Porovnáte druhy Eternity???

římanka 11.05.09 13:21

Porovnáte druhy Eternity???

Mám ráda klasickou Eternity od CK, ale na léto bych chtěla něco lehčího, svěžejšího, květinového. Popíšete mi třeba vůni Eternity Moment? Ta mě docela láká? A jak voní všechny ty Eternity summer? Koukala jsem, že je nová i na rok 2009. Máte s těmito nějaké zkušenosti? Děkuju:-)


Reklama

PetraSK doma 11.05.09 13:45

ja mám okrem klasickej Eternity aj Eternity Purple Orchid a tá je ťažšia, orientálnejšia a suchšia, porovnala by som ju k Alien, ale nie vôňou, skôr typovo. Eternity Summer asi 2008 alebo 2007 som voňala a bola to tiež úplne iná vôňa ako klasická Eternity, ľahšia, sviežejšia, zelená, páčila sa mi.

Fleur 11.05.09 19:58

Já mám Eternity Love - slaďoučká, růžovoučká!

Katka 11.05.09 23:11

Teda, římanka mi asi čte myšlenky,
právě jsem hledala nějakou zmínku na fóru o Eternity Moment..
Právě jsem se „pročichala“ k původní Eternity, ale na Moment by mě lákalo složení, které mi připadá ale naprosto odlišné od té klasické.
Moc prosím, jestli někdo znáte obě, o srovnání, popř. krátkou recenzi;)

Kamikaii 12.05.09 10:35

Objevila jsem vzorek Eternity Moments a vzala si ho na víkend, at´nemusím tahat velkou flašku. K tomu mám mini tělové mlíko.
Po víkendu a asi třech dnech uvažování objednala na netu. :lol:

Na vaše přání jsem si ted´prskla na ruku.

Ale co o tom napsat.

Klasickou Eternity nevím, zkoušela jsem moc dávno, myslím že mně nijak nezaujala. Loni jsem zkoušela letní edici, nějak taky nic :lol:

Moments mně ted´dostala. Kdysi mi přišla moc bonbónková, ale ted´se mi nezdá. Naopak mi připadá svěžejší, než si pamatuju. Dost mně dostalo to tělové mlíko, úplně jsem z toho byla blažená :lol:

Jak to popsat, nevím. Ovocně květinová, růžová barva flakonu sedí. Cítím tam citrusy, ale jsou harmonické s ostatním. Co tam jsou za kytky nevím :oops: :roll:

Na mně vydrží středně a není tak jemná, abych ji necítila.
Asi jsem moc nepomohla :roll:

Katka 12.05.09 12:12

Ale jo, pomohla;) vážně uvažuju, že ji taky risknu naslepo, vzhledem k cenám na netu. Obecně růžové vůně (jako s růžemi i růžové-ovocné) mi sedí, pokud nejsou ublemcaně sladké.. Ó jé, tak mám o čem přemýšlet 8)

římanka 12.05.09 12:34

mam koupit naslepo?

…holky, kde se dá koupit nejlevnějc? a kde to mlíko? to jsem nenašla? mam to risknout naslepo, když se podíváte na mou polici a zkušebník, poznáte z toho, zda by se mi to líbilo? proč jen jsou ty parfémy tak drahé… ach jo:-)

Fleur 12.05.09 13:01

Z tvé poličky toho zatím moc poznat není, ale když vycházím z předpokladu, že se ti líbí klasická Eternity, tak je eliminováno nebezpečí, že by ti nějaký její tón v odnoži Moment vadil. Pokud hledáš něco svěžího, letního, tak složením by Eternity Moment nemusela být vedle, zvlášť když ti nevadí ani sladší vůně. Koupě naslepo mají pochopitelně svá rizika, zase je to ovšem adrenalin!

Trillian 12.05.09 13:34

Eternity Moment som mala aj s telovým mliečkom. Mne sa veľmi páčila, rada by som si ju kúpila znova. Dostávala som na ňu aj veľa pochvál.
K samotnej vôni: veľmi zaujímavá ružička, sladká, ale nie moc, jemná, napriek tomu dosť výrazná a trochu svieža. Nemyslím si, že by to bol typ vône, ktorá by niekomu vadila, nie je to však klasický typ univerzálnych líbiviek.


Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama