Poraďte Make-up

Stránka:  « Předchozí 1 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 134 Další »
Blis 19.2.09 09:16
pichjit píše:
Díky, to zkusím, měla jsem Avene, také na stejně citlivé ksichtíky, jenže trpím i seboreou, normálně je klid, ale občas se to na… a pak je o zábavu vystaráno, tak pravidelně raději nepoužívám, jen příležitostně …Děkuju!!!!!

Zkus se poptat v lékarně a pokud nepochodíš, písni do SZ, pohledám doma nějakou nádobku a pošlu ti vzora.
Musím jen podotknout, že úplně ideální ideál tento makeup pro mne také není, ale je zatím nejlepší, co jsem zkoušela :twisted:

pichjit 19.2.09 11:15

Jej Katlynko, když vidím Tvou ikonku, dokážeš tu vůni nějak popsat????? Čistě zvědavostní.........
Pokud jde o make-upy, často mi radí ty silně krycí, ale to je hrůza, 1. už mi neni 20 a každý hutnější se shlukuje v zatím naúprosto nenápadných vráskách a dělá ze mě babu, 2. mě to je grozně nepříjemném, nemám ráda umělý obliček, to bych si rovnou mohla nechat vyrobit masku a každé ráno ji bez práce lípnout.. Je, lepicí obličej, to by bylo :mrgreen:

Katlynka 19.2.09 11:38
pichjit píše:
Jej Katlynko, když vidím Tvou ikonku, dokážeš tu vůni nějak popsat?????

Pichjit, pokúsim sa.
Addict Eau Fraiche je klasickému Addictu podobná len zčasti. Chýba v nej tá jedlá zložka- rum, čokoláda, ktoré v Edp cítim v požehnanom množstve. Eau Fraiche je viac kvetinová, možno trochu púdrová, ale ten Addict tam stále je. Je zvláštne, že napriek tomu, že je to odľahčená verzia, by som v lete siahla po klasike, a túto nechala tak na jar a jeseň. V teple mi nejaká jej zložka nerobí dobre. Inak si myslím, že existuje určtie viacej ľudí, ktorí môžu nosiť práve ju, než Edp. Je taká viac líbivá.

pichjit 19.2.09 11:45

Měla jsem vzoreček a právě si ji nevybavuji tolik. Addict se mi líbí a přitom ho nedokážu nosit-zatím, teď, nikdy neříkat nikdy…
Děkuju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Právě to jedlé mi v něm toliko nesedí… :P

Blis 19.2.09 12:11

Já mám ke všemu ještě velmi světlou pleť, což způsobuje hend dva problémy:
1. najít ideální barvu makeupu, i ty nejsvětlejší jsou kolikrát příliš tmavé
2. kdejaký pupínek zaří jasně rudou barvou, jak sovětské prápory an kilometr daleko a zamaskovat ho je kolikrát nadlidský výkon

shanin 19.2.09 12:39
Blis píše:
2. kdejaký pupínek zaří jasně rudou barvou, jak sovětské prápory an kilometr daleko a zamaskovat ho je kolikrát nadlidský výkon

Doporučuju Mary Kay. Já jsem dřív makeupy nenosila, protože jsem prostě nesehnala žádný (v přijatelné cenové relaci), který by na mě byl dost světlý. Teď už druhým rokem používám Full Coverage od MK a jsem strašně spokojená. Nevysušuje, kryje dobře, masku nedělá I když já ho používám jenom malinko. Mají spoustu odstínů a ten nejsvětlejší je opravdu hodně světlý. Dokonce o něco světlejší než potřebuju já. :-)

Violette 20.2.09 13:58

Tak jsem zkoušela makeup Matis Paris přímo na obličej a není to ono, šupinky sice nezvýraznil, odstín taky super, ale mám pocit, že trošku stahuje :? . Takže moje hledání vhodného makeupu na suchou pleť musí pokračovat… Mám ještě vzorek La Roche.

