 11.03.11 19:39

Nalákaly jste mě na exkluzivky, asi bych nějakou vyzkoušela.
Kterou byste mi doporučily? Chtěla bych pro začátek něco lehčího, aby neobtěžovala okolí (pracuju hodně mezi lidma), na denní nošení…?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama