Práce a ubytování v Praze

L von James 23.1.16 16:27

Práce a ubytování v Praze

Už dlouho přemýšlím o práci v Praze, i zahraničí, ale momentálně řeším tu Prahu. Hledám všude po webových portálech, ale zkusím to i tady. Nevíte Vy sami o nějakých nabídkách, doporučeních? Poslední dosažené vzdělání mám středoškolské ekonomického směru. Takže bych byl asi rád za něco do obchodu, co se týče prodeje, kancelář, asistent, informace, promotér. Ale nevybírám si, to je jen příklad, do začátku beru určitě vše. Předem děkuji za jakékoliv nabídky včetně ubytování, či hledání spolubydlícího do začátku.Určitě bych také uvítal do začátku nějakého průvodce, který by byl ochotný a udělal si chvíli čas ;)

Ukulemba 24.1.16 02:01

Práce je v Praze řekla bych teď dost,konkrétně ti ale neporadím. Co potkávám, jsou pouze nabídky prodavaček v obchodech s oblečením a tak. A že jich není málo. Ale tuhle jsem čučela na netu, jestli mě něco neosloví a nabídek různých je hodně, ale to sis určitě všiml :) . A co se týče bydlení, dost nabídek najdeš jak na byty, pokoje a spolubydlení na facebooku ve skupinách bydlení Praha a podobně. :)

ijáček 24.1.16 02:41

Příspěvek upraven 24.01.16 v 13:53

drisha 24.1.16 10:01

IT supporter pro NNIT

Ahoj,

pokud ovládáš angličtinu a rozumíš počítačům, aspoň trochu, tohle je zajímavá pozice: http://nnitczechrepublic.jobs.cz/pd/1060332728?…

L von James 24.1.16 20:37

Příjemný večer,

v první řadě Vám všem chci poděkovat za ochotu a chvíli Vašeho drahocenného času sem něco hodit a zmínit. Pomůžete mi tím vážně hodně a děkuji.

@Ukulemba Ano, je to tam celkem různorodé. Nebráním se do obchodu, či někam na informace, dělat asistenta a tak dále. Dříve jsem dělal Promotéra. Rád poznávám a komunikuji s lidmi, chtěl bych u toho tak nějak zůstat a nebýt zavřený někde u pásu či pokladny :kytka:

@drisha Angličtinu jsem nepoužil 5 let, naposledy jsem aktivně mluvil, když jsem z ní maturoval :? S počítačem bych asi neměl mít vůbec problém.

Karlinka2 26.6.20 09:49

Práce a bydlení

Řekla bych, že s prací v Praze To bude o dost jednodušší než s bydlením. Těch pracovnich příležitostí je tam opravdu nepřeberné množství. Dneska už je spousta pracovních portálů a když člověk odpovídá na velké množství nabídek, něco určitě vyjít musí. No a i to bydleni asi nebude úplně problém, když tedy nemáte vyloženě takovéhle nároky, kde si musí člověk na bydlení čekat, tak se nějaký malý byteček určitě sehnat dá.

Váš příspěvek