Amy 20.2.09 14:16

Včera mi slečna v DM nanesla na ruku nový 16-ti hodinový make-up od Astor, takovým štětečkem, moc příjemný, vydržel až do večera i přesto, že jsem si několikrát ruce myla. Skoro nebyl vidět a přece kryl perfektně. Takže já dávám 1 :lol:

fiore 20.2.09 14:19

Amy asi myslíš ten pudrový že :?: Já zkoušela od Lancome a nezbývá mi než souhlasit. Moc příjemný a dobře se nanáší :wink:

1Miru 20.2.09 14:24

…zatím bezkonkurenční je od Dermacolu z fialové řady Elixir…
Je ještě lepší než ten od Astor se štětcem…
„Dermacol“ se mnohem lépe rozetře, lépe stáhne póry, nedělá mapu, opravdu vyhladí ty minivrásky…,vydrží několikhodin(mám smíšenou pleť)
„Astor“ se hůře roztírá, ty dobré vlastnosti, co Dermacol u něj postrádám, jediné plus - že se trošku přizpůsobí tónu pleti…
Viděla bych ho spíš pro mladší a bezproblémovou pleť…?. :roll:

Blis 21.2.09 08:25
shanin píše:
Blis píše:
Doporučuju Mary Kay. Já jsem dřív makeupy nenosila, protože jsem prostě nesehnala žádný (v přijatelné cenové relaci), který by na mě byl dost světlý. Teď už druhým rokem používám Full Coverage od MK a jsem strašně spokojená. Nevysušuje, kryje dobře, masku nedělá I když já ho používám jenom malinko. Mají spoustu odstínů a ten nejsvětlejší je opravdu hodně světlý. Dokonce o něco světlejší než potřebuju já. :-)

Shanin, Mary Kay lte tuším koupit jen u dealerů, že?
Jak mi dojde makeup, poohlednu se ve svém okolí, kdy Mary Kay nabízí.
Díky za tip.

Amy 21.2.09 11:48
1Miru píše: …zatím bezkonkurenční je od Dermacolu z fialové řady Elixir…
Je ještě lepší než ten od Astor se štětcem…
„Dermacol“ se mnohem lépe rozetře, lépe stáhne póry, nedělá mapu, opravdu vyhladí ty minivrásky…,vydrží několikhodin(mám smíšenou pleť)
„Astor“ se hůře roztírá, ty dobré vlastnosti, co Dermacol u něj postrádám, jediné plus - že se trošku přizpůsobí tónu pleti…
Viděla bych ho spíš pro mladší a bezproblémovou pleť…?. :roll:

Dermacol jsem měla jen vzorek, ale připadal mi stejný jako všechny make-upy, Astor štětečkem mi slečna 2× přejela po ruce a vypadala nenalíčená, přesto byla absolutně jednobarevná, tak nevím. Asi záleží jak Ti co vyhovuje, já používám Oriflame makeupy ve skleničce s dávkovačem (mám taky smíšenou pleť) a jsou super, i díky dobré ceně, jen ten konečný pudr nemůžu nějak natrefit, abych neměla na obličeji masku :roll: :cry: tak radši nepoužívám nic nebo jen kuličky jako zdravíčka :wink:

Myskamauska 23.2.09 09:32

Amy,když používáš Oriflame,tak ten má zrovna jeden super transparetní pudr.Mám ho a je absolutně bezmaskózní a je oceněný unií vizážistů.Tak ho vyzkoušej,ten by Ti mohl vyhovovat.
Jmenuje se Fine finish loose powder,barva Natural.

Amy 23.2.09 11:15

No Myško, to je ten od Giordani Gold se štětcem? Já jiný nemůžu najít. Tenhle má jen jeden odstín. Ale jestli na nic nenarazím, tak si koupím ten Astor. Ten se mi líbil. Od Dermacolu Fixing Powderu se trochu bojím, že budu mít opět masku místo obličeje. A abych to zkoušela, na to je dost drahý. To budu radši blejskavá než odpuzující :lol:

Myskamauska 23.2.09 12:29

Není to Giordani Gold,jmenuje se přesně jak jsem psala a je v tmavě modré krabičce.ale možná už má jiný obal,fakt nevím.
a toho od Dermacolu se bát nemusíš,ten taky masku nedělá,je neviditelný,jen zafixuje a sjednotí pleť a je taký dobrý,měla už jsem ho taky. :wink:

Stránka:  « Předchozí 1 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 134 Další »
Váš příspěvek