Používáte parfémy, když máte malé miminko??

blebleska 19.1.21 01:46

Používáte parfémy, když máte malé miminko??

Ahoj, ráda bych se zeptala, jestli, popř. odkdy jste používaly parfémy, když jste měly malé miminko? Mám skoro 4 měsíční holčičku a i přesto, že mám teď několik nových parfémů, tak je vlastně nemůžu používat - přeci jen ji mám přes den v náručí, tulí se ke mě, kojím, tak si říkám, že by ji to mohlo vadit… Celkově je to teď naprd i skrz Covid, že skoro nikam nechodím a tak se vlastně ani není kam vonět, takže maximálně si dám antiperspirant a tím mé vonění se končí :think: … Můžu se nastříkat maximálně tak do obchodu, kam chodím až večer a pak jdu rovnou do sprchy nebo na rolák či šálu ven na procházku s kočárem, to oblečení pak ze sebe sundám… No je to jen takový povzdech, hlavní je, že je mimčo zdravé, že jo :srdce: ;-) … Ale nebudu kecat, vůně mi chybí, jak já bych se tak ráda pořádně pokropila :andel: :-P

mimi 19.1.21 13:28

Nie som síce rodič, ale chápem, že bábetko nechcete rušiť niečim iným ako vlastnou vôňou. No možno zaryté aromačky by vám napísali, že nech si dcérka zvyká :-) Ale teraz vážne. Využite každú príležitosť použiť vôňu aspoň na tú chvíľku do obchodu, alebo prechadzku, kľudne aj na ten šál. Aby sa tie vône nepokazili. Ja viem, majú dlhú trvanlivosť ale predsa.

Teraz sa celkovo voniam málo (doma sem tam dám Earl grey and cucumber), ale aj keď idem do obchodu, alebo len okolo domu „po práci“, tak si na bundu niečo jemne streknem, pre potešenie v tejto dobe. Mám totiž načaté tri vône a už sa mi pár krát stalo, že sa pokazili, čo som si ich tak šanovala. Takže ich používam keď to ide.

PaK 10.2.21 10:15

Když jsem měla malá miminka, tak jsem se v podstatě vůbec nevoněla. Bojovala jsem v obou případech s kojením, tak jsem opravdu chtěla, jen aby děti cítily moji vůni a nic je neomezovalo. Maximálně jemný antiperspirant.

Váš příspěvek