Poraďte co vyzkoušet...

Kerze 26.12.08 14:05

Poraďte co vyzkoušet...

Tak jsem, kočky, skutečně dodržela předsevzetí a vydržela nic neobjednávat až do Nového roku ( teď už to určitě neporuším ), ale začíná mne silně svrbět ruka ( resp. nos ) a začínám větřit, co nového vytzkoušet - dejte mi nějaké typy na vzorečky…jen pro úplnost:
Z řad Fréderic Male, L´Artisan, Annick Goutal, Serge Lutens, Jayne Ormonde, TDC, Montale mám téměř všechny vzorky. Samozřejmě znám všechno, co je běžně k dostání. Znám i Bondy a Hermessence.
Guerlaina a Carona taky většinou znám a moc mne neberou.
Lákají mne Chanel Exclusives ale¨co ještě ? Potřebuju toho víc - mám absťák… 8)

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

domenica 26.12.08 14:09

Enlévement au Sérail (MDCI) :oops:, Vanilla Tonka (P. de Nicolai) :oops:, Metalys (Guerlain), Angelique Noire (Guerlain, L´Art et la Matiere) …
Les Exlusives Charnels je opravdu zajímavé vyzkoušet. Já osobně čekala tři „bomby“. Z prvních dvou jsem byla ale trochu zklamaná (Gourmand Coquin a Chypre Fatale). Jsou zajímavé, celkem se mi líbí, nosím je ráda, ale nemusím je mít ve větším množství … (naštěstí :D ). Nejzajímavější a nejkrásnější je pro mě Oriental Brulant

Kerze 26.12.08 14:23

Díky, píšu si - MDCI je co ?

domenica 26.12.08 14:41

Firma Parfums MDCI - mrkni sem: http://parfumsmdci.free.fr/

Ty drahocený flakony za tisíce euro jsou mi jedno … jde mi o obsah, takže by mi stačila ta verze s „normálním flakonem“ (který je taky hezký :wink:). Ty dámské vůně jsou moc hezké všechny (pánské neznám). Právě Enlévement au Sérail mě dostala do kolen!! Chci jí! Dříve nebo později (reálnější je později :D )

EaS je smyslná, intimní, trochu teplá, trochu sladká, trochu chypre .....
""http://www.image-hosting.okamzi­te.eu/pics/0e­e9f5430ef21ad­d8d1fb6d0f43ec­bfc.JPG:http://www.image-hosting.okamzite.eu/…f43ecbfc.JPG ""http://www.image-hosting.okamzi­te.eu/pics/2c5226f9f9­03f5328f280bc6d11d9af­c.JPG:http://www.image-hosting.okamzite.eu/…d11d9afc.JPG
Složení:
bergamot, italská mandarinka, ylang-ylang, arabský jasmín, tuberóza, turecká růže, chejr, pačuli, santal, vanilka, haitský vetiver,

domenica 26.12.08 15:10
Kerze píše:
Tak jsem, kočky, skutečně dodržela předsevzetí a vydržela nic neobjednávat až do Nového roku

Hm, plánuju podobné předsevzetí do příštího roku … několik měsíců (co nejvíc! 8)) bez kupování vůní (s výjimkou hodně zajímavého odstřiku :wink: ) … a budu si jenom užívat své stálice a novinky z posledního půlroku :oops:

Ada 26.12.08 15:46

Kerze, nějaké Parfums MDCI mám, můžu poslat, kdybys měla zájem.

Ronna 26.12.08 16:41

Kerze, já když zkoumám neznámé značky či hledám, tak si vždycky prohlížím tuhle stránku na luckyscent. Jsou tam nejprodávanější za podzim 2008, za rok 2007, kultovní vůně (ale v čem jsou kultovní, to nevím), to co se objednává nejvíc teď a pak jsou nejprodávanější podle jednotlivých kategorií:

http://www.luckyscent.com/toppicks.asp

Co např. tyhle:
http://www.luckyscent.com/shop/detail.asp?…
http://www.luckyscent.com/shop/detail.asp?…
http://www.luckyscent.com/shop/detail.asp?…
 http://www.luckyscent.com/shop/detail.asp?…

Škoda, že luckyscent už neposílá k nám.

Mirka 26.12.08 18:27

Prozkoumej Millera Harrise a Creedy.

Kerze 26.12.08 19:03

Mirko - myslím, že Millera Harrise znám komplet - dokonce myslím, že jsem to byla já, kdo sem více než před rokem zavedl tuhle značku - v čele s Fleur Oriental… :wink: Creedy taky znám a ani jeden nenadchl… :cry:

Ronno - to je hrůza - tolik značek, co neznám… :roll:

Domenico - myslím, že pokud 10 let nic neobjednáš, pořád máš co nosit, že jo ?! Ale zas by to byla škoda, ne ?! Není důvod abstinovat… :wink:

Jinak to MDCI vypadá fakt zajímavě - hodně zvuční parfuméři - určitě do toho půjdu - uvidíme…
No, a V Thé Guide mne zaujala značka Aesop ( Australská ) a parfém Marrakech - musím sehnat vzora…

Venus 26.12.08 20:21

Ahoj Kerze,
psala jsem ti SZ, už před několika dny teda… :lol: Prosím, koukni se na to, díky :D

Ronna 26.12.08 21:57

Eau d'Italie je velice oblíbená niche značka, nelíbí se mi ten design, ale vůně jsou prý skvělé:
 http://www.luckyscent.com/…category.asp?…

A ještě Profumum:
http://www.luckyscent.com/…category.asp?…

domenica 26.12.08 22:25

Minimálně za vyzkoušení stojí také vůně Chanel z řady Les Exclusifs, např. Coromandel, 31 Rue Cambon, Bois des Iles, Chanel 18, Bel Respiro … :oops:

Kerze 05.01.09 11:58

Hm, tak přišly vzorky MDCI - co jste mi to zase poradily ? :twisted: Líbí se mi všechny ! 8)

Holky, jak jsou tady ty vzorky http://parfumsmdci.free.fr/…alogueen.htm - jak to je ? Je to celý set za 55 Euro nebo po jedné lahvičce ? Jak velké ty vzorky jsou ? Na Ebay píšou, že 10 ml - tak to by seděla cena 55 Euro za jeden…nevíte některá ?
Taky nerozumím tomu, co je tam napsáno - že se to dá vrátit s nákupem originálu ? Mám tomu rozmět tak, že se to dá koupit jen s originálem ? Ta moje angličtina… :cry:

domenica 05.01.09 12:11
Kerze píše:
Hm, tak přišly vzorky MDCI - co jste mi to zase poradily ? :twisted: Líbí se mi všechny ! 8)
:D :D ses ptala, tak to máš!! :D :D

S těmi vzorky nevím, podívám se. Není to tak, že když po vzorcích koupíš o origl. flakon, cena bude nižší o těch 55 EUR? Rekla bych, že těch 55 EUR je za celý set, ale že jsou to malé vzorky, tak 2 ml. Ale musím se znovu podívat, už si to nepamatuju.
Sbírám síly na EaS. Až přijde čas, lahev plánuju koupit buď přímo u MDCI, nebo na Ausliebe nebo tady: http://www.parfemy-exclusive.s.....ci/damske/

  • cena stejná, možná malinko nižší a bez poštovného!
Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama