Prada a Prada Intense

maricka 22.10.08 00:27

Prada a Prada Intense

Uvažuji o koupi Prady naslepo a rozhoduji se mezi klasickou a Intense. Máte někdo zkušenosti? Někdo tvrdí, že klasická je sladší, další říkají, že sladší je Intense. Ráda bych si vybrala tu, která déle vydrží, je sladší, teplejší a luxusnější… Poradíte? A pak ještě jedna otázka, ráda bych si ji pořídila s balonkovým rozprašovačem, ale u Prady Intense je na lahvičce s balonkem kryt a nejde vidět dovnitř, je ten kryt sundávací?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

maricka 22.10.08 18:02

...

Vážně nemáte nikdo zkušenost? Škoda… Kdyžtak kdyby byl někdo ochotný mi zevrubněji popsat alespoň jednu z těchto vůní, díky moc:-)

Kriss 22.10.08 18:07

Maricka, uz sa to tu riesilo. Skus sa pohrabat v archive.

edinka 22.10.08 18:09

Na Pradu Intense jsem nikde nenarazila, abych jí mohla vyzkoušet, všude měli jen klasiku a Tendre. Ty mně voní obě :cry: , smutný smajlík proto, že teď mám moc vydání a nemůžu si je koupit, ale jednou… :D
Intense by mně proto taky zajímala, snad na ní narazím.

Sára 22.10.08 19:23

mám Prady všechy - Tendre příliš nemiluje ale klasická Prada a Prada Intense jsou perfektní teplé orientálky– jsou takové já tomu říkám řezané - sladké ale ne tak jako třeba Flowerbomb - mají v sobě prostě určitou ostrost. Můj pocit je, že Intense je méně sladká ovšem obě jsou krásné - nedoporučuji koupit verzi De luxe s balónkovým rozprašovačem - je na prd.

maricka 22.10.08 19:31
Sára píše:
mám Prady všechy - Tendre příliš nemiluje ale klasická Prada a Prada Intense jsou perfektní teplé orientálky– jsou takové já tomu říkám řezané - sladké ale ne tak jako třeba Flowerbomb - mají v sobě prostě určitou ostrost. Můj pocit je, že Intense je méně sladká ovšem obě jsou krásné - nedoporučuji koupit verzi De luxe s balónkovým rozprašovačem - je na prd.

Jaktože je „na prd“? Právě tu si chci pořídit… Já vím, je to zbytečný luxus, ale ten balónek mi přijde tak nádherně nostalgický…

Kriss 22.10.08 20:45

No, balonik mozno nostalgicky je… len neviem, ci ti nostalgicke bude pripadat aj to, ked sa z nostalgickeho flakonu vona za 2000 jednoducho vypari… alebo vyleje v kabelke :roll: co ten balonik fakt robi

Sára 22.10.08 20:56

ano vypadá krásně, ale je to opravdu hrozně nepraktické - mě osobně vytekla celá Prada Intense do kabelky - navíc jsem s tím vždycky půl hodiny pumpovala, než jsem něco vypumpovala.

Ada 22.10.08 20:56

Balónek je hezký, ale nepraktický. Jestli chceš mít vůni postavenou na stolku a nikam ji nenosit, a hodláš ji brzo vyvonět, tak jo, ale jinak bych to neriskovala, opravdu se to rádo vypařuje a vylévá.

maricka 22.10.08 21:03

...

Jak se ta vůně může vypařit? To nechápu… Jinak o rozlití se nebojím, vůně nenosím, mám je pořád doma, stříknu se vždy jen ráno…

Kriss 22.10.08 21:28

Ver tomu, moze. Pri balonikovom rozprasovaci sa dnu dostane viac vzduchu a aj otvor je vacsi, takze sa moze pokojne stat, ze o mesiac bude zo 100 necela 50 , ale kupelna bude za to krasne vonat. :wink: ale niet nad vlastnu skusenost :wink: Ak si ju kupis, potom poreferuj.

Fleur 23.10.08 08:24

Skvěle se bavím! Také mi balónek připadal úžasný (a zvláště když je k němu i nějaký rozkošný střapeček, hmmm…) a jak skvěle se vyjímal na nočním stolku z konce 19. století - ten stolek o flakónek s balónkem přímo žadonil!!! Pozdě jsem zjistila, že obsah vůně se dostane ven pouze některými cestami: buď odpařením, nebo tak, že s flakónkem mrštím o zem. Ale dekorace to byla móc pěkná.

Kriss 23.10.08 09:15

:lol: :lol: to si krasne vyjadrila

Amy 23.10.08 09:21

:conf: To jste mě moc nepotěšily holky, já chtěla všechny tři elixíry od Diora, s balonkem :cry: :cry: Ale ne kvůli balonku, ale protože krásně voní, snad se dají koupit tedy i bez

Ada 23.10.08 09:22

Koupila jsem jednou mámě k vánocům Coco v balení bez rozprašovače (asi je nějaký plnitelný flakon, i když si ho teď nevybavím - takový ten černý, co vypadá jako rtěnka?) a aby to nemusela přelívat do refanu, dala jsem jí k tomu ještě flakon s balónkem. Vždycky si do toho trošku odleje a vystříká to dřív, než se to může začít odpařovat - u mojí maminky nemají parfémy na nějaké odpařování a kažení čas :) Má ho dva roky a pořád funguje, nikdy s ním nebyly problémy.
Takže jo, ale jak jsem už psala, musí se to používat tak, jak to bylo zamýšleno, nečekat to samé jako od hermeticky uzavřeného klasického rozprašovače.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama