Porcování Creed, Tom Ford a jiné...

Petrajs 24.10.19 14:46

Drazí přátelé, nechci nic zakřiknout, ale oba medvědi už by měli být na cestě, a pokud vše dobře půjde (ťuk ťuk), měli by u mě být příští pátek, následně tedy mohu začít porcovat.

Předesílám, že budu porcovat do lékovek, tak jak je zde zajetým zvykem.
Flakony Juli (10/50/100ml - 69/89/99kč) dodám pouze na žádost, jsem schopen sehnat pouze za uvedené ceny. Pokud ví někdo, jak se k nim dostat za ceny lepší, radu uvítám a rád zařídím.

Osobní předání bude možné po dohodě v Brně, jinak budu zasílat poštou.
Co půjde, budu se snažit odeslat jako doporučené psaní, což by mělo být kolem 60Kč.

Napíšu, jakmile zásilka dorazí a potom to vše individálně dořešímě.

Zatím všem děkuji za účast.

rocky 25.10.19 13:15

@Martin29 přečetla jsem celé vlákno o Aventusu, a když nad tím tak přemýšlím, nejsi náhodou v tom? :think: nebo andropauza.....?

Martin29 25.10.19 22:22

Omluva Tomášovi

Veřejně se omlouvám Tomášovi a všem které jsem nařkl ohledně aventusu vůně se rozvinula a je úplně jiná má reakce byla neadekvátní situaci ještě jednou všem kterých se to týká (týkalo) se omlouvám za vzniklou situaci. Přeji krásný večer.

Magnolie1 25.10.19 22:37

@Martin29 klobouk dolů před tebou :potlesk: jsem ráda, že se to vysvětlilo

sans effort 26.10.19 13:01

@Martin29 chybu uděláme každý, ale jen chlap jí dokáže přiznat.

Renusatko 27.10.19 09:50

@Martin29 :palec: Jak by řekly moje děti „Dobře ty“

Petrajs 30.10.19 12:03

Drazí přátelé,

aniž bych to chtěl zakříknout, tak to vypadá, že zásilku budu mít opravdu o víkendu doma.

Abych to zbytečně nezdržoval, zájemci se mi mohou postupně začít hlásit do soukromé zprávy, potvrdit zájem a množství, zda je zájem pouze o podíl v lékovce, nebo i flakon s rozprašovačem (10/50/100ml - 69/89/99kč) a preferovaný způsob dopravy - osobní předání v Brně, nebo pošta, v případě pošty adresu. Následně zašlu konečnou částku a číslo účtu.
V ideálním případě můžu začátkem příštího týdne začít rozesílat.

Petrajs 2.11.19 14:51

Tak medvěd už je úspěšně doma.

Tímto bych tu chtěl vyslovit ještě jednou obrovské díky @Rosa N. za ohromnou ochotu a pomoc s dopravou do ČR, a to se ani neúčastní porcování! Je opravdový balzám na duši vědět, že takoví lidé jsou mezi námi.

morricone2209 3.11.19 13:53

TOM FORD BEAU DE JOUR

šel by někdo do tohoto parfému ?? Prý velká podoba s Rive Gauche…

Petrajs 3.11.19 20:13

@morricone2209 Ahoj, tuto vůni už mám také delší dobu v hledáčku, ale ještě jsem neměl možnost nikde vyzkoušet. Nicméně, podle informací na internetu je discontinued, takže by asi bylo třeba jednat rychle. Přivedla mě na ni udávaná podobnost právě s Rive Gauche, která se jíž prakticky nedá sehnat.

Frankie 3.11.19 20:34

Gentlemeni,
když už „teda“ nevíte, co by roupama…, :palec:
kupte si za 680,–/90 ml Black Onyx.
Nebo nestačil by za 461,– Azzaro L'Eau/100 ml?

Frankie 4.11.19 14:50

@sans effort
Armaf Black Onyx

sans effort 4.11.19 17:52

@Frankie tak tu neznám. Jestli ji máš, tak ji vezmi s sebou na příští sraz.

Rosa N. 5.11.19 11:11

Onyx

..a esoterika :lol:

@Frankie ano, vezmi! :palec:
Onyx je údajně kámen abstinujících kofeino/milů (filů) přidáno mnou, ;-) 8-) :hug: kuřáků i alkoholiků.., neboť je to kámen sebekontroly a sebeovládání. Toto odolávání závislostem,
při kterých je onyx výborným společníkem, nás vede k vážnosti a nutí nás vážně si uvědomit, že jen my jsme strůjci vlastního osudu a jen na nás záleží, zda se dál budeme mučit se závislostí, která nás postupem času méně a méně uspokojuje nebo zda vezmeme osud do vlastních rukou a vytrváme v odolávání svodům, jenž do našeho života stejně nepřináší nic dobrého.

Stránka:  « Předchozí 1 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 Další »
Váš příspěvek