Používáte Clinique čistící vodu?

chavah 20.08.09 05:48

Používáte Clinique čistící vodu?

Moje trvalka je dvojka.Stíráte jednosměrně obličej podle návodu nebo kroužíte a čistíte ? Přiznám se k tomu druhému, protože při prvním způsobu se mi žádná velká špína na tamponku neobjeví.Při druhém je to humus.Měnit to nebudu, ať se poradkyně třeba staví na hlavu.

Reklama

Myskamauska 20.08.09 08:30

..mám jinou značku a Clinique nepoužívám,ale taky kroužím a kroužím :oops: :oops: :oops:

blackdakini 20.08.09 10:26

Používala jsem, a také čistící mýdlo. Po nějaké době se mi zdálo, že přestává fungovat. Momentálně střídám, podle roční doby a období v měsíci mléko a vodu Dóliva (mastnější) a citrusové mléko a vodu (méně mastné) od Ryoru. Obojí mi příjemně voní, účinkuje a je levné. Různé pokusy pořídit si něco „kvalitního“, rozuměj drahého a značkového na již ne zcela mladou pleť, ztroskotaly. Buď to nefungovalo, nebo jsem se osypala.

Violette 20.08.09 11:10

Značka Clinique mi vůbec nevyhovuje, přestože všude hlásají, jak je vhodná pro citlivou pleť se sklonem k alergiím. Měla jsem spoustu různých vzorků a nesedlo mi fakt nic, naopak jsem měla vždy divný pocit, stažený a vysušený. Na čištění používám micelárku od Biodermy (červenou). A kroužím.. 8)

Popelka 20.08.09 11:32
Violette píše:
Značka Clinique mi vůbec nevyhovuje, přestože všude hlásají, jak je vhodná pro citlivou pleť se sklonem k alergiím. Měla jsem spoustu různých vzorků a nesedlo mi fakt nic, naopak jsem měla vždy divný pocit, stažený a vysušený. Na čištění používám micelárku od Biodermy (červenou). A kroužím.. 8)

u mě to samé.Ta micerální voda je supr :lol:

Janka 20.08.09 14:01

Dlouho jsem hledala a osypávala se, až jsem taky zakotvila u Biodermy. mám ráda i tu vodu ve spreji, to je fakt vychytávka

blackdakini 20.08.09 14:09

Jo, a Bioderma. Také mám a je skvělá.

chavah 20.08.09 17:07

tak to mám zřejmě kůži z nějakého tlustokožce.Mě ta dvojka s mentolem vysloveně dělá dobře.Jak není v pleťové vodě alkohol, tak to nevyčistím dočista.

manolia 20.08.09 17:12

Já zrovna mám tu sadu Clinique 3kroky(poprvé),pou­žívám a zdá se,že ta voda je docela agresivní,ale čistí dobře,řekla bych,zatím používám zhruba dva týdny ,kroužím taky.

emily 03.09.09 01:18

Voda vraj taká má byť, keďže je exfoliačná… No ja som si tiež nie istá, lebo mi ide odhorieť celá tvár-ale zasa vynikajúco dočisťuje, preto mám objednanú 1° na skúšku, mám suchú pleť:( A nič mi nerozpustí make up/tónovací krém lepšie ako Liquid Facial Soap Mild.

Liba 03.09.09 22:08

Já jsem ty 3 kroky používala úspěšně 2 roky (měla jsme vodu 2). Ted po porodu se mi změnila plet a nemuzu ji. Kdybyste měli zájem, mám nepoužitý gel - krok 1 (200 ml s pumpickou), cca pred rokem z duty free. a ruzovou vodu 2 (200 ml), tam mám ubráno tak 2cm. Skoda, ted hledám jinou značku.

emily 03.09.09 23:34

A akú máš teraz pleť? Inak o ten krok 1 by som aj mala záujem ak je to LFS Mild.

Liba 04.09.09 20:48

No, já ji mám ted více citlivejsí a sussi. Predtim jsem mela normal. Ted se de facto vubec nemazu, jen strikam vodou ve sprayi.
jinak nabizim opravdu ten CLFSM …viz inzerce …

Clinique Liquid Facial Soap Mild 200ml- Pleťové tekuté mýdlo.Šetrně cistí i odstraňuje make-up.Nevysušuje pleť.
STEP 1 z 3 fázového čístícího programu Clinique.
NOVÝ, z duty free shopu. Po porodu se mi změnila plet:-( Hledám jinou značku. Pořizovací cena 550,– Nabízím za 390,–

Pokud bys mela zajem, napis do SZ.
Zdraví Líba

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama