Poradíte podobný parfém?

sweet.tvorecek 11.3.19 00:23

poradíte podobný parfém?

Zdravím, dámy!
Můj oblíbený parfém, byl stažen z prodeje, poradíte podobnou vůni, podle popisu, složení (s dlouhou výdrží)? Jsem z toho dost nešťastná :-(… Děkuji za tipy 
parfémovaná voda Phaedon Rouge Avignon v sobě ukrývá originální gotické prvky. Tato vůně je velice opulentní a tmavá jako stín papežského paláce, který padá na všechny národy již po tisíciletí.
Karmínově červená barva papežského stolce je ve vůni Rouge Avignon symbolizována za pomoci růže, překryté vůní květu exotického ylang-ylang a červené maliny. Později se k těmto akordům připojuje vůně bobů kakaa, kadidla a vetiveru. Aroma vůně Rouge Avignon evokuje majestátnost soukromých apartmánů papežského paláce. Pozlacené prostory a náboženské ornamenty se třpytí v odlesku ohně v krbu. Jemná oblaka kouře z kadidla a pomalu praskající kousky santalového dřeva, smíšené s vůní pižma a pryskyřice, dotvářejí skutečně výjimečnou atmosféru a auru této mysteriózní vůně.
Neobyčejná parfémovaná voda Rouge Avignon od Phaedon je velice nevšední a mystikou nasáklá vůně, která je vhodná pro ženy a muže. Ovocné růžové akordy se míchají s kouřem zahalených akordů dřeva a pryskyřice. Tato vůně s obrovskou dávkou tajemství je vhodná pro nošení v chladnějších měsících. Parfémovaná voda Phaedon Rouge Avignon je pro ty, kteří chtějí vyniknout.

chimaera 11.3.19 08:02

Spolehlivý obchod, zasílají k nám - https://www.ausliebezumduft.de/…avignon.html?…

Frankie 11.3.19 13:24

@sweet.tvorecek

Prý Zara Ambré Noble.

Mizyan 11.3.19 13:34

@sweet.tvorecek
Pa Vaší recenzi mám chuť si ji koupit! Měl jsem Cardinal Heeley a byla podobného ducha.
:palec:

sweet.tvorecek 11.3.19 19:46

@chimaera Děkuji za odkaz, podívám se na něj :-)

sweet.tvorecek 11.3.19 21:12

@Mizyan To mne těší :-) složení vůně vypadá podobně, tak by se Vám určitě líbila :-) Ze začátku je hodně těžká, ale po chvilce se rozleží a vystoupí sladší tóny, je velmi zvláštní a jedinečná…má výbornou výdrž, na oblečení byla cítit i několik dní. Moc se mi líbila jedna recenze, kde ji pán popisoval jako kašmírový svetr, který Vás obejme za podzimního chladného počasí. A víte, že máte v rukou vítěze :-) Cena je trochu vysoká, ale opravdu stojí za to. Vždycky si vzpomenu na večerník Malá čarodějnice (kterou namluvila Jiřina Bohdalová), milovala jsem ho jako dítě….vůně je hravá, magická, kouzelná…a má i jinou polohu, zní to zvláštně, ale já v ní cítím smrt (v hodnocení vůně to ještě nikdo nenapsal, je to můj subjektivní pocit). Ovšem nevnímáte ji jako strach, úzkost nebo temnotu. Ze začátku pociťujete možná neklid, rozrušení, co bude, ale pak máte pocit, že stojíte v temném studeném chrámu a vidíte ji. Přišla. Tak kráááásná dáma, královna v červeném hermelínovém plášti, příjemná, dobře popovídáte a ještě si dáte skleničku u krbu jako s někým, koho už stejně dávno znáte, se starým přítelem, ale nevzpomínáte si na něj, až teď (evokuje stavy před narozením). A je Vám fajn :-) Protože už víte, že není čeho se bát. A ještě je Vám smutno, když odchází pryč. Tento pocit vnímám asi 5 minut po naneseni, jen chvilinku…ta vůně Vám dovolí nahlédnout někam, kam byste se jinak nikdy nepodíval. Pro okolí je velmi zajímavá a sexy. Nevšední. Hodí se pro muže i ženu. Doporučuju vyzkoušet, pokud budete mít tu možnost. Jestli ji seženete/otestujete vzoreček, dejte mi prosím vědět, co si o ní myslíte a jak ji vnímáte Vy :-)

sweet.tvorecek 11.3.19 22:00

@Frankie děkuji Vám za radu :-)

kajaz5 18.7.19 08:36

Amarige Mariage od Givenchy

Poradíte mi podobnou vůní této, která už není k sehnání

gotvaldova 29.7.19 12:43

Parfém

Skvělý je chloe květinový a svěží.

mmaat 29.7.19 12:57

@gotvaldova a čemu že má být Chloe podobná?  8-O

Dayyo 29.7.19 13:07

@kajaz5 na netu jsem našla : že někomu připomíná Les Parfums Mythiques - Organza Indecence Givenchy for women …ale obávám se , že ani tato verze již nebude běžně k sehnání :-?
Ale tady ji mají :https://www.parfumdreams.cz/…x_16279.aspx?…

Váš příspěvek