Prada Candy L'Eau

Alex 19.02.13 17:44

Prada Candy L'Eau

Prada Candy L'Eau 50/80ml EdT
http://www.nstperfume.com/…ndy-leau.jpg
citrus notes
floral notes
white musk, benzoin, caramel

04/2013

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Frantatata 19.02.13 18:54

http://www.nstperfume.com/…new-perfume/

Skutečně mne zaujal jeden komentář, v podstatě vyjadřuje i moje tajné přání. :lol:

Cituji…
„I hope they do a male version, maybe Hard Candy Pour Homme?“

opoponax 04.04.13 16:00

Nádhera! Páči sa mi oveľa viac ako Candy. Začiatok je citrusovo kvetinový, harmonický, hebký, v pozadí cítiť jemný závan karamelu, ako keď otvoríte karamelky a ostanú vám na prstoch. Časom sa ukáže aj benzoe, ale karamel ostáva „ukáznený“, nevyskakjue. Kvety sú hebké, krémové. Dokonalá kompozícia, pre môj nos! :andel: Bravo!

Paradoxne: Pre mňa je Candy slabým odvarom z Candy L´eau. (Dá sa ovoňať v Marionnaud)

Kerze 04.04.13 17:40

Klasická Candy je stálicí moji police a sázkou na jistotu na komplimenty. Tohle je PŘÍŠERNÉ !!! :poblion:

Frantatata 04.04.13 18:23
@Kerze píše:
Klasická Candy je stálicí moji police a sázkou na jistotu na komplimenty. Tohle je PŘÍŠERNÉ !!! :poblion:

Slovo příšerné je jistě sugestivnější než nudné, nanicovaté.
O to víc láká ke zkoušce. :think:

Kerze 04.04.13 18:44
@ledifia píše:
JAK příšerné?

Natahuje mě z toho… :D

pichjit 04.04.13 19:41

Mám jí jen na papírku a cítím zase Candy, jen svěžejší. Jenže karamel má být sladký, max. doplněný vanilkou a oříšky nebo čokoládou, ideálně ve skleněném poháru na terase cukrárny, za mně opět ne.

Sára 04.04.13 22:29

to mě začíná zajímat, původní Candy se mi líbí moc a jestli je to říznuté citrusy tak z toho mám trochu strach…ale vyzkoušet budu muset

Kerze 05.04.13 07:31

Ono totiž, v Candy sice není uvedena ambra, ale pro mne je Candy ambrovka, já ji tam hodně cítím…ambra s citrusy, to je prostě mazec,si to představte…L´Eau není nějak moc silná, ale je fakt divná, instinktivně jsem doslova ucukla…ale flakonek hezký… :)

pichjit 05.04.13 08:14

No tak já mám v klasice jen ten karamel. Citrusy, ambru, nic z toho ani z rychlíku. Mně vyloženě otravuje, ale s grácií, L'Eau by mě otravovala zbytečně.

jerry 08.04.13 20:05

Tak mě vysloveně nesedla - to, co vyrovbila na mé kůži se vůní moc nazývat nedá :?

Kerze 15.04.13 07:41
@jerry píše:
Tak mě vysloveně nesedla - to, co vyrovbila na mé kůži se vůní moc nazývat nedá :?
Že? Je to fakt hodně divné…
Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama