Prada Infusion d'Iris L'Eau d'Iris

Alex 14.01.13 21:41

Prada Infusion d'Iris L'Eau d'Iris

Prada Infusion d'Iris L'Eau d'Iris 100ml EdT
http://www.mimifroufrou.com/…%20copie.jpg
Mint of Morocco
Tunisian neroli, almondy Pink Laurel (mamota širokolistá), rose notes, water notes, powdery notes, Muguet, Orange blossom absolute
White Musks, vanilla notes, woody notes

absolútne nové vyjadrenie kosatca - jemnejší, sviežejší, vodný, ale stále postavený na pižmovo-púdrovom základe

74€, 03/2013

Reklama

dynda 19.01.13 01:18

Já nevím, to vypadá nějak splácaně :think: Nové vyjádření kosatce za jeho nepřítomnosti?

Evulik 19.01.13 12:38

vyzerá to ako turecký fejk pôvodnej verzie :mrgreen:

Alex 19.01.13 14:25

@dynda on tam je v tých pižmovo-púdrovo-vodných tónoch

dynda 19.01.13 23:52

@Alex
Já vím, jen Infusion d´Iris je a vždy pro mě bude jen jedna! Nevěřím, že tahle kolotočářka by jí mohla sahat po kotníky.

viky 17.02.13 10:23
@Evulik píše:
vyzerá to ako turecký fejk pôvodnej verzie :mrgreen:

Přesně něco v tom duchu mě napadlo. Barevné provedení se jim moc nevyvedlo. Vypadá to nějak vyblitě. Jako kdyby to stálo v létě ve výloze a pražilo na to sluníčko celé prázdniny..
Ale nebudu odsuzovat, dokud nevyzkouším. Třeba nakonec skončí v mém tužebníku. :mrgreen:

blackviolet 22.03.13 17:34

Přibližovala jsem se k němu dneska značně skepticky - naředěný kosatec? :think: Počítala jsem s tím, že to asi nebude pro mě. Chyba lávky. Vůně mě příjemně překvapila. Pravda, ten kosatec je tam spíš jenom jako stín, zato ho doprovází růžičky, konvalinky a svěží máta. A není ani nijak zvlášť vodní - spíš pudrovo pižmový.
Mně se líbí a považuju ho za povedený. Na léto moc fajn.

Ivušenka 31.03.13 18:09

…šup s ním do Tužebníčku :D

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama