Prada Infusion d'Iris II + objednávka refanů

Stránka:  « Předchozí 1 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »
hanak 16.3.11 10:47
zuz.ka píše:
Prada Infusion d'Iris - Jaro 2011

1ml cca 6,–

veruška 20 ml
paty 50 ml
zuz.ka 30 ml
Acylpyrinka 100ml
Kaczka 50 ml
Zuza 20 ml
Atanera 50 ml
hanak 50 ml
berush 25 ml

naplněno

Holky posílám Vám SZ :wink:

Holky, já dnes u haifi voněla k téhle Pradě a je to náááádhera, byla jsem hodně překvapená a teď tady fňukám, že jsem si měla objednat rovnou 100ml, ne-li víc :bang: :conf: , když to má tak krásnou cenu ! :P

Je to skutečně nádherně svěží jiskrná a přitom něžná vůně na léto. :heart:

Kdyby se výhledově chtěl porcovat další tenhle medvídek, okamžitě se hlásím ! :wink:

zuz.ka 16.3.11 11:25

Aktuálně:
Prada má dnes dorazit, na refany budem chvilku čekat. Meduza dnes nebo zítra otevírá vlákno na objednávku flakónů, jakmile se nasbírá, abychom měly refany za velkoobchodní ceny, posílá objednáku a pak nám je pošle. (Pokud byste některá chtěla refany navíc, napište a vezmu je k sobě, ať nemáte dvojí poštovné za Pradu a pak za refany od Meduzky. Poslala bych Vám je společně s Pradou)

Hanak, ano je to taková pozitivní a nekonfliktní vůně :wink: Celoroční, akorát v teplejším létě bych s ní byla opatrná.

Můžeme ještě zkusit jestli se nasbírá druhá láhev během sbírání refanů. Takže Hanak jestli chceš, napiš se a uvidí se podle zájmu.

hanak 16.3.11 11:37
zuz.ka píše:
Aktuálně:
Prada má dnes dorazit, na refany budem chvilku čekat. Meduza dnes nebo zítra otevírá vlákno na objednávku flakónů, jakmile se nasbírá, abychom měly refany za velkoobchodní ceny, posílá objednáku a pak nám je pošle. (Pokud byste některá chtěla refany navíc, napište a vezmu je k sobě, ať nemáte dvojí poštovné za Pradu a pak za refany od Meduzky. Poslala bych Vám je společně s Pradou)

Hanak, ano je to taková pozitivní a nekonfliktní vůně :wink: Celoroční, akorát v teplejším létě bych s ní byla opatrná.

Můžeme ještě zkusit jestli se nasbírá druhá láhev během sbírání refanů. Takže Hanak jestli chceš, napiš se a uvidí se podle zájmu.

Děkuji :) Prosím tedy o 100ml :D

zuz.ka 16.3.11 12:07

Prada Infusion d'Iris - Jaro 2011

1ml cca 6,–

veruška 20 ml
paty 50 ml
zuz.ka 25 ml
Acylpyrinka 100ml
Kaczka 50 ml
Zuza 20 ml
Atanera 50 ml
hanak 50 ml
berush 30 ml

naplněno

2. láhev (uvidíme jestli naplníme)

hanak 100 ml

zbývá 295 ml

berush 16.3.11 20:13

na mě z předchozí várky zbylo 30 ml, takže z této bych si vzala 20, tedy celkem 50ml.

zuz.ka 16.3.11 21:45
zuz.ka píše:
Prada Infusion d'Iris - Jaro 2011

1ml cca 6,–

veruška 20 ml
paty 50 ml
zuz.ka 25 ml
Acylpyrinka 100ml
Kaczka 50 ml
Zuza 20 ml
Atanera 50 ml
hanak 50 ml
berush 30 ml

naplněno

2. láhev (uvidíme jestli naplníme)

hanak 100 ml
berush 20 ml
zbývá 275 ml

zatím to píšu takto „blbě na 2ד, protože nevím, jestli druhý flakón nasbíráme (pokud ne, rozdělíme 1. tak, jak je domluven) :wink:

zuz.ka 19.3.11 08:49

Pro všechny zájemce:
nechávám to tu otevřené do zítřka tj neděle. Pak uzavíráme, stejně jako objednávky refanů. Pokud se nenasbíráme na druhou láhev, nevadí. Určitě se bude v budoucnu plnit znovu :wink:

zuz.ka 20.3.11 20:40

Ahoj holky,

za chvíli rozešlu všem podklady k platbě. Tak jak jsem naplnily 1. flakón.
Prada vyšla na 2023,– což při 395 ml (5ml rezerva) vychází na 5.12 Kč za ml :D

Částku k platbě tvoří: parfém+refan+poštovné (podíl na poštovném refanů ke mně a doporučená pošta k Vám)
Jakmile dorazí refany, naporcuju a odesílám.

Druhý flakón jsem zatím nenaplnily, nevadí. Bude-li zájem a velká balení k mání, budeme za nějaký čas plnit znovu. :wink:

zuz.ka 21.3.11 23:04

Holky trochu se nám to popotáhne :( Teď jsem si přečetla zprávu od Meduzky (objednává pro nás refany) a dodávka refanů by mohla být snad někdy příští týden. (v to doufám, jelikož od 2.-7. 4. jsem pryč) Kopíruju její zprávu sem. Každopádně nezoufejme ta vůně za tu ceny opravdu stojí a vyplatí se na ni počkat :D

Jelikož jsem naivka chloupoučká, nenapadlo mě ověřit si, jak je na tom pan Vaňkát se zásobama. Ten mi teď psal, že nemá tolik Julinů! Měly by být koncem měsíce, snad pr. týden, ještě mi upřesní. Proto prosím, kdo nechce čekat, ať mi napíše o storno (v případě proběhlé platby samozřejmě vrátím). Omlouvám se tímto za komplikace, jsem chytřejší pro příště :oops:

berush 22.3.11 14:02

klííííííd… myslím, že každá se máma čím vonět, tak na suchu těch pár dní nebudeme

cruela.devil 6.4.11 09:09

Já bych prosila zařadit do „druhé vlny“ … 50 ml. Díky.

zuz.ka 6.4.11 13:56

Info pro všechny, kteří čekají na Pradu. Čekám na refany, zatím nedorazily, ale měly by tu být brzy (doufám!!!) a pak hned porcuju a posílám. Díky nemoci jsme odjezd na hory posunuli o týden, takže tento týden jsem doma a stihnu to rozeslat.

Cruela devil: já jsem zatím druhou láhev stornovala, nebyl dostatečný zájem a jsem závislá na dodávce refanů za VC. S holkama jsme domluvené, že zase za nějaký čas (vidím to na konec jara-začátek léta) vypíšeme znovu. :wink:

cruela.devil 6.4.11 14:34

Jasně, budu to hlídat.

zuz.ka 8.4.11 20:53

Holky, refany zatím nedorazily :( Holt musíme mít s Českou poštou trochu strpení. Od neděle do čtvrtka jedem na hory, tak se možná na chvilku odmlčím. Jakmile se vrátím, hned podám info, jak je to s refany a snad budu moci hned naporcovat a během pátku-soboty odeslat.

Gileis 8.4.11 21:22

Stejně děkujeme za ochotu! :heart: Já osobně si ráda počkám :wink:

Stránka:  « Předchozí 1 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »
Váš příspěvek