Poraďte parfémy: sport + denní nošení

hunti 28.6.18 23:13

Poraďte parfémy: sport + denní nošení

Ahoj,

Flakonky skoro prázdné a tak je čas vyrazit na nákup :) Snažím se vybrat vždy něco nového s tím, že volím jeden svěžejší parfém sportovního typu a druhý tradiční, těžší, ale příjemný, sladší pro běžné nošení. Jsem spíše sportovní typ, životní optimista, takže nechci žádný bolehlav, nebo nějaké ultra těžké vůně.

Teď jsem měl sportovní Nautica Voyage a pro denní nošení Armani Eau D'Aromes. S Nauticou jsem byl maximálně spokojený, s Armani trochu méně. Co jsem měl na to běžné nošení v minulosti a vyhovovalo mi, byly parfémy Armani Code a Million od Paco Rabanne, takže něco podobného by bylo fajn 8-)

Může někdo poradit?

parfumylacno 19.7.18 17:22

Ako prvé mi napadá možno kombinácia oboch parametrov (sviežejší + tradičný ťažší = zároveň príjemný) by mohol byť parfum Yves SAINT LAURENT L’homme = ten mi napadol ako prvý, pri tejto definícii :)

a k tomu športovému typu + Paco Rabanne, možno PACO RABANNE - Invictus

Aby ste sa „nezľakli“ odkazy odkazujú na parfumy *** - avšak pridal som ich pre lepší prehľad kvôli popisu a zloženiu (ktorý by mal byť rovnaký ako u bežných parfumov - samozrejme kľudne si ich môžete pozrieť v ktorejkoľvek parfumérii)

*edit admin - zrušeny odkazy

Mizyan 20.7.18 14:53

Azzaro Chrome
Prada L’Homme

hromar 20.7.18 15:31

Já bych byl trochu originální. Alespoň malinko.
Sportovní bych volil Thierry Mugler Cologne nebo Hermes Concentre d'Orange Verte, obě velmi příjemné i na sport a prakticky nikdo je mít nebude.
Na normálku a večer Bentley For Men Absolute, taky nikdo v okolí mít nebude.
Dohromady za oba 100+100ml cca 1500 Kč
Lovu zdar :pankac:

Frankie 20.7.18 17:27

@hromar
Skvělý návrh, ale tak pro nás.
Dále souhlasím s tím, že je nikdo v okolí mít nebude, a tudíž nemusí klopit oči (nebo i uši).

Pán (a nikoliv jen on sám) evidentně rád čichá a nosí novodobé syntetické vůně, viz jeho dosavadní zkušenosti, nicméně návrhy nadkolegů dobře vyhovují a míří přímo na tělo.

Něco je však tady špatně… ;-)

hromar 20.7.18 17:32

@Frankie Jak tvrdí náš inkontinentní prezident „jenom idiot nemění názor“.
Když už někdo zabloudí na Arome, mohl by třeba na davové vůně změnit názor, co?!
Já myslim, že jo :-D
YSL a PR je v současné době na úrovni toluenu a nebude líp.

Frankie 20.7.18 17:56

@hunti
Doporučil bych tyto 2 vůně, ani nemusíte sahat příliš hluboko do kapsy.
Sám jsem si je po přečtení recenzí lačně objednal.  

FlirtBoy 20.7.18 18:32

tyto dva imho taktéž uspokojivě plní požadovanou funkci…Black Sun mi navíc Code dost připomíná + je „za babku“

hunti 21.7.18 17:02

Díky za příspěvky. První odpověď přišla o dost později, tak jsem nakonec nevydržel a vybral podle svého uvážení a to Burberry Brit + Encre Noire Sport. Docela spokojenost, akorát ten Brit mi přijde, že je až moc sladký.

Docela se mi zamlouvá ten tip na Black Sun, tak ho vyzkouším příště :)

parfumylacno 21.7.18 17:10
@hunti píše:
Díky za příspěvky. První odpověď přišla o dost později, tak jsem nakonec nevydržel a vybral podle svého uvážení a to Burberry Brit + Encre Noire Sport. Docela spokojenost, akorát ten Brit mi přijde, že je až moc sladký.Docela se mi zamlouvá ten tip na Black Sun, tak ho vyzkouším příště :)

Burberry väčšinou zvyknú byť sladké, ale vedia to s nimi správne vyrovnane namiešať :)
inak dobrý výber a veľa šťastia nabudúce ;)

Váš příspěvek