Poraďte pár tipů

Ronna 09.05.08 16:30

Poraďte pár tipů

Mám mladší sestru, která si chce koupit novou vůni, ale má (jak tvrdí :) ) úplně jiný vkus než já. Taky nezná ty termíny, co my tu používáme. Takže z těch co měla se jí nejvíc líbil Code od Armaniho a Flower od Kenza. Nemá ráda růže a mnoho kytek, nechce nic moc sladkého. Možná by se jí líbily zelené vůně, kůže, kadidlo, pudr, koření, trocha kvítí… Když jsem jí dala čichnout zelený Chanel No.19, tak se jí nelíbil. Líbil se jí JPG Classique, ale zase ne natolik, aby si ho koupila.
Poraďte mi, prosím, pár tipů, ale aby to byly věci ze zdejších kamenných obchodů, aby si to mohla sama jít párkrát vyzkoušet.
Já jsem jí na seznam napsala Diorellu, O de Lancome a Miss Dior. Ale ona není vůbec „rozčichaná“, tak jsem zvědavá.
Chtěla by prý něco plného. Tak jí asi doporučím Hypnotic a Addict. :lol:


Reklama

Mirka 09.05.08 17:46

Asi bych Ti poradila jít s ní do parfumérky a zkoušet a zkoušet. Pokud ty vůně znáš- tak jí řekni, jak co zhruba voní - svěženka, orient, kytky, sladká vůně… očichněte pár papírků, co se Vám líbí nejvíc zkuste na ruku … pak by se dalo poradit lépe.

Ronna 09.05.08 17:57

My už jsme byly a zase půjdeme… Myslela jsem, jestli tu není někdo, kdo má rád právě Code a Flower a poradil by další věci. Mně se Flower líbí, tak asi zkusíme Le parfum.

atyzek 09.05.08 18:26

Mě se tedy zrovna Code zdá hodně sladké a myslím že i Flower je pro zkušené čichačky, tak mě napadlo že by se jí mohl líbit J.del Pozo In Black, Amour od Kenza nebo Hypnose Lancom. Ale možná jsem úplně vedle :roll:

macska 09.05.08 18:33

Code mám ráda (jen jednu verzi, nevzpomenu si kterou), Flower taky docela snáším. Hypnotic Poison a Addict určitě, Flower by Kenzo Oriental a Le Parfum, Coco Mademoiselle, Boucheron Trouble, Givenchy Very Irresistible (ta je ale dost květinová), L'Heure Bleue (jenže ta je k očichání asi jen v Dlouhé a navíc taky hodně kytek), L'Instant Magic (případně i L'Instant, ale ten už je opravdu hodně sladký), CK Obsession Night, Kenzo Amour, Lancome Hypnose (ta se mi sice nelíbí, ale jí by mohla) a na víc si teď nevzpomenu.

Teď mě napadá, že všechny, co jsem napsala, jsou dost sladké, ale to Code a Flower taky.

zdensy 09.05.08 18:37

A co třeba Dior Eau de Dolce Vita? Nedávno jsem ji zkoušela, nekomplikovaná a moc hezká, podle mě není tak usedlá jako Dolce Vita a přitom voní kvalitou (i cenou) 8) Nosím mj. Flower a tuhle bych mohla také

Svatka 09.05.08 18:42

Jestli se jí líbil JPG Classique, tak ať zkusí JPG2, zdají se mi trošku podobné (prostě je z nich cítit ten Gaultiér)

Oleka 09.05.08 20:35

A co takhle Safari ? Je velmi zajímavý, ale bohužel nebude v kamenkách :(, ale některé holky ho tady nabízely jako vzorečky. Na vyukoušení bys mohla sehnat nejprve vzorek.
Určitě na internetu ho pak seženeš levněji než jakýkoliv v obyčejném obchodě.


Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama