Poraďte Make-up

Anonymní 27.10.18 08:26
@MagnolieS píše:
@Romana Frangipani.cz
Tak to mi uniklo, Jirku a tebe jsem stihla …
Njn začíná/lo nám :pudl:ákovo, chtělo by to čistku jako na magistrátu :think:

Dělám si srandu. :D
Ale co není, může být, že… ;)

• Citovat
  • Nahlásit
Venea 27.10.18 21:30

@Romana Frangipani.cz já jsem si právě myslela o Fenty to samé, zlatý nebo fialový rozjasňovač, tě asi nenadchne, ale ten makeup není špatný…i když je to samozřejmě individuální…u těch makeupů je to těžké, pořád zkouším a stejně mi to nikdy nepřijde 100%

P.S. Zkus i ten Dior Backstage, spousta lidí si ho pochvaluje, ale mně teda úplně nesednul…Dior Undercover je prý taky super, ale nemá světlé odstíny, tak jsem ho nezkoušela http://m.sephora.cz/index.html!catalog/product/view/P3197006/p1
http://m.sephora.cz/index.html!catalog/product/view/P3340022/p1

Příspěvek upraven 27.10.18 v 21:41

Venea 27.10.18 21:34

@MagnolieS děkuju, ale ne :lol: … víc bych se k tomu asi nevyjadřovala :lol: ;-) …ale třeba se ty recenze teď po tom novém konkurzu zlepší, budeme doufat, nic jiného nám stejně nezbývá 8-) :palec:

kitcat 28.10.18 08:45

@Venea

Double Wear existuje ešte aj v odtieňoch svetlejších ako 1N1 skús pozrieť obrázok…

A tiež pozri video, je tam nový odtien 0N1 v porovnaní s inými makeupmi

https://www.youtube.com/watch?…

Venea 28.10.18 16:00

@kitcat děkuji, to jsem neveděla :-) mrknu na to…tyhle už vypadají trochu lépe, hlavně ten alabaster by mohl být dost světlý…

Hermesfan 28.10.18 17:31

ja som vzhľadom na svoj vek už rezignovala na všetky makeupy a skončila pri starom dobrom Garnier BB light. Jedine ten vytvára „dewy“ efekt. A to som odskúšala nespočetne veľa značiek. Všetko mi suší pleť a usadzuje sa vo vráskach.

EvuskaLeup 31.10.18 12:55

To klasické BBčko od garnieru také používám, myslím si že nejlépe sjednotí plet a ani to nevypadá že má na sobě člověk velkou vrstvu čehosi

Venea 08.11.18 18:40

jenom přidávám malý update po dalších zkoušeních…Fenty Beauty makeup, pokud nemáte vyloženě mastnou pleť, doporučuju s hydratační bází, nemůžu říct, že by úplně vysušoval, ale asi vypadá lépe…

Novým objevem je makeup od Too Faced, ten jsem si nakonec dneska koupila, tak doufám, že jsem neudělala blbost, nebrala jsem ani nejsvětlejší odstín, byl bohužel opravdu jako běloba :-( takže mám o odstín tmavší, tak doufám, že jsem udělala dobře. Zaujalo mě na něm, že je dost krycí, přitom vypadal hodně přirozeně…skoro jsem měla pocit, že na sobě ani žádný makeup nemám, zakryl co měl a nevypadal jako maska, tak jsem zvědavá, jestli to bylo makeupem nebo jenom tím, že mě líčil profík :-)

Phalaen 08.11.18 19:08

Dostala jsem vzoreček Chanelu Les Beiges teint belle mine naturelle (spf 25) , použila 2× a musím říct, že mám o čem přemýšlet… :think:
Odstín 30, přirozený, bez růžového nebo oranž.podtónu, střední krytí, nevysušuje, výsledek jemný vzhled bez masky…jen ta cena.

Hanele12 09.11.18 07:19

Na základě zdejší diskuze a i dalších zdrojů jsem si koupila make-up Lancome Teint Ideal dlouhodržící a jsem nadšená. Krytí tedy střední, ale jak úžasné přirozené vypadá! Ale změnila jsem popravdě i způsob nanášení a houbička to krásně zapracuje. Pár kolegyně mi řeklo jak to pěkně vypadá a některé myslely že jsem úplně bez make upu. Takže vřele doporučuji houbicku a to nemám žádnou zvláštní drahou, jen z drogerie.

gabica 11.11.18 11:09

Ja mám rada od Yves Sain Laurent Touche Eclat, ten rozjasňujúci, zatiaľ mi vyhovuje najviac… No môj naj make up (z trošku inej cenovej kategórie)bol Dermacol truffle, ten lanýžový, ten by som kľudne za YSL vymenila, keby sa dal ešte zohnať…Neviete niektorá, ak ste ho používali, ktorý ho nahradil? teda, ktorý má aspoň podobné zloženie?ďakujem

Stránka:  « Předchozí 1 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134
Váš příspěvek