Poraďte parfém na promoci

Hanka H 23.05.15 22:29

Poraďte parfém na promoci

Poradíte mi s výběrem vůně na synovu promoci - cca za tři týdny? Mám tyto favority

  • Chanel No. 19 - pokud bude teplo a slunečno
  • Soir de Lune - pokud bude chladněji a bude pršet
  • Perles de Lalique - polojasno, větřík


Bude to probíhat dopoledne, venku a potom v interiéru.Na sobě budu mít pouzdrové šaty mírně nad kolena v barvě sytě oranžové až do červena,se šperky to nebudu přehánět - náušnice, dva prstýnky ze žlutého zlata s perlou a bílým kamínkem.
Nebo mám z poličky vybrat něco jiného?
Díky! :mavam:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

otakara 24.05.15 09:41

@Hanka H Ahoj, Soir de Lune vôbec nepoznám, ale čaká v poradí na preskúmanie. No 19 a Perles de Lalique sú moje favoritky a na tvoju príležitosť odporúčam No 19 . Za mňa - jednoznačne. Perles de Lalique je síce obrovská krása, ale viem, že nie pre každého v mojom okolí, mala som i nekompliment. Táto vôňa má „svoje dni“ :mavam:

ippolita 24.05.15 11:13

Za mna:

Ambar - na chladnejsi den

Jontue - na teplejsi

Verda2 24.05.15 12:37

Na synove promoci jsem měla POISON a bylo to OK, a byl krásný letní slunečný den.
Hlavně si vezmi něco, v čem se dobře cítíš a máš ráda, budeš mít pěknou vzpomínku.
A gratuluji k šikovnému dítku :kytka:

Lucinela 24.05.15 15:32

Myslím, že jsi to promyslela moc dobře - No. 19 a pokud by bylo vyloženě hnusně, jako třeba dnes, tak Soir de Lune je skvělá volba :palec: .

Hanka H 25.05.15 15:33
@otakara @Verda2 @Lucinela @ippolita
Holky, díky za rady. :kytka:
Vůní první volby bude nakonec No.19 - chanel se hodí vždy, že :D .
No a kdyby bylo opravdu hnusně, tak budu mít v záloze Soir de Lune - zdá se mi totiž, že když je psí počasí, tak se No.19 tak nějak stáhne a nemá sílu. :mavam:
@Verda2 píše:
Hlavně si vezmi něco, v čem se dobře cítíš a máš ráda, budeš mít pěknou vzpomínku. :lol: V tom případě bych zvolila třeba Parfum Sacre nebo Cabaret a vzhledem k uzavřenému prostoru a množství lidí by měli vzpomínku i všichni zúčastnění. :mrgreen:
Haňoulík 27.05.15 10:47

@Hanka H Chanel bude ta správná správná volba. Neměl by nikoho obtěžovat a v umírněném množství bude jistě příjemná. My jsme měli promoce na začátku července, kdy bylo 35°C ve stínu, samozřejmě každý absolvent měl dlouhý talár, aula byla klimatizovaná a stejně v ní bylo hodně teplo. Spolužačka na sobě měla vůni DK Be Delicious v nemírném množství.
Hrozný zážitek, žaludek se zvedal nejen mně, a to ceremoniál trval skoro hodinu a půl.
;) Z vlastní zkušenosti doporučuji hlavně boty, ve kterých vydržíš dlouho stát na místě a elegantně chodit.

Hanka H 27.05.15 14:25

@Haňoulík Díky za stvrzení volby. A k vůním DK také nechovám obzvláštní sympatie. S botami trochu problém - mám lodičky - černé semišky na cca 8cm jehle, což je vzhledem k mé výšce (176)a stavu chodníků ještě přijatelné, ale když je chladněji, vyzouvají se mi. Už jsem zkusila opatěnky, ale moc to nepomohlo. Poohlídla jsem se po něčem jiném, ale moc jsem neuspěla - černé lodičky mají buď na jehle téměř patnácticenti­metrové, nebo na dost humpoláckém klínu či nízkém širokém kůlu. Tak si asi ty vyzouvací na nohu přilepím :mrgreen: :mavam:

Dalia 06.06.15 08:56

@Hanka H Mě čeká promoce (moje vlastní) koncem června. Také přemýšlím, čím se navonět. Pojedu pravděpodobně v hnědých nad kolena dlouhých šatech, v hnědém sáčku a v béžových botách. U všech státnic i u obhajoby jsem se voněla jen jemnými vůněmi a teď bych si dala klidně i něco průraznějšího. Dokonce přemýšlím i nad Insolencí. Nebo možná moje klasika pro zvláštní příležitosti - La Belle Hélène. :nevim:

Hanka H 06.06.15 09:23

@Dalia Blahopřeji k úspěšnému ukončení studia :kytka: . Myslím, že vzhledem k oblečení klidně můžeš ve výběru vůně „přitvrdit“ - asi bych zvolila Helenu (zdá se mi taková mnohovrstevnatější a sofistikovanější). Z Tvé poličky bych možná sáhla i po Chanel 31 Rue Cambon. Hlavně si to užij! :mavam:

Dalia 06.06.15 10:16

@Hanka H Děkuji. :hug: Jsem moc ráda, že to mám za sebou. U zaměstnání studovat dva obory nebyla žádná sranda.
Nad 31 RC jsem také přemýšlela, tak uvidíme, po čem nakonec sáhnu. :) Ještě vkládám foto kabelky, kterou jsem si nechala vyrobit a poprvé ji vytáhnu právě na promoci. Myslím, že Helenu a snad i 31 RC bych k ní vzít mohla. Mám ráda, když mi všechno ladí dohromady a nic ve mně nevyvolává pocit disharmonie.

Verda2 06.06.15 14:05

@Dalia

Gratuluji :kytka:
A kabelka je krásná, jako pro princeznu :palec:

Dalia 06.06.15 15:14

@Verda2 Děkuji pěkně. :hug:
Kabelka je parádní, především na jaro a léto. :P

Arlet 06.06.15 18:33

@Dalia Dalí ta kabelka je krásná :srdce: jak pro princeznu…opravdu jak z pohádky…ori­ginální , jedinečný kousek…fakt ani nedýchám :oops:

Arlet 06.06.15 18:38

@Hanka H gratuluji k promoci…( asi syna …jestli jsem pochopila) je to úžasné…a o vůni bych já měla jasno…já bych na sebe dala OPIUM :mrgreen: pro mě je to luxus vůně …ale chanel..No 19 je taky krásná a velmi elegantní…Soir de Lune jak by smet!!! vem si to co budeš podle nálady právě chtít , co máš ráda , v čem se dobře cítíš a užíííj si to !!!

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama