Poraďte Make-up

shanin 24.2.09 00:36
Blis píše:
Shanin, Mary Kay lte tuším koupit jen u dealerů, že?
Jak mi dojde makeup, poohlednu se ve svém okolí, kdy Mary Kay nabízí.
Díky za tip.

Ano, u dealerů. Já si ho teda kupuju na ebay, kde mě vždycky vyjde podstatně laciněji, ať je kurz dolaru jakkoliv nepříznivý. :-) Ale myslím, že se vyplatí aspoň napoprvé koupit u dealerky, která člověku poradí s výběrem odstínu a nechá ho to vyzkoušet. Těch odstínů nemají pět šest jako v drogeriích, ale aspoň dvacet. A v reálu ta barva vypadá samozřejmě trošku jinak než na obrázcích. Dělají Full a Medium Coverage, Full údajně pro sušší pleť a Medium pro mastnější. Já mám pleť smíšenou, v zimě místy sklony k šupinkovatění, používám Full s podkladovou bází (Dermacol) a jsem moc spokojená.
Zkoušela jsem kdysi ještě nějaký Max Factor 3v1 v odstínu porcelain, ten byl HODNĚ světlý (tak, že si nedovedu představit, kdo by ho mohl nosit - upír?), ale byl strašný. Vysušoval tím stylem, že když jsem si ho mázla na obličej, začala se mi okamžitě loupat kůže.

Amy 24.2.09 11:38
Myskamauska píše:
Není to Giordani Gold,jmenuje se přesně jak jsem psala a je v tmavě modré krabičce.ale možná už má jiný obal,fakt nevím. :wink:

Tak tenhle už se v Oriflamu neprodává, zkusím nový Air Soft a uvidím. Díky :lol:

yunnan 27.2.09 20:25
Blis píše:
pichjit píše:
Tento neznám…
Jelikož jsem však založila toto téma, ráda sem připíšu......
Opět chodím v 90% případů bez make-upu, co to udělalo s mým obličejem, byť jsem koupila kousek pro alergiky, aknetiky a podobné...... Měsíc jsem to léčila....... Nejsem tedy mejkapoidního typu :?
Zkus La Roche-Posay Toleriane nebo Uniface - ten první mám vyzkoušený - v tekuté podobě (dělají tuším i tuhý). Je krycí, ale není hutný, je na aknozní pleť, takže neucpává póry, a dělají ho i v hodně světlé barvě. Tedn druhý je tučím matující, ale nemám ho vyzkoušený.
Toleriane je přímo testován na atopické a laserem oštřené pleti apod.
V lékárně by to mohli dát vzoreček.Případně pokud já doma najdu nějakou vhodnou nádobku:-), tak ti můžu vzorek poslat.

Taky těžko hledám make-up. Mám pleť citlivou, trpím na pupínky a červené fleky, navíc jsem šíleně bledá, takže sebemenší červený pupínek září na dálku. Když nanesu make-up, nepůsobí rozhodně přirozeně, pleť se mi většinou olupuje … La Roche-Posay Unifiance mě velmi mile překvapil. Není moc krycí, ale barvu pleti sjednotí, je lehký, nezdůrazńuje rozšířené póry ani vrásky, matuje a celkem nedělá mapy a nánosy. Ne tedy, že by to byl nějaký zázrak, rozhodně ne ideál, ale zatím asi to nejlepší, co se mi podařilo najít. Vzorek bohužel mívají jen v v nějakém středním odstínu, ale vyzkoušela jsem konzistenci a pak jsem si koupila ten nejsvětlejší. V lékárně mě tedy přesvědčovali, že na aknózní i na citlivou a alergickou pleť je vhodnější Toleriane, ale mně fakt nevyhovoval, byl moc hutný a dělal mi masku, (měla jsem ten kompaktní), zkusila jsem ho a prodala.

Pichjit: Jestli chceš, můžu zaslat trošku Unifiance na vyzkoušení.

yunnan 27.2.09 20:41

Ještě jsem si vzpomněla - objednala jsem si vzorky make-upu kosmetiky SynCare, dle popisu na jejich stránkách „Ani vaši přátelé nepoznají, že jde o make-up. Dlouhodobá stálost make-upu na pleti je jeho samozřejmou vlastností.“ :wink: :D

Po otevření jsem se nejdřív zděsila, protože i ten nejsvětlejší odstín je v kelímku hrozně tmavý. Po nanesení na pleť už tak tmavý není, i já totální „zelenina“ ho můžu mít. Zatím jsem zkoušela jen párkrát, ale vypadá to nadějně, doposavad žádné alergické reakce apod. Cena je celkem sympatická - 322,– Kč za 30ml (s dávkovačem).

Popelka 28.2.09 16:13

Báro napiš prosím, jak vypadá makeup na obličeji, jestli nedělá masku,mapy, je příjemný atd. Měla jsem o nich krém Renovia a byla jsem spokojená, ale je to už cca 6 let a to ty ceny nebyly ještě tak vysoké :lol: ale kosmetika je to kvalitní.

Elvira 28.2.09 17:01

Mam Toleriane od La Roche-Posay, doporucila mi ho dermatolozka a jsem spokojena. Od kosmeticky mam zeleny korektor na pupinky nebo cervene flicky apod. Arabesque.

Dalia 19.5.09 21:13

Používám make - upy od Yves Rochera, nyní Yriu a Teint fluide Couleurs Nature. Jsem s nimi spokojená. Má s nimi někdo další pozitivní zkušenost? Může také někdo sdělit svůj názor na make - upy od Astoru? Nemám s nimi zkušenost, ráda bych zkusila konkrétně Astor Mattiitude? Díky. :?:

Kriss 19.5.09 22:04

S Mattitude som maximalne spokojna. Je trochu suchsi - matujuci, ale u Astora som natrafila na svoj odtien :banana: konecne. Cenovo prijatelny, da sa spotrebovat fakt do poslednej kvapky, aj ked ma pumpicku.
Kryci ani velmi nie, skor lahky na zjednotenie pleti, matuje dostatocne , aj ked po par hodinach treba trosku zasiahnut :wink: Na narocne dni ho kombinujem s Everydayminerals ako puder, spolu drzia ako pribite, ale ja sa snazim nepudrovat, takze make up mi viac menej staci. Nemam pocit, ze by vysusoval, ale davam si mastnejsi podklad, nie hydratacny.

Dalia 19.5.09 22:28

Děkuji za názor. No, občas si kladu otázku, zda používat na make - up pudr, či ne. Dlouho jsem se nepudrovala až nedávno a mám trochu obavy, že tímto pleť možná příliš zatěžuji. Vážně nevím. Mám pudr s minerály.

janas 19.5.09 22:51
Dalia píše:
Používám make - upy od Yves Rochera, nyní Yriu a Teint fluide Couleurs Nature. Jsem s nimi spokojená. Má s nimi někdo další pozitivní zkušenost? Může také někdo sdělit svůj názor na make - upy od Astoru? Nemám s nimi zkušenost, ráda bych zkusila konkrétně Astor Mattiitude? Díky. :?:

Ano - měla jsem od YR a považuji ho za jeden z nejlepších! Název už nevím - byl ve skleněné lahvičce s pumpičkou. Lehký, jemně krycí - žádná maska.
Astor jsem měla vzorečky a všechny mi připadaly strašně hutné.

Dejna 20.5.09 06:35

Od Yves Rocher už mám třetí make-up - Yria - Vyhlazující make up s přírodním hedvábím a je opravdu perfektní. Krásně přilne, přirozený, nevysušuje, zatím nejlepší, který jsem kdy měla. :lol:

S Astorem jsem na tom jak Janas, měla jsem pár vzorečků na ozkoušení, hodně husté a moc nenadchly.

shanin 20.5.09 12:08

Já teď začala používat Everydayminerals a spokojenost maximální!

bubena 20.5.09 13:55

make up

ja teda jednoznacne odporucam Vichy Diacneal.Tiez som toho vyskusala dost a tento je najlepsi.Je to 30 ml.balenie,ale mne vydrzi na 5 mes.Nemam dokonalu plet,takze make up pouzivam kazdy den.Vyskusajte,snad to bude ono.Katka

bubena 20.5.09 14:36

make up

ospravedlnujem sa…make up sa vola Dermablend..:)))

Dalia 28.5.09 06:23

Byla jsem v parfumérce a mimo jiné okukovala make-upy různých značek. Prodavačka mi doporučila make-up značky BORJOURS. Nikdy jsem nic od této značky neměla. Má někdo zkušenost? :)

Stránka:  « Předchozí 1 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 134 Další »
Váš příspěvek