Poradíte vůni podobnou muschio bianco?

Lede 15.12.19 09:45

poradíte vůni podobnou muschio bianco?

chtěla bych poprosit o radu, který parfém nebo toaletní voda je podobná vůni muschio bianco, kupovala jsem si ji skoro 20 let od firmy Gestil, ale bohužel již není u nás na trhu, jedná se o jemnou mýdlovu vůni, nic násilného. děkuji za radu :-)

Stránka:  1 2 Další »
Frankie 15.12.19 15:55

@Lede
Myslím, že byste se mohla poohlédnout po vůních spíše levných firem, které cosi vonícího po mýdle, detergentu, vypraném prádle, aviváži prodávají pod obdobnými názvy v různých jazycích.
Existuje toho hromada, stačí, když si do prohlížeče napíšete třeba ‚White Musk‘ a pak ty odkazy postupně proklikáte.
Mně osobně se líbí od Jōvan: White Musk for Women (1992), ovšem existují toho mraky…

Nenašlo by se foto vlastního flakónu, aby se to dalo do DTB, prosím?
Nějak jsem se k němu nedopátral…

Lede 15.12.19 18:44

nabízí jí slovenský internetový obchod www.cello.sk - při zadání muschio bianco vyjede i přesná krabička, ale bohužel tento obchod má momentálně pozastavený prodej. jinak děkuji za radu, podívám se po jiné vůni, ani tato nebyla drahá, je to levnější firma a stojí cca 160,.Kč.

Frankie 15.12.19 19:02

@Lede
Mínil jsem flakón, ten si neumím najít.
Pravděpodobně ta firma vyráběla imitace známějších vůní, jmenovány jsou 2 - Alyssa Ashley Musk a Laura Ashley.
První jmenovanou mám doma, poprvé se objevila na trhu v r. 68.
Nicméně Alyssa A. v portfoliu vůni s názvem White Musk má také, rovněž ji mám doma.
Laura Ashley podle světových DTB žádnou vůni s názvem Musk nevyráběla.

Zde přikládám jejich website, můžete se tam doptat.
https://www.lauraashley.com/…earchresults?…

Příspěvek upraven 15.12.19 v 21:52

Lede 16.12.19 09:49

Děkuji za typy, posledni odkaz presne odpovida tomu, co hledam :palec:

Lede 16.12.19 14:48

Flakony muschio bianco

Frankie 16.12.19 17:35

@Lede
Děkuji za snahu .
Ještě maličkost.
Šlo by to nafotit stylem, aby byla dobře viditelná značka GESTIL a dno flakónu, prosím?

Lede 16.12.19 20:53

Dno flakonu

Prikladam foto dna flakonu

Lede 16.12.19 20:54

Dno flakonu

Na druhe toaletce bylo jen tohle

Lede 14.1.20 17:25

podobné muschio bianco

Alyssa Ashley white musk - zkusila jsem, ale ani po rozložení není jemná, je příliš sladká a nápaditá, ale jemně voní Mimmina White Musk.
máte někdo zkušenost s Frais Monde White Musk?

Brach 14.1.20 18:46

@Lede Ten bych úplně nedoporučovala. Měla jsem deodorant stříkací, držel jak toaletní voda.Ale vůně samotná nic moc, ten musk připomínal spíše pardon výkaly. White musk od Jovan i Tesori jsou podle mého mnohem lepší

mimi 14.1.20 22:18

White musk, parfemovy olej z Anabisu za par korun, dve velkosti 3 a 6 ml, nadherna trvanliva vona.
White musk, parfemova voda z rakuskej drogerie Muller za 9.90 € za 15 ml.

mimi 14.1.20 22:20

Ospravedlnujem sa, ani po dvoch pokusoch sa mi nepodarilo fotku otocit.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek