Poraďte vůni na schůzku s fajnšmekry na vůně

Sára 18.09.08 14:37

Poraďte vůni na schůzku s fajnšmekry na vůně

Potřebuji vaše tipy. Mám v říjnu jednání, kterého se budou účastnit i zástupci francouzké firmy (hlavně muži spíše ve věku nad 5O let, kteří se pohybují i ve světě kosmetiky a parfémů - takže asi jen tak z něčeho na zadek nespadnou. Čím by jste se nevoněly na den a čím na pozdější večírek v restauraci abych se cítila dobře a navíc abych projevila dobrý vkus :lol:??? Moje polička je - no však vidíte,ale jsem ochotna si ještě cokoliv nového sehnat a přikoupit, kromě toho, že miluji hodně vůní se nejlépe cítím v teplejších vůních, výraznějších, které nemusím co hodinu přestříkávat. Děkuji za vaše tipy.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

18.09.08 14:51

Myslím, ze tá ktorú máš v ikonke ta urcite nesklame na takuto prilezitost. nadherna vôna! Hmm, tu by snad poradil dobre nas člen miniparfums.

Ada 18.09.08 14:52

Francouzi? Chypre :) Mitsouko, Y, No. 19.
Vždycky můžeš nasadit Coco - z toho by si možná na zadek nesedli, ale vůně je to pořád krásná a elegantní, osvědčená klasika. No.19 nebo Y, jestli chceš působit především elegantně a ne přehnaně žensky. Nebo je knock-outuj Body Kourosem :mrgreen:

Co bych si nebrala: nic velkého typu Amarige, Fracas, Poison, nic sexy - Shalimar, Organzu - nic něžného - Bois Farine. Na jednání by to asi fakt chtělo něco, co bude vyzařovat vkus a eleganci.
A hlavně nanášet velmi jemně, beztak mají parfémů plné zuby, když v tom pracují :)

Chypre pak můžeš klidně nechat i k jídlu v restauraci…

klubko 18.09.08 14:55

Já bych dala No. 5. Ale jestli si správně pamatuju, tak ji moc nemusíš, viď? Jinak jsem ji teď nedávno zkoušela v parfumerii a nevím proč, najednou mi přišla hezčí, snesitelnější, uměla jsem si ji na sobě představit. Pak jsem se podívala pořádně, byla to EdT. Že by mi vyhovovala spíš tahle verze?

Sára 18.09.08 14:59

taktéž jsem přemýšlela na den Mitsoukou, napadla mě i L´eure Bleue nebo Jicky v mírné aplikaci, večer půjde spíše o neformální posezené po večeri se popíjí a kouří - oni doutníky, já cigarety - takže tady tápu.

klubko 18.09.08 15:00

Něco, co jde k doutníkům a cigaretám… hmmm :)

Sára 18.09.08 15:03
klubko píše:
Já bych dala No. 5. Ale jestli si správně pamatuju, tak ji moc nemusíš, viď? Jinak jsem ji teď nedávno zkoušela v parfumerii a nevím proč, najednou mi přišla hezčí, snesitelnější, uměla jsem si ji na sobě představit. Pak jsem se podívala pořádně, byla to EdT. Že by mi vyhovovala spíš tahle verze?

ne pětku bych nesnesla, ani Edt , nechávám ji doma jen proto, že jsem sběratelka,nádherná a podobná mi přijde typově Amouage Gold - zkoušela jsem, taky se v ní necítím dobře.

Sára 18.09.08 15:05
klubko píše:
Něco, co jde k doutníkům a cigaretám… hmmm :)

vyzkoušený mám L´eau Ambré - ten nevadí a kouř ji nijak neublíží ale není moc elegantní spíše taková na svádění a to nechci :wink:

PetraSK doma 18.09.08 15:22

na deň niečo triezve, sviežo-drevitých, aj chypre kľudne - napr. Ysatis, alebo No.19 alebo Jicky /určite niečo francúzske, kedže oni sú veľkí vlastenci :)/ a na večer niečo sexy, ženské a zmyselné a kľudne by som šla do talianov /Prada, Gucci / alebo do španielov /Paloma Picasso alebo Narcisso Rodriguez./ A kľudne si daj aj niečo pánske, myslím, že je to šarmantné a nekonvenčné. Čo tak niečo z pánskeho Chanelu alebo Diora?

Sára 18.09.08 15:27

jaj, tak k pánským vůním mám nějaké zábrany - třeba pánské Amouage jsou fakt nádherné ale nesměla bych vědět, že jsou pánské

zdensy 18.09.08 15:28

Na den Chanel Cristalle :)

Sára 18.09.08 15:36

tak ten jediný z Chanelů nemám a neznám - musím vyzkoušet

zdensy 18.09.08 15:41

Mně se moc líbí, mnohem víc než No. 19. Napiš potom, jak dopadl :wink:

klubko 18.09.08 15:43

Cristalle je pěkná. Ujíždí trochu jiným směrem, než kam míří můj nos, ale jo, ta by šla :)

Oleka 18.09.08 16:29
klubko píše:
Něco, co jde k doutníkům a cigaretám… hmmm :)

elegantní na jednání a pak do restaurace - hlasuji pro chypre, nic příliš orientalního a vůbec bych nebrala Chanely - to může dnes už každý.
Z chypre může být i Fendi v skromné aplikací, Misouko, L'heure Bleue, ještě bych vyzkoušela něco z L' Artisanů, na tvé políčce vidím Bois Farine - tu bych klidně také brala

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama