Poraďte svěženky

Kerze 19.11.09 14:01

Poraďte svěženky

Holky, nakupuju zas dárečky pro klientky a jedna nová kočka mi na dotaz, jaký má oblíbený parfém odpověděla, že LB a ty letní Escady…, ale ráda by zkusila něco jiného v podobném duchu…Tohle vůbec není moje parketa - prosím, napište typy na svěženky, co vás napadne…
Mne napadlo Burberry Summer nebo Nil - to mi lidi hodně chválili - co ještě ? Díky !

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Arnika 19.11.09 14:12

Lancome - BENGHAL, DKNY Women, AA Mandarine Basilic - právě jsem si ji v Tescu stříkla na ruku a na léto by mohla být fajn. Nebo Moschino - I Love Love, to je taková pro mě nositelnější verze LB…

Juana 19.11.09 14:18

Trussardi Bianco, Miss Rocaille Caron, Moschino Funny, Shiseido Energizing, Euphoria Blossom CK, EL White Linen Pink Coral

Ingrid 19.11.09 14:18

Dalí-Eau de Rybylips a Sea & Sun in Cadaqu?s,ta je více ovocnější,meruň­ková,Anna Sui Secret Wish a nebo S.Tacchini BEST,obě jsou z rodu LB.

Ingrid 19.11.09 14:22

Ještě mne napadlo Echo Davidoff, CK In 2U Her a Reverence M.de Bourbon.

tarra 19.11.09 14:24

Lanvin Eclat, Jaguar Fresh, nějaké Aqua Allegorie…

jerry 19.11.09 14:26

souhlad s předchozími tipy +
AA Pamplelune
Eau de Lys
O´Pomelo
La Chevrefeuille
Hippy Fizz
Dior Star
Cristalle eau Verte

Fleur 19.11.09 14:51
Arnika píše:
Lancome - BENGHAL, DKNY Women, AA Mandarine Basilic - právě jsem si ji v Tescu stříkla na ruku a na léto by mohla být fajn. Nebo Moschino - I Love Love, to je taková pro mě nositelnější verze LB…

V jakémže Tescu vedou Guerlaina?

derad 19.11.09 14:58
Fleur píše:
Arnika píše:
V jakémže Tescu vedou Guerlaina?
na Národní třídě.
teď se jmenuje My Národní.
Arnika 19.11.09 15:00

V Tescu na Národní! Dole v přízemí, jak dřív bylo papírnictví a drogerie, jsou teď nově porůznu rozptýlené stojany s parfémy různých značek. Lze i očuchat, aniž by mě tam někdo otravoval, jestli nepotřebuju poradit.

Kerze 19.11.09 15:23

Díky, jste zlatíčka… :D

Potřebuju, aby to nebylo moc drahé a do pětistovky se vejdou:

CK IN2U
Burberry Summer
Lanvin Eclat
Ralph
Palph Cool

Takže která má největší naději naslepo ? :D

WildOrchid 19.11.09 15:28

me se docela libila letni verze Arpege, ta s tema notickama. I Eclat d'Arpege je fajn.

tarra 19.11.09 15:40

Jestli to má být vyloženě svěženka, tak CK IN2U může někomu připadat sladký.

Fleur 19.11.09 15:44

Éclat d´Arpege - ten nemůže milovníky svěženek ničím naštvat.

A díky Arnice a Deradovi za ten tip na My na Národní!

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama