Vůně podobná Le Feu D'Issey

delfin32 27.05.09 19:15

Poradíte? Vůně podobná Le Feu D'Issey

Poradíte, prosím, mé kamarádce vůni, která by byla podobná Le Feu D'Issey od Issey Miyaka?
Mám na mysli původní červenou nikoli odlehčenou verzi, která je ještě běžně dostupná.

Za jakékoliv nápady k vyzkoušení předem děkuji :wink:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

macska 27.05.09 20:30

Tak to hodně štěstí…
Turin říká Etra (Etro), vyzkoušené to nemám.

Lenna 27.05.09 22:29

Myslím že Ada píše v jedné recenzi, že by jako náhrada mohla sloužit Obsession Sheer. Obsession Sheer znám a mám moc ráda, Feu neznám, takže nedokážu posoudit.

Sára 28.05.09 20:14

podle mě je jí nejvíc podobná právě ta Le Feu Light, jenže ta původní bez light byla samozřejmě hezčí

Veverka 28.05.09 21:07

Znám Obsession sheer i původní Feu, ale podobnost tam nevidím. Feu byla hodně originální a zajímavá, moc krásná vůně, nic podobného jsem nenašla, bohužel :? . Takže pokud máte někdo tip, podělte se…

delfin32 31.05.09 16:48

Všem děkuji za tipy, ale jak to tak vidím, tak má asi kámoška smůlu :?

Coca 10.02.14 08:04

Poradíte prosím expertky?

Pokud si někdo pamatuje na Issey Miyake Le Feu D'Issey už se roky nevyrábí, a já nemohu najít náhradu. Nyní sice používám už roky Chanel tendre a miluji ho jen moc nedrží:( můžete mi prosím někdo napsat zda není nějaká vůně která by se dala přirovnat k Issey Miyake Le Feu D'Issey ? Mnohokrát děkuji

jerry 10.02.14 09:50

@Coca

Tohle téma už tu bylo a bohužel nic se nenašlo.
 http://www.arome.cz/…issey-15757/

Jestli ti můžu poradit: místo zakládání nových vláken zkus nejdřív využít zdejší vyhledávání.

Coca 10.02.14 09:56

Děkuji počtu si, nevyznám se tu ještě :kytka:

Coca 10.02.14 09:59
@delfin32 píše:
Všem děkuji za tipy, ale jak to tak vidím, tak má asi kámoška smůlu

Tak to jsme dvě, nemohu najít nic co by bylo podobné, etro etra je těžší a vubec mi issey nepřipomíná bohužel,,,, ale je hezká ,,,
Zatím jsem si zvykla na chanel ch e tendre a tu miluji ,,,

elisa 10.02.14 10:42

Na fragrantice jedna uživatelka uvádí, že koriandrovo anýzový začátek ji připomíná Kingdom Eau de Parfum (Alexander McQueen) a navíc jsou od stejného perfumisty Jacques Cavallier. Bohužel velká pomoc to není, Kingdom, pokud vím, se už taky nevyrábí.
Tady je aspoň výpis vůní navržených stejným „nosem“:
 http://www.fragrantica.com/…vallier.html

Coca 10.02.14 11:12

@elisa
Moc děkuji, tak to je super pokoukám nenapadlo mne to a V jste mi moc pomohla děkuji

domenica 10.02.14 11:14

@Coca
Jak jsem už dvakrát zmínila v jiném vlákně, já jsem našla obrovskou podobnost mezi Le Feu D'Issey a Bois des Îles (Chanel). V obou jsou podobné mléčné santalové tóny. Ještě zřetelnější je to u čistého parfému, ale i verze toaletky je hodně blízko.

http://www.arome.cz/…use/hledani/?…

Jinak by bylo dobré požádat admina o přesunutí těchto příspěvků do existujícího vlákna, na které upozornila jerry. Navíc název tohoto vlákna je matoucí. Vypadá to, že hledáš nějaké expertky. ;)

Coca 10.02.14 11:53

@domenica
Však se přihlásilo dost expertek a jsem za to ráda:)
No tak ten chanel vyzkouším děkuji moc

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama