Poradíte s výběrem?

mihapiha 23.01.09 21:46

Poradíte s výběrem?

Odhodlávám se již dlouho, abych vás znalkyně požádala o radu s výběrem. Sice tady sem tam nakuji, někdy napíšu,pár vůní již mám očichaných a nos trošku rozmazlený, přesto bych si od vás vyžádala pár vhodných tipů.
Hledám vůní, pro sebe, na celodenní nošení, jsem doma na MD,takže cenově, aby byla tak normálně, drogérovku ne a vůni za 4000 také ne :lol: . takový zlatý střed, a ještě lehce sehnatelnou v ČR,at jako nemusím kvůli ní třeba vycestovat.
No, a co hledám? Nemám ráda vůně příliš sladké, ala lepivé ovocné bombony, plně květinové také ne, neudýchám je, bolí mě z nich hlava a mám pocit z WC osvěžovače. Také nemusím vodní,melounové vůně, třeba v Kenzo L´eau par je určitá složka, která mi po určité době dost vadí.Spíše si libuji v orientálkách, voní mi opium, addict, sun, mošusové vůně, sacré, DG femiminine, Masaki Matsushima mi sedí M a Mat a v poslední době hlavně vůně s jasmínem, respektivě hlavně jak se rozleží květiny v no. 5. jen si myslím, že výše vyjmenované se na celodenní nošení a ježdění s kočárkem nehodí. S nastávajícím jarem a létem si na ně taky netroufám. Prostě vůni, trošku kořeněnou, ženskou, může být mírně do sladka anebo naopak trošku i nahořklá. děkuji za všechny rady,třeba taková vůně neexistuje a já pak můžu klidně spát a nehonit se za svým voňavýn snem…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

evixx 23.01.09 21:53

…Jasmin Noir… Gucci by Gucci…Black Cashmere …svěžejší nahořklá je Gucci Eau de Parfum II

Irena 23.01.09 22:21

Lehce kořeněná a jen velmi lehce sladká je klasická Omnia, YSL Nu EDT, Van Cleef et Arpels Hiver, Hermes Caleche Eau délicate, Mitsouko, Nina Ricci Les délices d´épices (ta je trochu sladší) nebo Rochas Femme.

LuciaG 23.01.09 22:27

Podľa mňa ideálna na „jazdenie s kočárkom“ je BLV Notte. Krémová a veľmi pôvabná. Len asi trošku slabo drží. Teda na mne rozhodne. Vyskúšaj.

mihapiha 23.01.09 22:31

evixx gucci II jsem měla před pár lety na léto, ted mám doma vzorek a nostalgicky si k ní čichám. Jasmin noir, mám již domluvený vzorek, Gucci by Gucci mě nenapadl ani black cashmere. děkuji vyzkouším.

asi zítra udělám výlet do sephory či douglas.

23.01.09 22:32

Lucia já mám z té vodky trošku strach,at ta vůně není taková fakt vodková, lihová… jak ochlasta cítít nechci…

LuciaG 23.01.09 22:34

Ja osobne som ju tam vôbec nezaznamenala. Vnímam ju ako naozaj veľmi krémovú. Moje okolie ju hodnotí presne tak isto :wink: Za skúšku nič nedáš. Uvidíš.

Oleka 23.01.09 23:22
evixx píše: …Jasmin Noir… Gucci by Gucci…Black Cashmere …svěžejší nahořklá je Gucci Eau de Parfum II

Black Cashmere není lehce sehnátelná , v kamenných obchodech se vůbec nevyskytují, tu bych tady neuváděla (viz podmínky hledání vůní)
z Gucci bych zase doporučila Gucci Eau de Parfum I. ( tu se dá běžně očichát v kamenkách) ,
jestli se ti líbí Opium, tak zkus také například vůně :
Alien, Cinnabar ( v ČR v obchodě EL v Praze ), Le Baiser du Dragon , Samsara, Wish od Chopard - tohle všechno se dá u nas očichát a také to neleze dost do kapsy.
Benghal od Lancome - trochu orientální, s jasmínem, klidně i na denní nošení.

mihapiha 24.01.09 12:42

tak jsem byla na průzkumu, očichala jsem jasmin noir - moc se mi líbí. potom gucci by gucci zpočátku pánská, po pár hodinách jemný jasmín,ale nekoupila bych si ji.
dále Burberry London, taky jasmín, na mě docela dost výrazná.

Lancome, Nu, Notte absolutně nikde neměli…

chaantal 24.01.09 12:48

A mas vyzkousenou Euphoriu, L´instant, L´instant Magic, Shalimar light? :wink:

mihapiha 24.01.09 13:02

chantaal mám… vše kromě L´instant. já hledám něco na to jaro. ty všechny mi příjdou dost těžké a tak akorát na zimu. mi se jako líbí většinou těžší vůně.ale na to jaro bych chtěla něco lehčího,s troškou kořením mírně do sladka, moc přeslazené ne eee. ovocenku taky ne… tak pořád hledám. úplně květinovou vůni si na sobě nedokážu představit.
včera jsem zkoušela Covet,taaak jsem se na něj těšila a vadí mi tam konvalinky, nevydržela jsem, musela jsem ho smít.

evixx 24.01.09 13:08

…Aqua Allegoria Figue Iris…Stylessen­ce…Intuition… ( Horizon Woman -celkem povedená drogerie :wink: )

mihapiha 24.01.09 13:11

Euphorii měla má šéfová, voněla hezky. já jsem asi vybíravá, nebo nevím. ale budu zkoušet a hledat a hledat. píšu si další na seznam.
díky Evixx

chaantal 24.01.09 13:13

Tak to jo… Konvalinky nesnasim, ale v Covetu je nastesti necitim… A co treba Mandorlo di Sicilia, Omnia Amethyste, Coral Flower, Remix, L´Eau d´Ambre, Eau de Charlotte? :wink:

Spirit 24.01.09 13:17

Omnia, CK Be, JOOP Le Bain, Mont Blanc Presence D´Une Femme - stříbrná, Narciso Rodriguez - edt - ale ta je i tak dražší - ale zase je to nádherná dřevitá vůně - alespoň jak jí vnímám :wink:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama