poraďte nějakou pecku ;)

jasmina 18.05.09 14:28

poraďte nějakou pecku ;)

něco, co podle vás určitě stojí za to vyzkoušet, protože vám to přijde prostě úžasné a výjimečné a skvělé atd. :)

nejak jsem se dostala se zkousenim do stagnace, dlouho me nic nezaujalo, a co se mych oblibenych sladkych vuni tyka, zacinam se obavat, ze jsem asi vycerpala vsechny bezne dostupne moznosti …

Reklama

fiore 18.05.09 15:53

Mě teď momentálně zaujal Charles Jourdan The Parfum :wink:

http://www.parfem-obchod.cz/…-50-ml-w.jpg

Složení
Hlava - Bazalka, bambus, mango, broskev
Srdce - Květy kosatce, mandle
Základ - Jantar, pačuli, santalové dřevo, zrnka kávy, dřevo guaiac, kmín

Lyonella 18.05.09 17:04

Private Collection Tuberose Gardenia - krásná pecka. :wink:

Sára 18.05.09 17:44

zkus spíše specifikovat, co za pecku považuješ, ze tve tvé poličky těžko soudit, máš tam spíš líbivky než nějaké zvláštní parfémy, takže zkus třeba niché vůně nebo excluzívní Chanely nebo Guerlainy - Iris Ganache, Bois D arménie, Oriental Brulant atd. to jsou dle mého opravdu krásné vůně, v parfumérce asi na nich peckovitého nenarazíš, tam je to takový průměr, nic z čeho bych padla na zadek - snad jen Chanel 5 je krásný.

jasmina 18.05.09 17:49

kdyz me zajimaj spis ty parfumerky :/ vzorky me nak moc nebavej posledni dobou .. dost jsem si poridila od goutal, lutense, l´artisan - no a nak me to popravde nebere, proste zadny zazrak, nektere ty vune jsou pomerne hezke, ale nic, co bych musela uplne nutne mit, navic za tu cenu

takze proste asi hledam libivku, co jsem jeste nezkousela, pisu, ze me zajimaj bezne dostupne vune (specialni temata na „sladkosti“ jsem si prosla a vyzkousela jsem uz skoro vsechno doporucene, cast si poridila, cast me neohromila, takze co dal … ;)

Barbarra 18.05.09 19:27
fiore píše:

Složení

Zajímavý flakon. Přemýšlím, jak ta bublina funguje… má-li vůbec nějakou funkci. :D

Fiore, dá se vůně k něčemu přirovnat? Docela mě zaujal základ.. a bazalka v hlavě (ikdyž broskev ve vůních zrovna nemusím).

jira10 18.05.09 20:44

Mont Blanc Femme de Mont :lol:

Klokan 18.05.09 20:46

Paris Hilton - Just Me

ledifia 18.05.09 21:01
Barbarra píše:
fiore píše:

Složení

Zajímavý flakon. Přemýšlím, jak ta bublina funguje… má-li vůbec nějakou funkci. :D

Fiore, dá se vůně k něčemu přirovnat? Docela mě zaujal základ.. a bazalka v hlavě (ikdyž broskev ve vůních zrovna nemusím).

Ta bublina bude lupa, ne?
Vůně včetně balení vypadá krásně - bohužel (bohudík) - mango, not for me.

daniela 18.05.09 21:07

A co zkusit kombinace vanilky z produkce Sephory? Dneska jsem objevila krásnou sladkou Poétique - kombinace vanilky a bílých květů.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama